Racjonalista - Strona głównaDo treści
deweloper

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
29-06-2021 10:58okragly (21676 punktów)deweloper
deweloper oprócz patoelit jest zwycięzcą patotransformacji, źródłem ich ogromnego sukcesu ekonomicznego (sprzedawali lokale 2x drożej niż ich one kosztowały) jest liberalizm (indywidualność i wolność). My podzieleni przez patoelity (ich filofofia to dziel i rządź) na indywidua musimy korzystac z ich usług, byc od nich zależni.

Ludzie z raju (prymitywni?) tworzyli wspólnote przyjaciół, sami projektowali budynek (przy pomocy architekta), sami go wybudowali przy pomocy firmy budowlanej, to sprawilo im przyjemnośc i satysfakcje (bardziej niż urlop na majorce promowany przez patoelity) i bez zadłużenia do końca życia

w takim wspólnym budynku wspólnie wychowywaliby dzieci a nie patoelity poprzez żłobki, przedszkola, szkoły "czarka" produkuja kolejnych zniewolonych
wspólne obiady (a nie że każdy sam sobie gotuje, jakie to marnotrawstwo czasu, energi i przyjemności)
wspólne auta, narzedzia, ogród, trawa, psy koty i dzieci
i wspólna praca, podczas wspólnego "obierania fasoli" najlepiej sie poznajemy, otwieramy, mamy pomysły
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>wspólne auta, narzedzia, ogród, trawa, psy koty i dzieci
>i wspólna praca, podczas wspólnego "obierania fasoli" najlepiej sie poznajemy, otwieramy, mamy
Nawet nie wiesz gdzie leży pies pochowany.Taka wyidealizowana forma rodziny to raczej komuna, i raczej wspólne kobiety, a nie tam bachory, chociaż może ja wiem...Psy i koty też się pałętały. Obieranie fasoli... Pyry wspólnie się obierało, na łiskacza czy innego Dżony Łokera. W życiu w raju nie byłeś.
To co opisujesz, to PGR-y
29-06-2021 15:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>wspólne auta, narzedzia, ogród, trawa, psy koty i dzieci
>>i wspólna praca, podczas wspólnego "obierania fasoli" najlepiej sie poznajemy, otwieramy, mamy
> .Taka wyidealizowana forma rodziny to raczej komuna,
spotyka się 8 rodzin celem wspólnego taniego budowania, dopasowanego pod swoje potrzeby bloku mieszkalnego
>wspólne kobiety
póki co niemożliwe

>a nie tam bachory
taki blok wlasnie celem wspolnego chowania bachorów, przykre jak widze szczególnie zimą, 6 rano, ciemno, zimno, mokro a matka ciągnie dziecko do żłobka, przedszkola. Oni sami zalożyc przedszkole, dziecko sie obudzi, przetrze oczy i jest w przedszkolu

>.Psy i koty też się pałętały
ale jak ktoś ma malą potrzebe posiadania psa, kota to bez problemu wypelnia potrzebę, psy lepiej sie chowaja jak ich min 2
>Obieranie fasoli... Pyry wspólnie się obierało, na łiskacza czy innego Dżony Łokera.
dobry pomysl

>To co opisujesz, to PGR-y
PGR to zbieranina, proponowany blok to celowa dobrowolna wspolnota, celem poprawienia jakości życia

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365