Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mój elektryk

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
10-07-2021 10:20romaro (25211 punktów)Mój elektryk
Marta Kaczyńska przedstawiła rządowy program "Mój elektryk" (zgoda, ktoś byl złośliwy, ale bez aluzji). Wystarczy wykazać średnioroczny przebieg 15 tys. kilometrów w przypadku auta kategorii M1 i 20 tys. kilometrów w przypadku kategorii N1. Dotacja, w zależności od średniorocznego przebiegu może sięgać 20 -27 tys zł, a w przypadku busów nawet 70 tys zł.
Acha, byłbym zapomniał - z dotacji, w ramach programu "Mój elektryk", będą mogły korzystać również kościoły.
W sumie to fajny program, bo tak naprawdę poniżej 100 tysięcy to nie ma co kupić. Może ze trzy marki by się znalazły, ale wstyd byłoby nawet do "biedronki" takim podjechać. Nie mówiąc już o tym, że dalej to to jak do pierwszego skrzyżowania nie dojedzie bez ładowania.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zeniu73 (6483 punktów)
>Marta Kaczyńska przedstawiła rządowy program "Mój elektryk" (zgoda, ktoś byl złośliwy, ale bez
>aluzji). Wystarczy wykazać średnioroczny przebieg 15 tys. kilometrów w przypadku auta kategorii M1 i
>20 tys. kilometrów w przypadku kategorii N1. Dotacja, w zależności od średniorocznego przebiegu może
>sięgać 20 -27 tys zł, a w przypadku busów nawet 70 tys zł.
>Acha, byłbym zapomniał - z dotacji, w ramach programu "Mój elektryk", będą mogły korzystać również
>kościoły.
> W sumie to fajny program, bo tak naprawdę poniżej 100 tysięcy to nie ma co kupić. Może ze trzy
>marki by się znalazły, ale wstyd byłoby nawet do "biedronki" takim podjechać. Nie mówiąc już o tym,
>że dalej to to jak do pierwszego skrzyżowania nie dojedzie bez ładowania.
>

Super ta technika, że trzeba ją reklamować dotacjami z pieniędzy podatnika.
W sumie to fajnie bo nawet ten, który nie jeździ elektrykiem ma świadomość że dokłada do ratowania świata zamianą jednej brudnej technologii drugą, niemniej brudną technologią.

Już się cieszę na płacz ludzi, którzy za prąd będą bulić niedługo 3, 4 razy więcej niż teraz.

Niech żyje plan pięcioletni 😂😂😂

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365