 |
Sprawa Kaczyńskiego o masową zagładę? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-08-2021 19:23 | MaxGolonko3 (3459 punktów) | Sprawa Kaczyńskiego o masową zagładę? | Kościół ideowo twierdzi, a nawet musi twierdzić, aby być konsekwentnym w swoich fantazjach, że śmierć od wirusa nie jest niczym złym bo dobry człowiek przechodzi wtedy do nieba, a zły do słusznego miejsca wiekuistej kary co też jest w porządku (moim zdaniem nie jest w porządku bo kara jest kolosalnie wielka czyli absurdalnie niesprawiedliwa). Narzucanie społeczeństwu pogardy śmierci i postawy prowadzącej do zarażania innych to skandal nawet jeśli ktoś prywatnie wierzy w ideę, że śmierć nie jest czymś zamykającym osobiste istnienie. Mimo rozwiniętej epidemii Jarcia Kaczyński firmował działania jego partyjniaków pozwalające Kościołowi gromadzić ludzi na mszach. To ociera się o "przyczynianie się do masowej zagłady ludzi" i powinno być jak najszybciej poddane ocenie odpowiednich służb w Polsce i może też Unijnych. Grafika: www.radiom(*)019/01/cmentarz-osobowicki.jpgMiłego wieczoru | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | szarley (54911 punktów) | >Kościół ideowo twierdzi, a nawet musi twierdzić, aby być konsekwentnym w swoich fantazjach, że śmierć od wirusa nie jest niczym złym
Który kościół? Maxgolonkowców?
>Narzucanie społeczeństwu pogardy śmierci i postawy prowadzącej do zarażania innych to... ...cecha którego kościoła? Maxgolonkowców? Każdy luterski biskup nawołuje do szczepień, podobnie jak katolicki papież
Ale wg Maxa, kościół ekskomunikuje krwiodawców, naucza o płaskiej ziemi, zabrania szczepień na tężec, przeczy ewolucji i ks. Kopernikowi, przeczy istnieniu delfinów, nakazuje usuwanie macic 12-latkom i domaga się likwidacji wiatraków.
Niewezwanie lekarza do chorego dziecka jest wg maxkościoła cnotą, wg katolików, prawosławnych, lutrów, husytów jest grzechem, ale Max wierzy w swój wymyślony kościół
Ile jeszcze bredni wymyślisz na temat kościołów?
>Mimo rozwiniętej epidemii Jarcia Kaczyński firmował działania jego partyjniaków pozwalające Kościołowi gromadzić ludzi na mszach. ... na których zjada się nerki ateistów i wyklina spalinowe i elektryczne silniki (ale tylko na trójfazowy prąd)
Zapominasz napisać o raku odbytu po seksie analnym WYŁĄCZNIE w aktywności księży, innych homo i heteroseksualistów rak nie tyka. Zapominasz dopisać, że homoseksualizm to ciężkie nabyte kalectwo, a Korea eksportuje masowo węgiel do Chin
>Miłego wieczoru Miłego bełkotania Ile płaci ci Rydzyk za udowadnianie że ateista = debil?
Tak , wiem, kto krytykuje Maxa jest mastertrolem z Frondy, to jedyny twój argument analfabeto.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
 | 1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) |
>Który kościół? >Maxgolonkowców?
Mnie to śmierdzi jakimiś świadkami jehowy, zielonoświątkowcami lub też inną sektą.
|
|
|  | | haish (2904 punktów) | >>Który kościół? >>Maxgolonkowców? >Mnie to śmierdzi jakimiś świadkami jehowy, zielonoświątkowcami lub też inną sektą.
Obiektywnie linie podziałów nie są oczywiste, instytucje rządowe, religijne, partyjniacy itp. dla własnych interesów i korzyści chcieliby podzielić społeczeństwo na jak najmniejszą liczbę kategorii, a najlepiej tych co są za i tych co są przeciw, ale to niestety tak nie działa i nie zadziała nigdy. Podobno prezes jednej z firm produkującej i sprzedającej szczepionki nie zaszczepił się do tej pory.
|
|
 | | MaxGolonko3 (3459 punktów) | >Tak , wiem, kto krytykuje Maxa jest mastertrolem z Frondy, to jedyny twój argument analfabeto.
Sam się najgłębiej (dno dna) kompromitujesz chamskim słowem żem "analfabeta" i niewiedzą.
W pewnym momencie rozwoju sytuacji Mafia watykańska w Polsce czyli kler nie był taki pro-szczepionkowy jak teraz (by nie konfliktować się z kampanią PIS).
Wysocy dostojnicy krk bojąc się zerowych wpływów z tacy pletli wtedy różne bzdury faktycznie zapraszając co odważniejszych na msze.
Ponadto znam stanowisko osób co prawda formalnie świeckich bardzo blisko związanych z Kościołem polskim. Te osoby nie szczepią się i dokładnie taką filozofię mi przedstawiają: "kiedyś trzeba umrzeć".
Rydzyk jest cynicznym błaznem który potrafi nawet podważać teorię ewolucji zapraszając chorych psychicznie (sądząc z zachowania na wizji) wykładowców, więc po co wymienisz tego prymitywnego łowcę emeryckich pieniędzy, żerującego na starszych ludziach co samotnie siedzą w domach (mąż już zwykle dawno nie żyje) i marzą o życiu wiecznym.
Twój atak ad personam dyskwalifikuje cię totalnie.
Na portalu Elektroda za takie chamstwo wyleciałbyś natychmiast.
Pzdr
|
|
|  | 2 na 2 | szarley (54911 punktów) | >>Tak , wiem, kto krytykuje Maxa jest mastertrolem z Frondy, to jedyny twój argument analfabeto. >Sam się najgłębiej (dno dna) kompromitujesz chamskim słowem żem "analfabeta" i niewiedzą. Noooo, z czytaniem to raczej masz trudności, a już wnioskowania z przeczytanych tekstów obronić nie poradzisz. Obraz kościoła jaki kreujesz, świadczy o niezbyt rzetelnej wiedzy, a antygejowskie wpisy są dalekie od opinii światłych ludzi
>W pewnym momencie rozwoju sytuacji Mafia watykańska w Polsce czyli kler nie był taki pro-szczepionkowy jak teraz (by nie konfliktować się z kampanią PIS).
Kościół nie jest od zajmowania się medycyną. Każdy biskup jak i każdy wierny może mieć własne zdanie w tej materii a w warunkach braku cenzury może to zdanie swobodnie wypowiadać.
To, że papież i biskupi do szczepień namawiają to też ich prawo , ale przede wszystkim to PRZECZY temu co piszesz o stanowisku kościoła wobec szczepień
>Wysocy dostojnicy krk bojąc się zerowych wpływów z tacy pletli wtedy różne bzdury faktycznie zapraszając co odważniejszych na msze. O którym kościele piszesz? O maxgolonkowcach? Bo jeśli o katolickim, to chyba tym, który sobie wymyśliłeś Owszem pojedynczy duchowni gadają w tej materii od rzeczy, ale w każdej społeczności są ludzie gadający od rzeczy.
>Ponadto znam stanowisko osób co prawda formalnie świeckich bardzo blisko związanych z Kościołem polskim. >Te osoby nie szczepią się i dokładnie taką filozofię mi przedstawiają: "kiedyś trzeba umrzeć". Paczpan najwyraźniej papież nie jest związany z kościołem aż tak blisko.
Jakie to szczęście, że Twoi Zieloni są w tej sprawie jednomyślni
>Rydzyk jest cynicznym błaznem który potrafi nawet podważać teorię ewolucji zapraszając chorych psychicznie (sądząc z zachowania na wizji) wykładowców, To wolny kraj, każdemu wolno brednie głosić. Tobie też, z czego chętnie korzystasz
Wolno Ci też opowiadać sprzeczności, co też wykorzystujesz.
piszesz o teorii ewolucji, a miałeś pretensje do jakiejś nauczycielki że mówiła o teorii ewolucji . Pamiętasz?
>Twój atak ad personam dyskwalifikuje cię totalnie. Przepraszam za dostosowanie się do poziomu autora wątku
To jak z tym rakiem odbytu? dotyczy tylko ministrantów?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|