Racjonalista - Strona głównaDo treści
Sprawa Kaczyńskiego o masową zagładę?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-08-2021 19:23MaxGolonko3 (3459 punktów)Sprawa Kaczyńskiego o masową zagładę?
Kościół ideowo twierdzi, a nawet musi twierdzić, aby być konsekwentnym w swoich fantazjach, że śmierć od wirusa nie jest niczym złym bo dobry człowiek przechodzi wtedy do nieba, a zły do słusznego miejsca wiekuistej kary co też jest w porządku (moim zdaniem nie jest w porządku bo kara jest kolosalnie wielka czyli absurdalnie niesprawiedliwa).
Narzucanie społeczeństwu pogardy śmierci i postawy prowadzącej do zarażania innych to skandal nawet jeśli ktoś prywatnie wierzy w ideę, że śmierć nie jest czymś zamykającym osobiste istnienie.

Mimo rozwiniętej epidemii Jarcia Kaczyński firmował działania jego partyjniaków pozwalające Kościołowi gromadzić ludzi na mszach. To ociera się o "przyczynianie się do masowej zagłady ludzi" i powinno być jak najszybciej poddane ocenie odpowiednich służb w Polsce i może też Unijnych.

Grafika:
www.radiom(*)019/01/cmentarz-osobowicki.jpg


Miłego wieczoru
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54911 punktów)
>Kościół ideowo twierdzi, a nawet musi twierdzić, aby być konsekwentnym w swoich fantazjach, że śmierć od wirusa nie jest niczym złym

Który kościół?
Maxgolonkowców?

>Narzucanie społeczeństwu pogardy śmierci i postawy prowadzącej do zarażania innych to...
...cecha którego kościoła?
Maxgolonkowców?
Każdy luterski biskup nawołuje do szczepień, podobnie jak katolicki papież

Ale wg Maxa, kościół ekskomunikuje krwiodawców, naucza o płaskiej ziemi, zabrania szczepień na tężec, przeczy ewolucji i ks. Kopernikowi, przeczy istnieniu delfinów, nakazuje usuwanie macic 12-latkom i domaga się likwidacji wiatraków.

Niewezwanie lekarza do chorego dziecka jest wg maxkościoła cnotą, wg katolików, prawosławnych, lutrów, husytów jest grzechem, ale Max wierzy w swój wymyślony kościół

Ile jeszcze bredni wymyślisz na temat kościołów?

>Mimo rozwiniętej epidemii Jarcia Kaczyński firmował działania jego partyjniaków pozwalające Kościołowi gromadzić ludzi na mszach.
... na których zjada się nerki ateistów i wyklina spalinowe i elektryczne silniki (ale tylko na trójfazowy prąd)

Zapominasz napisać o raku odbytu po seksie analnym WYŁĄCZNIE w aktywności księży, innych homo i heteroseksualistów rak nie tyka. Zapominasz dopisać, że homoseksualizm to ciężkie nabyte kalectwo, a Korea eksportuje masowo węgiel do Chin

>Miłego wieczoru
Miłego bełkotania
Ile płaci ci Rydzyk za udowadnianie że ateista = debil?

Tak , wiem, kto krytykuje Maxa jest mastertrolem z Frondy, to jedyny twój argument analfabeto.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
03-08-2021 21:50 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Który kościół?
>Maxgolonkowców?

Mnie to śmierdzi jakimiś świadkami jehowy, zielonoświątkowcami lub też inną sektą.
haish (2904 punktów)
>>Który kościół?
>>Maxgolonkowców?
>Mnie to śmierdzi jakimiś świadkami jehowy, zielonoświątkowcami lub też inną sektą.

Obiektywnie linie podziałów nie są oczywiste, instytucje rządowe, religijne, partyjniacy itp.
dla własnych interesów i korzyści chcieliby podzielić społeczeństwo na jak najmniejszą liczbę
kategorii, a najlepiej tych co są za i tych co są przeciw, ale to niestety tak nie działa i nie zadziała nigdy.
Podobno prezes jednej z firm produkującej i sprzedającej szczepionki nie zaszczepił się do tej pory.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Tak , wiem, kto krytykuje Maxa jest mastertrolem z Frondy, to jedyny twój argument analfabeto.

Sam się najgłębiej (dno dna) kompromitujesz chamskim słowem żem "analfabeta" i niewiedzą.

W pewnym momencie rozwoju sytuacji Mafia watykańska w Polsce czyli kler nie był taki pro-szczepionkowy jak teraz (by nie konfliktować się z kampanią PIS).

Wysocy dostojnicy krk bojąc się zerowych wpływów z tacy pletli wtedy różne bzdury faktycznie zapraszając co odważniejszych na msze.

Ponadto znam stanowisko osób co prawda formalnie świeckich bardzo blisko związanych z Kościołem polskim.
Te osoby nie szczepią się i dokładnie taką filozofię mi przedstawiają: "kiedyś trzeba umrzeć".

Rydzyk jest cynicznym błaznem który potrafi nawet podważać teorię ewolucji zapraszając chorych psychicznie (sądząc z zachowania na wizji) wykładowców,
więc po co wymienisz tego prymitywnego łowcę emeryckich pieniędzy, żerującego na starszych ludziach co samotnie siedzą w domach (mąż już zwykle dawno nie żyje)
i marzą o życiu wiecznym.

Twój atak ad personam dyskwalifikuje cię totalnie.

Na portalu Elektroda za takie chamstwo wyleciałbyś natychmiast.

Pzdr
04-08-2021 09:15 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>>Tak , wiem, kto krytykuje Maxa jest mastertrolem z Frondy, to jedyny twój argument analfabeto.
>Sam się najgłębiej (dno dna) kompromitujesz chamskim słowem żem "analfabeta" i niewiedzą.
Noooo, z czytaniem to raczej masz trudności, a już wnioskowania z przeczytanych tekstów obronić nie poradzisz. Obraz kościoła jaki kreujesz, świadczy o niezbyt rzetelnej wiedzy, a antygejowskie wpisy są dalekie od opinii światłych ludzi

>W pewnym momencie rozwoju sytuacji Mafia watykańska w Polsce czyli kler nie był taki pro-szczepionkowy jak teraz (by nie konfliktować się z kampanią PIS).

Kościół nie jest od zajmowania się medycyną. Każdy biskup jak i każdy wierny może mieć własne zdanie w tej materii a w warunkach braku cenzury może to zdanie swobodnie wypowiadać.

To, że papież i biskupi do szczepień namawiają to też ich prawo , ale przede wszystkim to PRZECZY temu co piszesz o stanowisku kościoła wobec szczepień

>Wysocy dostojnicy krk bojąc się zerowych wpływów z tacy pletli wtedy różne bzdury faktycznie zapraszając co odważniejszych na msze.
O którym kościele piszesz?
O maxgolonkowcach?
Bo jeśli o katolickim, to chyba tym, który sobie wymyśliłeś
Owszem pojedynczy duchowni gadają w tej materii od rzeczy, ale w każdej społeczności są ludzie gadający od rzeczy.

>Ponadto znam stanowisko osób co prawda formalnie świeckich bardzo blisko związanych z Kościołem polskim.
>Te osoby nie szczepią się i dokładnie taką filozofię mi przedstawiają: "kiedyś trzeba umrzeć".
Paczpan najwyraźniej papież nie jest związany z kościołem aż tak blisko.

Jakie to szczęście, że Twoi Zieloni są w tej sprawie jednomyślni

>Rydzyk jest cynicznym błaznem który potrafi nawet podważać teorię ewolucji zapraszając chorych psychicznie (sądząc z zachowania na wizji) wykładowców,
To wolny kraj, każdemu wolno brednie głosić. Tobie też, z czego chętnie korzystasz

Wolno Ci też opowiadać sprzeczności, co też wykorzystujesz.

piszesz o teorii ewolucji, a miałeś pretensje do jakiejś nauczycielki że mówiła o teorii ewolucji . Pamiętasz?

>Twój atak ad personam dyskwalifikuje cię totalnie.
Przepraszam za dostosowanie się do poziomu autora wątku

To jak z tym rakiem odbytu? dotyczy tylko ministrantów?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365