Tylko, że w Konstytucji RP jest napisane: Cytat: Art. 48. 1. Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania. czyli szczególnie siedemnastolatek, tak bliski pełnoletności powinien mieć możliwość zrezygnowania z religii, ale tylko za zgodą rodziców, a szkoda, bo nie każdy dogaduje się ze swoimi rodzicami bezkonfliktowo, a wielu boi się, że niewiara jest zła, będzie wytykana przez rodzinę itp.
"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
|