Wybuch jest taki jakiś militarny poza tym nazwa ta w zamiarach miała być ironiczna. Ale do rzeczy: wielkie.pytania.patrz.pl/Wrzucam link do filmiku z programem wyemitowanym w Discovery. Nie ma tam wielkich nowości, ale występuje w nim Hawking no i jak to w filmiku wszystko się rusza i jest kolorowe i bardzo obrazowe Dla czytelników "Krótkiej Historii czasu" - wygląda na to że jednak nie ma jeszcze teorii wszechświata bez brzegów (chyba że ma to być as w rękawie) natomiast H. sugeruje coś na kształt "multiwersum" Polecam póki nie zniknie - nie wiem jakie są zasady na tym portalu. Pozdrawiam |