 |
Groźby izraelskiego ministra Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-08-2021 22:27 | Arminius (25555 punktów) | Groźby izraelskiego ministra
2 na 2 | Mamy kolejne - tym razem drastyczne - posunięcie żydowskiego lobby dybiącego na polski majątek narodowy. "W kolejnym wpisie izraelski minister odniósł się do przyjętej ostatnio przez Polskę nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego i stwierdził: "Dawno minęły czasy, kiedy Polacy krzywdzili Żydów bez reakcji. Żydzi mają dziś własne dumne i silne państwo. Nie boimy się antysemickich gróźb i nie mamy zamiaru przymykać oczu na haniebne zachowanie antydemokratycznego rządu polskiego". Jeżeli to co wyżej jest "krzywdzeniem Żydów przez Polaków" - to jak nazwać to co robią Żydzi na terenie okupowanej przez nich Palestyny z Palestyńczykami? O jakich "antysemickich groźbach" ze strony polskiego rządu żydłaczy ten szrajbełas??? Twoje państwo łapczywcu to represyjna machina prześladująca kompleksowo rdzenną ludność kraju podbitego przez Żydów w formule kolonialnej - rasistowska, apartheidowska i bezprawna. Jaką bezczelność, tupet i talmudyczną arogancję trzeba mieć aby z takim bagażem moralnym wyciągać chciwe paluchy po polskie miliardy? www.onet.p(*)ywdzili-zydow/shejrzy,79cfc278 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >Jaką bezczelność, tupet i talmudyczną arogancję trzeba mieć aby z takim bagażem moralnym wyciągać chciwe paluchy po polskie miliardy?
Arminiusie naszprycowałeś cały swój tekst tak olbrzymią złością, że zapominasz o racjonalnej krytyce. Nie jestem wrażliwy, ale zbyt dużo tu mocnych słów na dzieńdoberek. Weź w końcu napisz tak bym mógł choć raz koncentrować się na meritum. Przypominasz sfrustrowanego antyklerykała. Jestem hipokrytą? Ale gdzie tam, moje zachowanie nie jest podyktowane chęcią bycia lubianym i dobrze postrzeganym przez innych, ja się po ludzku na tobie mszczę za wytykanie mi ortografii, i że przez Twoje przytyki muszę bardziej mysli zebrać co byś nie musiał się zastanawiać co autor miał na myśli, bo ten autor(sic!(sic - znaczy, że o mnie)) , tak nagmatwa, ze na koniec wychodzi nie to co mial do przekazania, a nawet bywa, ze sam nie wie co wogóle chciał przekazać.
Ale jednak spróbuję. Mnie bardzo uderzyło to zdanie: "Nie boimy się antysemickich gróźb i nie mamy zamiaru przymykać oczu na haniebne zachowanie antydemokratycznego rządu polskiego".
Co się stalo? Mamy racje w tym sporze, a byle łajza pluje na moje państwo i żadne inne nie staje za nami. Wstyd jak nisko jako państwo upadliśmy.
|
|
1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | mocne słowa | >Arminiusie naszprycowałeś cały swój tekst tak olbrzymią złością, że zapominasz o racjonalnej >krytyce. Nie jestem wrażliwy, ale zbyt dużo tu mocnych słów na dzieńdoberek.
Mocnymi słowami skontrować mocne słowa - to przecież normalne. A już pana nieustannie uciekającego się do hejtu w debacie - to ogóle nie powinno wzruszać.
|
|
 | | romaro (25211 punktów) | Odp: mocne słowa | >A już pana nieustannie uciekającego się do hejtu w debacie - to ogóle nie powinno wzruszać. Jedna mądra odpowiedź Racjonalistki sprawiła, że jednak nie warto. (Co ja plotę, pardon - nie JEDNA MĄDRA ODPOWIEDŹ, ale ta jedna mądra... odpowiedź. Pogubilem się znowu.)
>A już pana nieustannie uciekającego się do hejtu w debacie - to ogóle nie powinno wzruszać. Ale napisałem, że nie wzrusza. Tylko bądź świadom, że zachowujesz się odpychająco gdy zakładając temat takimi epitetami dajesz po oczach. Do czego się odnieść? Do rozemocjonowanego frustrata czy do gdzieś tam w tle migającego meritum?
|
|
1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | Odp: Groźby izraelskiego ministra | > > Jeżeli to co wyżej jest "krzywdzeniem Żydów przez Polaków" - to jak nazwać to co robią Żydzi na> terenie okupowanej przez nich Palestyny z Palestyńczykami?> O jakich "antysemickich groźbach" ze strony polskiego rządu żydłaczy ten szrajbełas???> > > ojczyzna.p(*)C_Nienawisc-zydowska-cnota.htm"Philip Roth występował jako odkupiciel "seksualnej wolności" w latach sześćdziesiątych, kiedy pisał o znęcaniu się nad aryjskimi kobietami nazywanymi "szyksy," przez Żydów, których nazywa "Jewboys." Roth zaleca takie postępowanie jako zemstę za cierpienia Żydów na przestrzeni wieków. "Skarga Portnoy'a" była ostro potępiona przez Gershom'a Scholem'a, znawcę historii fałszywego mesjasza Sabbetai Sevi. Gershom ocenił Skargę Protnoy'a jako bardziej szkodliwą dla Żydów niż Protokoły Mędrców Syjonu, ponieważ książka Roth'a jest zeznaniem Żyda o nienawiści i zbrodniach dokonywanych przeciwko nie-Żydom jako akty sadystycznej zemsty." "Skarga Protnoy'a" warto odszukać i zobaczyć jakie to sadystyczne zemsty stosują Żydzi.
|
|
 | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | pornobiznes | > >>Jeżeli to co wyżej jest "krzywdzeniem Żydów przez Polaków" - to jak nazwać to co robią Żydzi na> >terenie okupowanej przez nich Palestyny z Palestyńczykami?> >O jakich "antysemickich groźbach" ze strony polskiego rządu żydłaczy ten szrajbełas???> >> >> >> ojczyzna.p(*)C_Nienawisc-zydowska-cnota.htm> "Philip Roth występował jako odkupiciel "seksualnej wolności" w latach sześćdziesiątych, kiedy pisał o znęcaniu się nad aryjskimi kobietami nazywanymi "szyksy," przez Żydów, których nazywa "Jewboys." Roth zaleca takie postępowanie jako zemstę za cierpienia Żydów na przestrzeni wieków. "Skarga Portnoy'a" była ostro potępiona przez Gershom'a Scholem'a, znawcę historii fałszywego mesjasza Sabbetai Sevi. Gershom ocenił Skargę Protnoy'a jako bardziej szkodliwą dla Żydów niż Protokoły Mędrców Syjonu, ponieważ książka Roth'a jest zeznaniem Żyda o nienawiści i zbrodniach dokonywanych przeciwko nie-Żydom jako akty sadystycznej zemsty."> "Skarga Protnoy'a" warto odszukać i zobaczyć jakie to sadystyczne zemsty stosują Żydzi.Temat wpasowuje się w pornobiznes - rzecz jak najbardziej żydowskiej proweniencji. Popełniłem onegdaj wątek na temat: www.racjonalista.pl/forum.php/s,674680"Kilka miesiący temu, zamieszczając wątek "Stręczyciele i handlarze kobiet" ( www.racjonalista.pl/forum.php/p,183/s,667208), zwróciłem uwagę na rolę nacji żydowskiej w zorganizowaniu i kontrolowaniu podziemia seksualnego w Europie środkowo - wschodniej, na przełomie 19 i 20 wieku. Okazuje się, iż w dziedzinie sui generis pokrewnej odegrała ona rolę równie krytyczną. Jest faktem ogólnie znanym znaczenie Żydów w powstaniu, rozwoju i sukcesie Hollywood, faktem niejednokrotnie podkreślanym przez samych Żydów. Tymczasem zdecydowanie mniej się wie o ich newralgicznym wkładzie w powstanie i rozwój pornobiznesu w USA. Żydzi odgrywali istotną rolę już u samych narodzin owego biznesu. W latach 1890 - 1940 wśród edytorów i dystrybutorów pornomateriałów ich udział był nieproporcjonalnie duży w relacji do ich liczby w USA. Po drugiej wojnie "Waltem Disneyem" pornobiznesu amerykańskiego został "notoryczny pornograf" Reuben Sturman. W latach 70 - tych ubiegłego wieku kontrolował on większość zapotrzebowania na materiały pornograficzne w USA. Mówiono o nim, iż nie tylko sprawował kontrolę nad pornobiznesem amerykańskim ale że sam owym biznesem był. Ostatecznie władze dobrały mu się do skóry - jak często w takich wypadkach na terenie USA - za uchylanie się od płacenia podatków. Zgorzkniały moguł zmarł w więzieniu w 1997 r. Współczesną emanacją Sturmana jest niejaki Steven Hirsch - zwany "Donaldem Trumpem pornobiznesu". Przydomek ów tak bardzo nobilituje, iż w zasadzie możnaby zakończyć na tym przedstawianie tej postaci. Dodajmy tylko tytułem ciekawostki, iż więź pokoleniową ze Sturmanem zapewnił Hisrschowi jego ojciec, będący bliskim i zaufanym współpracownikiem - podkomendnym tego pierwszego. Hirsch stoi na czele Vivid Entertaiment Group, o którym się mówi, iż jest Microsoftem amerykańskiego i w dużym stopniu globalnego pornobiznesu. Żydzi stanowili w latach 70 - 80 - ych ubiegłego wieku większość najpopularniejszych gwiazd w branży, o której mowa, jeżeli chodzi o role męskie oraz bardzo znaczącą ilość jeżeli chodzi o role damskie. Megagwiazdą jest niejaki Ron Jeremy zwany w branży "jeżem", ustylizowany na mocnego typa, wulgarnego, obleśnego i obscenicznego macho, nawiązujący do wizerunku superbohatera żydowskiego - króla Dawida. Innym bardzo popularnym pornocelebrytą żydowskim jest niejaki Adam Glasser, który w przeciwieństwie do Jeremiego, stylizuje się na gładkiego, przystojnego, stonowanego przymilnego lowelasa. W materiale informacyjnym i weryfikującym, do którego podaję link na końcu tekstu ( a jest to renomowany "The Jewish Quarterly"), zawartych jest sporo szczegółów dotyczących - między - innymi - tych postaci, w tym skali ich biznesu oraz popularności. Upewniwszy się co do autentyczności owego fenomenu, pojawia się - chcąc nie chcąc - pytanie, skąd - znów - nadreprezentacja tejże nacji, tym razem w pornobiznesie?
|
|
|  | 1 na 1 | haish (2905 punktów) | Odp: pornobiznes |
> Żydzi stanowili w latach 70 - 80 - ych ubiegłego wieku większość najpopularniejszych gwiazd w branży, o której mowa, jeżeli chodzi o role męskie oraz bardzo znaczącą ilość jeżeli chodzi o role damskie. Megagwiazdą jest niejaki Ron Jeremy zwany w branży "jeżem", ustylizowany na mocnego typa, wulgarnego, obleśnego i obscenicznego macho, nawiązujący do wizerunku superbohatera żydowskiego - króla Dawida.> Innym bardzo popularnym pornocelebrytą żydowskim jest niejaki Adam Glasser, który w przeciwieństwie do Jeremiego, stylizuje się na gładkiego, przystojnego, stonowanego przymilnego lowelasa.> W materiale informacyjnym i weryfikującym, do którego podaję link na końcu tekstu ( a jest to renomowany "The Jewish Quarterly"), zawartych jest sporo szczegółów dotyczących - między - innymi - tych postaci, w tym skali ich biznesu oraz popularności.> Upewniwszy się co do autentyczności owego fenomenu, pojawia się - chcąc nie chcąc - pytanie, skąd - znów - nadreprezentacja tejże nacji, tym razem w pornobiznesie?Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że idzie o pieniądze, a poza tym jest popyt i pornografa traktowana jest jako towar na którym się zarabia. "Ze względu na brak pieniędzy, pokusą jest łatwy pieniądz(dla kobiet)za udział w filmie porno - prawdziwy 'amerykański sen'. Z Lindą Lovelace dostępne są w internecie filmy na których uprawia przed kamerami seks ze zwierzętami.(za pieniądze większość kobiet nie ma żadnych hamulców). Linda Susan Borman = Linda_Lovelace W 1980 Linda Bormann rozpoczęła aktywną kampanię(dla pieniędzy) przeciwko pornografii i wykorzystywaniu kobiet. Nawróciła się na chrześcijaństwo i została feministką.(kolejna pretendentka do pocztu świętych i błogosławionych krk)pl.wikipedia.org/wiki/Linda_Lovelaceviva.pl/lu(*)olnica-pornobiznesu-127435-r1/pl.wikipedia.org/wiki/Królowa_XXXru.wikiped(*)вНоКŃ Rzymskie żetony do płacenia za usugi prostytutek. Odnośnie tematu wątku "Nazywajmy rzeczy po imieniu temat jako taki staje się nudny - Ja'ir Lapid, koła interesów w Ameryce to Żydostwo o tożsamości niemieckojęzycznej(żargon jidisz) swoje kompleksy powstałe w wyniku traumy II WŚ i Holokaustu usiłują leczyć roztrząsaniem odpowiedzialności obywateli polskich innej narodowości, cały czas jest mowa o zwrocie 'należnego' mienia. Jednocześnie ci sami 'myśliciele' nie domagają się zwrotu mienia od Białorusi i Ukrainy, których obecne terytorium było przed II WŚ w granicach II RP. Nie domagali się też zwrotu mienia w czasach gdy istniał ZSRR. To idioci udający cyników. W całej sprawie jest też drugie dno - zwroty mienia oddziaływują na wyobraźnie społeczeństw, zbija się na tym kapitał polityczny, ale też podtrzymuje się pamięć o ofiarach faszystowskich niemiec i nienawiści rasowej podsycanej przez katolicki kler zwłaszcza w czasach II RP. Tak prowadzone działania pomimo że nie etyczne, są jednak skuteczną metodą marketingową Holokaustu. Ceną takiego postępowania i polityki są stosunki między Polską i Izraelem, marginalizowane i zaciemniane jest też sprawstwo podżegacza - kościoła katolickiego."
|
|
| |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >> >Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że idzie o pieniądze, a poza tym jest popyt i >pornografa traktowana jest jako towar na którym się zarabia. >"Ze względu na brak pieniędzy, pokusą jest łatwy pieniądz(dla kobiet)za udział w filmie porno - >prawdziwy 'amerykański sen'.
Żydzi jakoś sobie radzili i to nieźle w czasach monopolu rolnictwa, nie wchodząc do niego. Można wyciągnąć słuszny wniosek, że to Żydzi przełamali ten monopol. Zmiana technologii rolniczej i jej umaszynowienie spowodowało najpierw, że trzeba się było pozbyć koni a w dalszej perspektywie fornali i parobków. Rolnictwo nagle nie potrzebowało tylu ludzi do pracy, powstający przemysł też nie mógł wchłonąć niewykwalifikowanych ludzi. Nie ma się co dziwić, że w takiej sytuacji, gdy każdy chciał żyć dochodziło do wynaturzeń. Babcia musiała w swojej młodości pracować cały dzień na kawałek chleba a dzisiaj jej wnuczka, nic "nie robiąc", się lepiej naje i jeszcze ma codziennie 1OO zł na kosmetyki. Dzisiaj pieniądz stał się miernikiem wartości człowieka a skąd go ktoś ma to jest nieistotne. Komuniści, ponieśli koszty, próbowali ludziom zapewnić pracę i dach nad głową. "Demokraci" za to, za darmo, zlikwidowali tradycyjne zasady i wprowadzili opodatkowaną "wolność" wszelakiego sposobu zarabiania. Dozwolone jest to co jest opodatkowane. Komuniści nie mieli takiego komfortu łupienia Polaków podatkami po gehennie wojennej. Jaka nas czeka perspektywa pod rządami liberalnych demokratów? Przy czterech bilionach długu: wprowadzenie sprzedaży polskiej ziemi obcym, opodatkowanie burdeli i narkotyków. Przy ośmiu bilionach długu: i tu proszę pisać własne pomysły, co się będzie wysprzedawać????
>Jednocześnie ci sami 'myśliciele' nie domagają się zwrotu mienia od Białorusi i Ukrainy, których obecne terytorium było przed II WŚ w granicach II RP. Nie domagali się też zwrotu mienia w czasach gdy istniał ZSRR. To idioci udający cyników.
Jacy idioci?? Czy Białoruś i Ukraina należy do NATO?? Przyjdzie czas i na nich, sami sobie wciągną tak jak my, "demokratyczne" konie trojańskie.
>W całej sprawie jest też drugie dno - zwroty mienia oddziaływują na wyobraźnie społeczeństw, zbija się na tym kapitał polityczny, ale też podtrzymuje się pamięć o ofiarach faszystowskich niemiec i nienawiści rasowej podsycanej przez katolicki kler zwłaszcza w czasach II RP.
Jaką to nienawiść rasową podsycał kler w czasach II RP? Kler niczego nie musiał podsycać, polskie gazety dokładnie opisywały wyczyny żydobolszewików za naszą wschodnią granicą. Wyczyny Gubelmana-Jarosławskiego spowodowały nienawiść rasową, a kler był wtedy w takim strachu jak dzisiaj, widząc polskich faszystowskich ateistów. Jak się schizofrenia spotka z bajkami historycznymi to potem wychodzą takie urojenia. Na to nie ma lekarstwa, jedynie czas może załagodzić tą chorobę. Musimy to przeczekać.
|
|
| | |  | | haish (2905 punktów) |
>>W całej sprawie jest też drugie dno - zwroty mienia oddziaływują na wyobraźnie społeczeństw, zbija się na tym kapitał polityczny, ale też podtrzymuje się pamięć o ofiarach faszystowskich niemiec i nienawiści rasowej podsycanej przez katolicki kler zwłaszcza w czasach II RP. >Jaką to nienawiść rasową podsycał kler w czasach II RP? >Kler niczego nie musiał podsycać, polskie gazety dokładnie opisywały wyczyny żydobolszewików za naszą wschodnią granicą. >Wyczyny Gubelmana-Jarosławskiego spowodowały nienawiść rasową, a kler był wtedy w takim strachu jak dzisiaj, widząc polskich faszystowskich ateistów.
>Jak się schizofrenia spotka z bajkami historycznymi to potem wychodzą takie urojenia. >Na to nie ma lekarstwa, jedynie czas może załagodzić tą chorobę. >Musimy to przeczekać.
Sprawstwo kierownicze katolickiego kleru, Cesarstwa Rzymskiego narodu niemieckiego, Rosji z chwilą jej powstania(co zbiegło się z upadkiem Konstantynopola) oraz Prus - wszystkie te podmioty miały jako godło dwugłowego orła bizantyjskiego. Stały za nimi rody Hohenzolernów, Habsburgów i innych. Kler w XX leciu międzywojennym w Polsce niczego nie musiał podsycać, ale nie przestawał tego robić.
>Jak się schizofrenia spotka z bajkami historycznymi to potem wychodzą takie urojenia. >Na to nie ma lekarstwa, jedynie czas może załagodzić tą chorobę. >Musimy to przeczekać.
W bibliotekach cyfrowych jest dostępne wiele publikacji anty-żydowskich których autorami są katoliccy uczeni i duchowni z tytułami naukowymi uczelni katolickich, - to jest SHIZOFRENIA I BAJKI, ale jest to przyczyna niechęci i nienawiści. Czas nie rozmydli odpowiedzialności.
|
|
| Rafał Poniecki (7132 punktów) | Odp: Groźby izraelskiego ministra | >>Mamy kolejne - tym razem drastyczne - posunięcie żydowskiego lobby dybiącego na polski majątek narodowy.<< Uważam, że obecna sytuacja jest wręcz wymarzona dla Polski, tylko polskie władze nie mają jaj, żeby to wykorzystać. Należy zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem raz na zawsze, bo z nimi jedynym porozumieniem jest płacenie im za cokolwiek sobie zażądają.
|
|
 | | haish (2905 punktów) | > >>Mamy kolejne - tym razem drastyczne - posunięcie żydowskiego lobby dybiącego na polski majątek narodowy.<<> Uważam, że obecna sytuacja jest wręcz wymarzona dla Polski, tylko polskie władze nie mają jaj, żeby to wykorzystać. Należy zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem raz na zawsze, bo z nimi jedynym porozumieniem jest płacenie im za cokolwiek sobie zażądają.Radykalizm, zrywanie dialogu i relacji Polska-Izrael jest właśnie kontynuacją dotychczasowej polityki którą prowadzą polskie rządy od czasów PRL-u. W Polsce ton dialogu nadają jidiszojęzyczni lobbyści obecni w polityce, w mediach i środowiskach naukowych. Długo po II WŚ jidisz był uważany nawet przez samych Aszkenazyjczyków za żargon języka niemieckiego. Dopiero od niedawna jest dostępny w translatorze Google na równi z innymi językami. Czytałem różne relacje ocalałych z holokaustu obywateli Izraela, którzy wcześniej byli obywatelami Polski. Były wśród nich takie, w których osoby wpominały XX lecie międzywojenne i wzajemne uprzedzenia z Chrześcijanami. Osoby te po aliji do Izraela podejmowały decyzję nieużywania języka polskiego - dosłownie nie odzywały się do nikogo w tym języku. Co ciekawe nie zaprzestały używania jidisz - żargonu języka niemieckiego, - wszak od Niemców doznali najwięcej upokorzeń i krzywd. Wewnętrzny konflikt tożsamości o której decyduje język ojczysty(żargon jidisz-język niemiecki) - stąd ciągłe przerzucanie się odpowiedzialnością za niemiecki holokaust. Jest cała masa logicznych argumentów i rzetelnych faktów historycznych, zastanawiający jest brak uczciwego dialogu pomiędzy stronami i przedstawienie takowych opinii społeczenstwom Polski i Izraela. W Izraelu Sefardyjczycy nie wysuwają podobnych roszczeń pod adresem Włoch(faszystów Musoliniego)i Hiszpanii(faszystów Franco), Portugalii i innych roszczeń siegających czasów inkwizycji, - miast tego aktywność wykazują Aszkenazyjczycy jidiszojęzyczni wspierani przez lobby jidiszojęzycznych obywateli USA. W tle jest sprawstwo kierownicze Cesarstwa Rzymskiego(narodu niemieckiego) i Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Co do zwrotu majątku-mienia, to znajduje się ono na kontach obywateli polskich II RP(i nie tylko) w szwajcarskich bankach(państwa neutralnego w czasie II WŚ). Wiele tytułów własności dotyczy również ziem które Polska utraciła w wyniku porządku jałtańskiego, wiele obiektów kultury i wspólnego dziedzictwa narodowego zostało zniszczonych celowo przez Niemców, oraz zniszczonych w wyniku działań wojennych. www.youtube.com/watch?v=2WrL1l_gABIBaruch haSzem.
|
|
|  | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >>>> w szwajcarskich bankach(państwa neutralnego w czasie II WŚ). > >
Szwajcaria dostarczała sprzęt precyzyjny i nie tylko Niemcom zbrojonym do obrony Europy przed żydobolszewizmem. Szwajcaria była w grupie amerykańskich aliantów zbrojących Niemców w ramach operacji GOTT MIT UNS. Amerykanie wiele razy bombardowali Szwajcarię, za każdym razem przepraszali Szwajcarów. Najtragiczniejszy, oczywiście pomyłkowy nalot Amerykanie przeprowadzili w prima aprilis 44 roku na Szafuzę. Amerykanie, oczywiście pomyłkowo zbombardowali też: Zurych, Bazylee, Beringen, Hundwil, Igis, Lohn, Neiderdorf, Neuhausen, Otelfingen, Rafz, Stein am Rhein, Taegerwilen, Vals i Zizers, Samedan, Koblenz nad Renem, Le Noirmont, Diessenhofen, Cornol, Niederweningen, Thayngen, Chiasso, Münster, Brusio. Amerykanie w czasie wojny wypłacili Szwajcarom 4 miliony dolarów odszkodowania, za te "pomyłkowe" bombardowania a po wojnie jeszcze ponad 62 mln franków szwajcarskich. Szwajcarzy nie dali się sprowokować Amerykanom i włączyć do ich wojny. Jakby się zaczęli bronić przed "przypadkowymi" amerykańskimi nalotami to by Ameryka musiałaby ich "wyzwolić", potem by ich ogołociła ze wszystkiego a na końcu Szwajcarzy dołączyli by do ich "demokratyczenj" kolonii.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|