>Było Referendum czy wysyłać WP do Iraku czy Afganistanu? Nie? No to: >Zabrać tych co musimy zabrać i zawieźć ich do domów tych co wysyłali tam WP. > >
Polska nie ma wojska, konstytucja mówi, że właścicielem wojska jest prezydent. Wojsko prezydenta Dudy, jest wysyłane tam, gdzie Duda dostanie komendę je wysłać. Polacy nie mają tu nic do gadania.
|