Prawie 100 km na granicy polsko-białoruskiej. Za chwile dalsze 50 km ...nieee mówcie mi więc co mam rooobić!  Powinni podłączyć ją pod wysokie napięcie i w całości poświęcić przed napływem uchodźców oraz wymyślonych ideologii. Podobnie sami byliśmy w 1939 mając papierowe sojusze. Efekty odczuwaliśmy 50 lat, a i tak po 2015 okazało się, że homo sovieticus ma się bardzo dobrze [Załącznik][Załącznik] |