 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-09-2021 14:47 | okragly (21676 punktów) | za mordę
2 na 2 | patoelity trzymaja nas za mordę bo jesteśmy lekliwi, jak krowy, zobaczy szlauch od wody, odskakuje w trwodze (mysli, że to wąż), konie sa bardzo płochliwe i MY jesteśmy płochliwi, idziesz samotnie noca, zobaczymy ruch liścia, mózg już sie gotuje, mięśnie napinają, sluch wzrok wyostrza itp Nasze społeczeństwo tworzą ludzie wychowani przemocą, karami fizycznymi (chłop pańszczyźniany -niewolnik był codziennie bity przez pana, a to 90% spoleczenstwa, nasi przodkowie i on niewolny bil swoją żonę, dzieci i parobkow) systemami dyscyplinowania, przyuczeni do posłuszeństwa i tłumienia emocji. Z takimi doświadczeniami własnymi i przekonaniami wkraczamy w dorosłość i zakładamy rodziny Słabi, chorzy, zlęknieni, zakompleksieni rodzice, przekazują to wszystko dzieciom, to proces ograniczania potencjału dzieci tak, by równały do szarej, ignoranckiej masy Żydzi nie mieli klasowej organizacji spolecznej, byli wolni, my jesteśmy niewolnikami (pan krnąbrnych zabijal co pewnie widac w naszym zniewolonym DNA) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | wolni zniewalający | >Żydzi nie mieli klasowej organizacji spolecznej, byli wolni, my jesteśmy niewolnikami...
Wielu "z nas" było w przeszłości "niewolnikami" tych wolnych Żydów (chodzi o naszych przodków). Chłopa pańszczyźnianego przywołanego przez pana dręczył i eksploatował nie tylko szlachcic i ksiądz ale także Żyd - faktor i "fixer" tych dwóch ostatnich.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: wolni zniewalający | >>Żydzi nie mieli klasowej organizacji spolecznej, byli wolni, my jesteśmy niewolnikami... >Wielu "z nas" było w przeszłości "niewolnikami" tych wolnych Żydów (chodzi o naszych przodków). Chłopa pańszczyźnianego przywołanego przez pana dręczył i eksploatował nie tylko szlachcic i ksiądz ale także Żyd - faktor i "fixer" tych dwóch ostatnich. po to zostali sciągnięci do kraju przez ówczesne patoelity, tak jak sprowadzili krzyżaków żeby im pomogli w zniewoleniu Prus. Współcześnie na dziewiczy teren po PRL-u liberalny "styropian" sciągnoł do nas niemiecki kapitał, za 3 dekady będzie rządzić naszym krajem. My nienawidzimy Rosjan ale wszystkie zabory były aktywnośćią Niemców tj Prus, Austrii i Rosji (w Rosji rządziła od wielu pokoleń dynastia niemiecka, tacy Habsburgowie tylko inaczej sie nazywali)
|
|
 | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >>Żydzi nie mieli klasowej organizacji spolecznej, byli wolni, my jesteśmy niewolnikami... >Wielu "z nas" było w przeszłości "niewolnikami" tych wolnych Żydów (chodzi o naszych przodków). Opowiedziałbym lepszy żart o żydzie, ale boję się, że go spalę.
|
|
| DyktaFon (9281 punktów) | Odp: za mordę | > patoelity trzymaja nas za mordę bo jesteśmy lekliwi, jak krowy, zobaczy szlauch od wody, odskakuje> w trwodze (mysli, że to wąż), konie sa bardzo płochliwe i MY jesteśmy płochliwi, idziesz samotnie> noca, zobaczymy ruch liścia, mózg już sie gotuje, mięśnie napinają, sluch wzrok wyostrza itp> Nasze społeczeństwo tworzą ludzie wychowani przemocą, karami fizycznymi (chłop pańszczyźniany> -niewolnik był codziennie bity przez pana, a to 90% spoleczenstwa, nasi przodkowie i on niewolny bil> swoją żonę, dzieci i parobkow) systemami dyscyplinowania, przyuczeni do posłuszeństwa i tłumienia> emocji. Z takimi doświadczeniami własnymi i przekonaniami wkraczamy w dorosłość i zakładamy rodziny> Słabi, chorzy, zlęknieni, zakompleksieni rodzice, przekazują to wszystko dzieciom, to proces> ograniczania potencjału dzieci tak, by równały do szarej, ignoranckiej masy> Żydzi nie mieli klasowej organizacji spolecznej, byli wolni, my jesteśmy niewolnikami (pan> krnąbrnych zabijal co pewnie widac w naszym zniewolonym DNA)Nareszcie twórca wątku nam się dokładnie przedstawił. Bo zastanawiałem się skąd te poglądy... a teraz już wiem  Proszę jednak nie projektować własnych przemyśleń i obaw na całe społeczeństwo. Nie każdy, jeśli nawet część z powyższego byłaby prawdą, hołubi te lęki i uprzedzenia. Niektórzy patrzą w przyszłość inaczej...
|
|
 | 3 na 3 | okragly (21676 punktów) |
> Nareszcie twórca wątku nam się dokładnie przedstawił. Bo zastanawiałem się skąd te poglądy... a teraz już wiem  moi przodkowie są z Karpat, z górali mieszanego pochodzenia, rusińskiego i wołoskiego, zamieszkująca ukraińską i rumuńską część Karpat Wschodnich zwanych Hucułami, stworzyli oryginalną kulturę regionalną z dala od szlaków handlowych, dróg i dużych miast. Ich tradycyjnym zajęciem byla hodowla, pasterstwo i myślistwo. wyhodowali piękne i bardzo wytrzymałe konie huculskie. Tam nie było panów ino "Janosiki" > Proszę jednak nie projektować własnych przemyśleń i obaw na całe społeczeństwo. Nie każdy, jeśli nawet część z powyższego byłaby prawdą, hołubi te lęki i uprzedzenia. Niektórzy patrzą w przyszłość inaczej... historia nas determinuje z tego co bylo 100 lat temu można było obliczyc co mamy dziś, możemy obliczyc co będzie za 100 lat, to są zasady fizyki (chemii) patolity uprzedmiotowiają nas poprzez hierarchię, pieniądz do roli niewolnika Wydaje się, że bez religii, strachu, hierarchii, prawa, policji, świat nie mógłby istnieć, chodzi o zbudowanie krajowego obozu pracy, w którym wielomilionowa populacja, dba o interesy, swoich patoelit Zmuszają nas do wiary w iluzje, która pozwala nami rządzić za pomocą; państwa, religii, własności, pieniądza, edukacji, czy wychowania dzieci na bezradne istoty, mającej kontynuować - niewolnicze dzieło rodzica, dziadka.
|
|
|  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >Nareszcie twórca wątku nam się dokładnie przedstawił. Bo zastanawiałem się skąd te poglądy... a teraz już wiem  > moi przodkowie są z Karpat, z górali mieszanego pochodzenia, rusińskiego i wołoskiego, zamieszkująca ukraińską i rumuńską część Karpat Wschodnich zwanych Hucułami, stworzyli oryginalną kulturę regionalną z dala od szlaków handlowych, dróg i dużych miast. Ich tradycyjnym zajęciem byla hodowla, pasterstwo i myślistwo. wyhodowali piękne i bardzo wytrzymałe konie huculskie. Tam nie było panów ino "Janosiki""Janosiki" to byli w filmie. W rzeczywistości to było różnie. Nie jestem historykiem, więc nie podam przykładów. > >Proszę jednak nie projektować własnych przemyśleń i obaw na całe społeczeństwo. Nie każdy, jeśli nawet część z powyższego byłaby prawdą, hołubi te lęki i uprzedzenia. Niektórzy patrzą w przyszłość inaczej...> historia nas determinuje> z tego co bylo 100 lat temu można było obliczyc co mamy dziś, możemy obliczyc co będzie za 100 lat, to są zasady fizyki (chemii)Tu mi zabrakło argumentów, przyznaję. Nie da się z takim zdaniem dyskutować. To podważa całą historię ludzkości  Albo mamy przed sobą kolejnego Einsteina skrzyżowanego z Kopernikiem, albo... Napoleona z domu wariatów  > patolity uprzedmiotowiają nas poprzez hierarchię, pieniądz do roli niewolnika Wydaje się, że bez religii, strachu, hierarchii, prawa, policji, świat nie mógłby istnieć, chodzi o zbudowanie krajowego obozu pracy, w którym wielomilionowa populacja, dba o interesy, swoich patoelit Zmuszają nas do wiary w iluzje, która pozwala nami rządzić za pomocą; państwa, religii, własności, pieniądza, edukacji, czy wychowania dzieci na bezradne istoty, mającej kontynuować - niewolnicze dzieło rodzica, dziadka.Myślenie każdego definiuje jego życie...
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>Nareszcie twórca wątku nam się dokładnie przedstawił. Bo zastanawiałem się skąd te poglądy... a teraz już wiem  > >moi przodkowie są z Karpat, z górali mieszanego pochodzenia, rusińskiego i wołoskiego, zamieszkująca ukraińską i rumuńską część Karpat Wschodnich zwanych Hucułami, stworzyli oryginalną kulturę regionalną z dala od szlaków handlowych, dróg i dużych miast. Ich tradycyjnym zajęciem byla hodowla, pasterstwo i myślistwo. wyhodowali piękne i bardzo wytrzymałe konie huculskie. Tam nie było panów ino "Janosiki"> "Janosiki" to byli w filmie. W rzeczywistości to było różnie.tam były góry, lasy bylo trudno zniewolić czlowieka, poza tym warunki nie sprzyjaly uprawom, nie bylo pól. Szwajcarzy tez nie byli chlopami panszczyźnianymi bo w górach > >>Proszę jednak nie projektować własnych przemyśleń i obaw na całe społeczeństwo. Nie każdy, jeśli nawet część z powyższego byłaby prawdą, hołubi te lęki i uprzedzenia. Niektórzy patrzą w przyszłość inaczej...> > historia nas determinuje> >z tego co bylo 100 lat temu można było obliczyc co mamy dziś, możemy obliczyc co będzie za 100 lat, to są zasady fizyki (chemii)> Tu mi zabrakło argumentów, przyznaję. Nie da się z takim zdaniem dyskutować.fizyka (chemia) matematyka to podstawa nauk, inne np historia socjologia, filozofia to zbieranie znaczków > To podważa całą historię ludzkości Albo mamy przed sobą kolejnego Einsteina skrzyżowanego z Kopernikiem, albo... Napoleona z domu wariatów  to znane od dawna np policzyli że za 476 lat zblizy isie jakaś asteoroia do ziemi, zaćmienie slonca przewidywali juz w St Egipcie > > patolity uprzedmiotowiają nas poprzez hierarchię, pieniądz do roli niewolnika Wydaje się, że bez religii, strachu, hierarchii, prawa, policji, świat nie mógłby istnieć, chodzi o zbudowanie krajowego obozu pracy, w którym wielomilionowa populacja, dba o interesy, swoich patoelit Zmuszają nas do wiary w iluzje, która pozwala nami rządzić za pomocą; państwa, religii, własności, pieniądza, edukacji, czy wychowania dzieci na bezradne istoty, mającej kontynuować - niewolnicze dzieło rodzica, dziadka.> Myślenie każdego definiuje jego życie...a żyie jest zdefiniowane, że wszystko ma jakąś przyczynę. Ty nic sam nie wymyśliłeś, nic nie stworzyłeś, jesteś kuklą pchaną przez los, tak jak i ja
|
|
| romaro (25211 punktów) | >ogranicwazania potencjału dzieci tak, by równały do szarej, ignoranckiej masy
Ignorancka masa to masa nieświadoma. Chcesz powiedzieć, że świadomość ludzka na poziomie indywidualnym jak i zbiorowym, nie rozwija się, a być może według ciebie nie istnieje? Gdyby tak, to nie było i nie ma miejsca na postępującą racjonalizację życia człowieka. Mieszasz swój abstrakcyjny raj z realnym światem i w efekcie takie chochoły ci wychodzą. Trwanie w surrealistycznej przestrzeni dla Ciebie jest bezpieczniejsze.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >>ogranicwazania potencjału dzieci tak, by równały do szarej, ignoranckiej masy >Ignorancka masa to masa nieświadoma. jest zaprogramowana przez patoelity poprzez szkołe, wychowanie, mas-media, kościół, filmy, zaklady pracy, korporacje, reklamy, wszystko to jest w rękach patoelit. Np koń w naturze jest inny ale po "wychowaniu" staje sie posluszny, pracowity, wdzieczny swemu panu że żyje. Człowiek jest lepszy od konia bo po okresie "wychowania" sam założy sobie homonto, zaczepi do pluga, sam orze, zbiera plony i część plonow wyznaczonych przez patoelity im sam oddaje. >Chcesz powiedzieć, że świadomość ludzka na poziomie indywidualnym jak i zbiorowym, nie rozwija się, a być może według ciebie nie istnieje? trochę światla mamy dzieki internetowi ale on tez należy do patoelit
>Gdyby tak, to nie było i nie ma miejsca na postępującą racjonalizację życia człowieka. patoelity dzialaja racjonalnie np wprowadzili liberalizm (indywidualizm i wolność) jako jednostka jesteś nikim, niewolnikiem i o to im chodzi. Dzien dzisiejszy jest tylko usprawnieniem czasów feudalnych (wiecej wyciagaja od nas niz od chlopa panszczyźnianego, taka socjotechnika, racjonalizm)
|
|
z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > >Nasze społeczeństwo tworzą ludzie wychowani przemocą, karami fizycznymi (chłop pańszczyźniany >-niewolnik był codziennie bity przez pana, a to 90% spoleczenstwa, nasi przodkowie i on niewolny >bil >swoją żonę, dzieci i parobkow) systemami dyscyplinowania, przyuczeni do posłuszeństwa i >tłumienia >emocji. Z takimi doświadczeniami własnymi i przekonaniami wkraczamy w dorosłość i zakładamy rodziny >Słabi, chorzy, zlęknieni, zakompleksieni rodzice, przekazują to wszystko dzieciom, to proces >ograniczania potencjału dzieci tak, by równały do szarej, ignoranckiej masy
Brednie powielane po komunistach i solidarnościowcach. Polak powinien się modlić, żeby Niemiec pozwolił mu dalej jeździć na roboty i zabierać rzeczy ze śmietnika. Niemiec finansuje polskie pudrowanie syfa. Polak pokazał za komuny na co go stać i teraz przez dwadzieścia lat "wolności". Ujawnił się nieograniczony potencjał w zadłużaniu i zrobieniu z każdego wroga. Polak ma teraz bazę surowcową za OCEANEM, obcy transportują surowce, obcy ubezpieczają ładunek. Obcy piszą Polakowi historię i przygotowują kandydatów na liderów partii DEMOKRATYCZNYCH. Polak nie musi nic robić, nawet obcy ustalili mu procedury leczenia. Polak potrzebny jest tylko do oddania głosu, "politykom" z ulicy, którym obcy podsuwają ustawy do ich legitymizowania.
>Żydzi nie mieli klasowej organizacji spolecznej, byli wolni, my jesteśmy niewolnikami (pan >krnąbrnych zabijal co pewnie widac w naszym zniewolonym DNA)
Jacy to Żydzi i kiedy nie mieli tej klasowej organizacji społecznej?? Jak nazywa się ten pan co zabijał krnąbrnych?? Obecnie to panów nie ma, a krnąbrnych się namnożyło jak szczurów.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>>Żydzi nie mieli klasowej organizacji spolecznej, byli wolni, my jesteśmy niewolnikami (pan >>krnąbrnych zabijal co pewnie widac w naszym zniewolonym DNA) >Jacy to Żydzi i kiedy nie mieli tej klasowej organizacji społecznej?? byli wolni, mieli swoje sądy, swoje wladze, swoich rabinów (rabinow wybierali), swoje prawo
>Jak nazywa się ten pan co zabijał krnąbrnych?? szlachcic
>Obecnie to panów nie ma, a krnąbrnych się namnożyło jak szczurów. jesteśmy potulni jak baranki. Dlatego nas tak doją. Kulczyk wydoił nas na 16 000 000 000 zł w 20 lat, nic nie wymyślil, nic nie stworzył, tylko doił potulnych rodaków. Niemiec, Francuz, Anglik dawno by zrobili awanture a u nas uważamy Balcerowicza za zbawienie a to największy szkodnik. A. Leper nie był baranem, ale patoelity go zgnoiły
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>>Jak nazywa się ten pan co zabijał krnąbrnych?? >szlachcic
Konkretnie nazwisko i gdzie mieszkał.
> A. Leper nie był baranem, ale patoelity go zgnoiły
Lepper razem Łukaszenką przeciwstawiał się zamachowi stanu na Białorusi organizowanym przez polskojęzyczną agenturę CIA we władzach polskich. CIA potem już samodzielnie przeprowadziła udany zamach stanu na Ukrainie.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>Jak nazywa się ten pan co zabijał krnąbrnych??> >szlachcic> Konkretnie nazwisko i gdzie mieszkał.mógł zabić kogo chciał z swoich niewolnikow, to był jego stan inwentarza czy zgwałcic chłopkę, nie bylo za to żadnej kary, chyba że zabił, zgwałcił wlasność innego szlachcica next.gazet(*)sie-dobrze-pracowac-i-nie.html
|
|
| | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > >>>Jak nazywa się ten pan co zabijał krnąbrnych??> >>szlachcic> >Konkretnie nazwisko i gdzie mieszkał.> mógł zabić kogo chciał z swoich niewolnikow, to był jego stan inwentarza czy zgwałcic chłopkę, nie bylo za to żadnej kary, chyba że zabił, zgwałcił wlasność innego szlachcica next.gazet(*)sie-dobrze-pracowac-i-nie.htmlJa też mogę zabić kogo chcę ale z tego nie wynika, że kogoś zabiłem. Wymień choć JEDNO NAZWISKO szlachcica, który zabił jakiegoś krnąbrnego.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>>Jak nazywa się ten pan co zabijał krnąbrnych??> >>>szlachcic> >>Konkretnie nazwisko i gdzie mieszkał.> >mógł zabić kogo chciał z swoich niewolnikow, to był jego stan inwentarza czy zgwałcic chłopkę, nie bylo za to żadnej kary, chyba że zabił, zgwałcił wlasność innego szlachcica next.gazet(*)sie-dobrze-pracowac-i-nie.html> Ja też mogę zabić kogo chcę ale z tego nie wynika, że kogoś zabiłem.> Wymień choć JEDNO NAZWISKO szlachcica, który zabił jakiegoś krnąbrnego.Np w 1863 r. trzech młodych, żonatych, dzieciatych ze wsi Wola Pogroszewska, po żniwach, wzieli kilka snopków zboża z pola dworskiego i przenieśli do swoich stodół. Wydało się, dziedzic zwołał wieś i powiedział: (...) »kto ukradł i zostanie złapany, będzie wisiał, skazuję was na szubienicę, karbowy daj postronki«" - z pamiętnika Tomasza Nocznickiego, senatora II RP. I dalej: "Gromada struchlała, osądzeni, ich żony z małymi dziećmi rzucili się z lamentem na ziemię, zaczęli prosić, błagać o zmiłowanie, pan nie ustępował. Wtedy najstarsi ludzie (...) powszechnie szanowani uklękli przed dziedzicem na kolanach, poczołgali się do stóp jego i te stopy całując, błagali (...). To pomogło. Obwinieni zostali obnażeni do pasa, musieli wziąć na plecy po snopie zboża i wobec całej gromady prowadzeni na postronkach, którymi powiązano im ręce; następnie byli kładzeni pod każdym z trzech krzyżów (...) i dostali na gołe ciało pod każdym krzyżem po 50 razów. Dwóch karbowych biło, a pan pilnował i wołał: »lepiej bijcie, bo wy będziecie bici«. Toteż pod trzecim krzyżem całe ciała tych ludzi były od nóg poprzez pośladki tak zbite, że krew została na ziemi, a bici już sami wstać nie mogli. Podniesiono ich i musieli na klęczkach ucałować pańskie nogi w podzięce za darowanie im kary śmierci". 2 marca 1864 r., car Aleksander II wydał ukaz, który znosił pańszczyznę w Królestwie Polskim za to został zamordowany przez polskiego szlachcica
|
|
| | | | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>>Ja też mogę zabić kogo chcę ale z tego nie wynika, że kogoś zabiłem. >>Wymień choć JEDNO NAZWISKO szlachcica, który zabił jakiegoś krnąbrnego.
> 2 marca 1864 r., car Aleksander II wydał ukaz, który znosił pańszczyznę w Królestwie Polskim za >to został zamordowany przez polskiego szlachcica >
Dwie godziny szukania w internecie i dalej nie znalazłeś JEDNEGO NAZWISKA szlachcica, który zabił jakiegoś krnąbrnego.
Co do zamachu na cara Aleksandra II to od początku tutaj piszę, żeby każdy się trzymał z daleka od polityki i polityków co chcą zbawić świat. Agentury zakładają jakieś organizacje dla młodych idiotów, którymi się wysługują. Brytyjskie służby wykorzystały Herszla Feibla Grynszpana do zamordowania Ernesta vom Ratha. Młody Grynszpan stracił życie a Brytyjczycy przeprowadzili akcje: kryształowa noc i Deutsche Physik. Celem akcji Brytyjczyków było SKUTECZNE przejęcie żydowskich fizyków atomowych z III Rzeszy. 1OO% akcji w których giną dwudziestolatkowie jest robotą służb wywiadowczych, swoich lub obcych.
|
|
1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >patoelity trzymaja nas za mordę >my jesteśmy niewolnikami To chyba dobrze zważywszy na to, że indywidualizm i wolność to zło, które serwują nam (te drugie patoelity PO?)?
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>patoelity trzymaja nas za mordę >>my jesteśmy niewolnikami >To chyba dobrze zważywszy na to, że indywidualizm i wolność to zło, które serwują nam (te drugie patoelity PO?)? wolnośc, indywidualizm to iluzja do zniewolenia nas, ciągle dzialamy w przymusie okoliczności, zaczynajac od dziecka, nie poslesz do szkoly (zniewolenia), zabiorą i inne kary az sie dostosujesz (tak sie konie ujeżdża). Ostatnio tyle szumu o TVN czy programy nauczania Czarka (edukacja), patoelity maja różne koncepcje nas zaprogramowania celem zniewalania, kłócą sie pomiedzy soba, która skuteczniejsza (my tylko widzimy odpryski) koń który jest wolny, podąża za swoim stadem, kon zniewolony indywidualnie orze dla pana
|
|
|  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > wolnośc, indywidualizm to iluzja > ciągle dzialamy w przymusie okoliczności, zaczynajac od dziecka> (tak sie konie ujeżdża)> patoelity maja różne koncepcje nas zaprogramowania > kłócą sie pomiedzy soba> (my tylko widzimy odpryski)> koń który jest wolny, podąża za swoim stadem> kon zniewolony indywidualnie orzeTyle sprzeczności, że koń przewraca się o własne nogi. 
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >wolnośc, indywidualizm to iluzja ciągle dzialamy w przymusie okoliczności, zaczynajac od dziecka tak sie konie ujeżdża)> >patoelity maja różne koncepcje nas zaprogramowania, kłócą sie pomiedzy soba> >koń który jest wolny, podąża za swoim stadem, kon zniewolony indywidualnie orze> Tyle sprzeczności, że koń przewraca się o własne nogi.  wolny koń (zwierze stadne jak i my) podąża za swoim stadem (jeśli jest wolnym koniem) Kon który orze dla pana, przeszedl w dzieciństwie, mlodosci proces udomawiania, indoktrynacje liberalną, też uważa ze jest wolny, nie zauważa tylko że kieruje nim przymus okoliczności (przymus pańszczyzny) batem, Młodzi chlopcy z Hitlerjugend, szli na smierć z pancerfaustem, czuli się wolni, nikt ich nie zmuszał, przeszli w dziecinstwie proces indoktrynacji, zniewalania
|
|
| | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > Młodzi chlopcy z Hitlerjugend, szli na smierć z pancerfaustem, czuli się wolni, nikt ich nie >zmuszał, przeszli w dziecinstwie proces indoktrynacji, zniewalania
Dzisiaj młodych Polaków ogłupia się i biedacy sami zgłaszają się do tzw. obrony terytorialnej. Hitlera wytypował Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl, szkolili go amerykańscy spece, uzbrojenie III Rzeszy sfinansowali Amerykanie. Kto stoi za Dudą i Morawieckim łatwo się domyśleć. Ślady znowu prowadzą za ocean. Do czego nas użyje a potem wyrzuci amerykański jaśnie pan okupant??
|
|
| hyperion (1422 punktów) | "(...) zakompleksieni rodzice (...)"
Wina naszych rodziców, że nie potrafią nad sobą popracować i się zmienić. Tak naprawdę nie chcą się zmienić bo im z tym wygodnie.
"chłop pańszczyźniany -niewolnik był codziennie bity przez pana, a to 90% społeczenstwa, nasi przodkowie i on niewolny bil swoją żonę, dzieci i parobkow) "
Nie przesadzajmy, w końcu to potomkowie chłopów walczyli w 1956 (Poznań), 1976(Wybrzeże), 1980 (Solidarność).A nawet jako jedyni wśród Demoludów obronili rolnictwo przed kolektywizacją rolnictwa. Nie tacy oni bierni byli.
Niestety z czasem taka postawa erodowała i dziś faktycznie z 50% Polaków to zalęknione zające.
Moja diagnoza: niewolniczą mentalność WSPÓŁCZESNYCH Polaków kształtowały przez ostatnie 75 lat: PRL, matriarchat, kościół i Zachód (przez ostatnie 30 lat) a nie pańszczyzna.
Komunistom, kobietom, klerowi, rabusiom z Zachodu zależy na niesprzeciwiających się osobnikach.
Dobra wiadomość, że można to zmienić choć zajmie to kilkanaście lat. Jak? Na początek:
Nazywać rzeczy po imieniu. Wytrzymać wrzaskliwą krytykę. Robić swoje.
Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
 | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > >Moja diagnoza: niewolniczą mentalność WSPÓŁCZESNYCH Polaków kształtowały przez ostatnie 75 lat: >PRL, matriarchat, kościół i Zachód (przez ostatnie 3O lat) a nie pańszczyzna. >Komunistom, kobietom, klerowi, rabusiom z Zachodu zależy na niesprzeciwiających się osobnikach. >Dobra wiadomość, że można to zmienić choć zajmie to kilkanaście lat. >
Akurat to nie jest dobra wiadomość. Mamy wysyp komentarzy robotniczo chłopskich "speców" od ekonomii. Pozostaje się tylko modlić, żeby głupota bolała. Niedorozwinięci umysłowo szukają winnych swojej wegetacji w przeszłości i wśród obcych. Za rok ruszy amerykańska fabryka czpisów, polscy demokraci powinni je jeść na okrągło. Jak się nafaszerują amerykańskimi czpisami to zniknie w nich niewolnicza mentalność i dostaną, kolejnego demokratycznego olśnienia.
|
|
|  | | hyperion (1422 punktów) | >Za rok ruszy amerykańska fabryka czpisów, polscy demokraci powinni je jeść na okrągło. >Jak się nafaszerują amerykańskimi czpisami to zniknie w nich niewolnicza mentalność i dostaną, kolejnego demokratycznego olśnienia.
Osobiście chipsów nie jem, reszta w rękach doboru naturalnego- "Kto przeżyje wolnym będzie".
Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|