Racjonalista - Strona głównaDo treści
Post: jak i po co?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
10-02-2008 21:50Skorupka (64 punktów)Post: jak i po co?
Ocena 1 na 1
umiłowani w duchu obecni tu mędrcy!

jesteśmy w okresie Postu. Niech no mi ktoś tu objawi teologiczne, teoretyczne (wynikające z Pisma) i praktyczne jego podstawy, please...

bo nie wiem czy iść na imprezę czy nie

Szukałem po tutejszym forum, po tekstach wszelakich, bez rezultatu....
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

raydee (19 punktów)
>jesteśmy w okresie Postu.

To jakieś nowatorskie internetowe święto, które polega na popularyzacji tradycji wyrażania swoich poglądów na forach? Jaki ma ono związek z teologią? Czy można znaleźć o nim wzmiankę w Apokalipsie?
>bo nie wiem czy iść na imprezę czy nie
To są organizowane z tej okazji imprezy? NICE! WCHODZE W TO .
Tylko proszę o więcej info
agnostyk
>umiłowani w duchu obecni tu mędrcy!
>jesteśmy w okresie Postu. Niech no mi ktoś tu objawi
>teologiczne, teoretyczne (wynikające z Pisma) i praktyczne
>jego podstawy, please...
>bo nie wiem czy iść na imprezę czy nie
>Szukałem po tutejszym forum, po tekstach wszelakich, bez
>rezultatu....
*********************
okresowe odchudzenie w wymiarze rytualnym.
Obżarstwo jest ulubionym zajęciem co niektorych
tej profesji.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365