Racjonalista - Strona głównaDo treści
X Międzynarodowy Maraton Pisania Listów- AI trójmiasto

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
27-11-2009 00:32Arleta Bolda-Górna (525 punktów)X Międzynarodowy Maraton Pisania Listów- AI trójmiasto
Trójmiejska grupa Amnesty International zaprasza na tegoroczny Maraton Pisania Listów w obronie praw człowieka:

12-13 grudnia

1. Akademia Sztuk Pięknych (Targ Węglowy 6)
12.00 (sobota) - 12.00 (niedziela) - piszemy 24h!

2. III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni (Legionów 27)
12.00 (sobota) - 12.00 (niedziela) - piszemy 24h!

3. Parlament Studentów UG (Wita Stwosza 58, Kampus Oliwa)
12.00- 21.30 (sobota), 7.30 - 12.00 (niedziela)

Ponadto w dniach 9-11 grudnia w godzinach od 10.00 do 15.00 piszemy w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej (Narutowicza 11/12)

"Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w weekend w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (10 grudnia). Wtedy przez 24 godziny bez przerwy piszemy ręcznie (!) listy w obronie kilkunastu konkretnych osób, których prawa zostały złamane. Domagamy się zwolnienia więzionych za przekonania i zaprzestania prześladowania obrońców praw człowieka. Dołącz do nas!"

Więcej na amnesty.org.pl/maraton/kogo-bronimy.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365