Trójmiejska grupa Amnesty International zaprasza na tegoroczny Maraton Pisania Listów w obronie praw człowieka: 12-13 grudnia1. Akademia Sztuk Pięknych (Targ Węglowy 6) 12.00 (sobota) - 12.00 (niedziela) - piszemy 24h! 2. III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni (Legionów 27) 12.00 (sobota) - 12.00 (niedziela) - piszemy 24h! 3. Parlament Studentów UG (Wita Stwosza 58, Kampus Oliwa) 12.00- 21.30 (sobota), 7.30 - 12.00 (niedziela) Ponadto w dniach 9-11 grudnia w godzinach od 10.00 do 15.00 piszemy w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej (Narutowicza 11/12) "Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w weekend w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (10 grudnia). Wtedy przez 24 godziny bez przerwy piszemy ręcznie (!) listy w obronie kilkunastu konkretnych osób, których prawa zostały złamane. Domagamy się zwolnienia więzionych za przekonania i zaprzestania prześladowania obrońców praw człowieka. Dołącz do nas!"Więcej na amnesty.org.pl/maraton/kogo-bronimy.html |