Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego korzystasz z tego forum

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
05-12-2009 01:07MaciejKulig (-6 punktów)Dlaczego korzystasz z tego forum
Ocena -8 na 12
No cóż jak wiemy wszem i w obec ilośc osób na tym forum siega pewnie któregoś tysiąca...W z wiązku z tym warto się zastanowić czym dla was jest obecność tu i teraz, czy tylko przelotnym półcieniem po obiedzie w czasie sjesty, możliwością wypowiadania poglądów o których znajomi bądź rodzina nie chce słyszeć , a może odnosicie wrażenie, że wasz czas marnuje się przed CS-em albo pornosem
Pytam bo właśnie się zarejestrowałem i chciałbym wiedzieć z kim mam doczynienia...z czasem pewnie okaże się kto z was jest ateistą, socjaldemokratą ,albo niewyżytym seksualnie 15latkiem( kolejność i zbieżność określeń przypadkowa)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

05-12-2009 01:25
 Ocena 19 na 19
Michał Żelazny (1528 punktów)
Jestem zwyrodniałym, krwiożerczym zjadaczem mózgów. Czaję się w najmętniejszych odmętach tego forum i czyham na kolejną ofiarę. Kilka mózgów udało mi się już zjeść, chociaż nie jest prawdą jakobym pozjadał wszystkie rozumy - jak twierdzą złośliwi. Jestem także zdegenerowanym seksualnym desperatem, który nastaje na cnotę młodych użytkowniczek forum (do prokuratora - oczywiście tylko tych powyżej 16). Cóż chcesz jeszcze wiedzieć o mnie? Może jak uchronić swój własny mózg przed moim wilczym apetytem? Obawiam się, że na to za późno.
05-12-2009 05:41 
 Ocena 4 na 4
Kurczewski (2471 punktów)
>Obawiam się, że na to za późno.

Z dwojga złego chyba wolałbym McDonalds. Też niby junk food ale chyba strawniejsza.


erka.ovh.org/
05-12-2009 07:55 
 Ocena 8 na 8
Meretseger (61860 punktów)
Mam tak samo (z wyjątkiem nastawania na cnotę użytkowniczek )
05-12-2009 09:58 
 Ocena 6 na 6
lotrek (14275 punktów)
>(z wyjątkiem nastawania na cnotę użytkowniczek )
Nie bądź bez serca....nastawanie na cnotę otwiera drogę do gwiazd na niebie

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
05-12-2009 12:34 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)

>Nie bądź bez serca....nastawanie na cnotę otwiera drogę do gwiazd na niebie
Mogę ponastawać... ale nie na cnotę użytkowniczek, orientacji na stare lata zmieniać nie zamierzam
05-12-2009 14:00 
 Ocena 3 na 3
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
>>Nie bądź bez serca....nastawanie na cnotę otwiera drogę do gwiazd na niebie
>Mogę ponastawać... ale nie na cnotę użytkowniczek, orientacji na stare lata zmieniać nie zamierzam

E tam. Nie spróbujesz, nie dowiesz się czy warto

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
05-12-2009 14:14 
 Ocena 1 na 1
Michał Żelazny (1528 punktów)
Oj warto. Użytkowniczki to jest to!
05-12-2009 10:45 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Mam tak samo (z wyjątkiem nastawania na cnotę użytkowniczek )

Ja bardziej jestem nastawiony na niecnotę.
marek milczewski (2335 punktów)
>Mam tak samo (z wyjątkiem nastawania na cnotę użytkowniczek )
chyba, "że zamiast wszystkich innych ma zapach esencji różanej"

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
05-12-2009 13:59 
 Ocena 3 na 3
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
Czasami chyba ciężko Ci się najeść...

Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
05-12-2009 14:15 
 Ocena 2 na 2
Michał Żelazny (1528 punktów)
>Czasami chyba ciężko Ci się najeść...
No czasami ciężko. A bywa i tak, że się najem, ale w rezultacie się zatruję albo niestrawności dostanę. Brrr, to już wolę w ogóle nie jeść.
05-12-2009 14:27 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)

>No czasami ciężko. A bywa i tak, że się najem, ale w rezultacie się zatruję albo niestrawności dostanę. Brrr, to już wolę w ogóle nie jeść.
Tego nie jedz www.racjonalista.pl/forum.php/s,275089 , straszna trucizna.
apud (4399 punktów)

>Pytam bo właśnie się zarejestrowałem i chciałbym wiedzieć z kim mam doczynienia...z czasem pewnie
>okaże się kto z was jest ateistą, socjaldemokratą ,albo niewyżytym seksualnie 15latkiem( kolejność
>i zbieżność określeń przypadkowa)
>
My tez, byśmy chcieli. Wiedzieć.
Kurczewski (2471 punktów)
>No cóż jak wiemy wszem i w obec ilośc osób na tym forum siega pewnie któregoś tysiąca...W z wiązku z tym warto się zastanowić czym dla was jest obecność tu i teraz

Daruj, zupełnie nielogiczne. Warto się zastanowić po co tu jesteśmy w związku z tym że jest nas dużo ? Gdyby było mało nie warto byłoby się zastanawiać ?

>z czasem pewnie okaże się kto z was jest ateistą, socjaldemokratą ,albo niewyżytym seksualnie 15latkiem

Mamy się ustawić w rządku i deklarować kto kim jest i dlaczego tu pisuje żebyś "wiedział z kim masz do czynienia" ? Pfff... już widzę te tłumy spieszących odmeldować się wielce szanownemu i walczące o to kto będzie pierwszy dopuszczony do głosu...

A zupełnie na marginesie- jak nie pornosy to niewyżyci seksualnie. Jakieś natręctwo ?

erka.ovh.org/
lotrek (14275 punktów)

>Pytam bo właśnie się zarejestrowałem i chciałbym wiedzieć z kim mam doczynienia...
o Jezu....i w związku z tym, będziesz nas teraz przesłuchiwał? Wasserman się znalazł, czy jakiś inny Macierewicz
I chciałbyś mieć "wszystko podane na tacy". Nic z tego....posiedź trochę na forum, to nie będziesz musiał zadawać zbędnych pytań.

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
gość
Odpowiem, dlaczego nie korzystam z tego forum.

Jeżeli moderator usunie mój tekst, jako nie związany z tematem, to trudno.

Mam już dość haseł, kodów, rejestracji.

Chcę zaproponować pewne rozwiązanie w związku z problemem krzyży.
Otóż, wiele lat temu, kiedy krzyże wracały do szkoły, zapytałem jednego z nauczycieli, w jakim celu wiesza się krzyż w szkole. Nie potrafił mi na to pytanie odpowiedzieć, więc kombinował w ten sposób:
- poprawi się dyscyplina oraz zachowanie młodzieży w szkole.- Nic takiego się nie stało.
Takie samo pytanie zadałem dyrektorce szkoły. Była zmieszana, nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie.
Zacząłem jej więc podpowiadać.
Czy chodzi o oznaczenie terenu swoich wpływów ? ( mój kotek oznacza swój teren przez obsikanie)
W ten sposób komunikuje, kto tu rządzi.
W dalszym ciągu nie potrafiła mi na to pytanie odpowiedzieć.
Symbol swojej wary niektórzy noszą na piersi, lub wpięty w klapę marynarki np. Wałęsa.
Czy krzyż na ścianie jest symbolem wiary budynku?

Proponuję przeprowadzenie takiego wywiadu z przedstawicielami Kościoła K.
Nie dajmy się zaskoczyć hasłami o symbolach i tradycji. Złych tradycji nie należy kontynuować, a symbole, co nam w tym przypadku komunikują? Takie pytanie zaskakuje adwersarzy.
05-12-2009 09:49 
 Ocena 6 na 6
lotrek (14275 punktów)
>Odpowiem, dlaczego nie korzystam z tego forum.
To co tu jeszcze robisz ?????

>Chcę zaproponować pewne rozwiązanie w związku z problemem krzyży.
Podobno "nie korzystasz z tego forum", więc swoje rozwiązania proponuj na forum z którego korzystasz.

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
gość
>>Odpowiem, dlaczego nie korzystam z tego forum.To co tu jeszcze robisz ?????

Korzystam z okazji, że dziś nie trzeba się rejestrować. Niestety, z tego powodu nie trzymam się tematu.

Tego się można domyślić, nawet przy niewysokim poziomie inteligencji.
gość -cd
Łatwiej uzasadnić to, że krzyż znajduje się na eksponowanym miejscu w Sejmie RP.

"Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niźli bogaty bram raju dostąpi"

Ten krzyż wyraźnie ostrzega tych wszystkich, którzy głoszą poglądy lewicowe, pokazuje, co ich czeka.
Mówi : wara wam od diet poselskich i majątków kościelnych.
Groteskowość naszego polskiego życia społecznego jest porażająca.
05-12-2009 14:05 
 Ocena 4 na 4
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
Bo prawica to całą dietę na biedne dzieci przelewa.

Przepraszam, ale... POJEBAŁO CIĘ? Politycy kradną tak samo, czy to prawica, czy lewica czy niezrzeszony (chociaż nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że Ci najrzadziej).


Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
gość
> Przepraszam, ale... POJEBAŁO CIĘ?
Przepraszam, ale... POJEBAŁO CIĘ?
Źle zrozumiałeś. Ja nie piszę o politykach i politycznej lewicy, tylko o lewicowych poglądach ukrzyżowanego . Piszę w sposób przewrotny z taką logiką, jaka funkcjonuje w polskim społeczeństwie.
05-12-2009 18:34 
 Ocena 5 na 5
garmen (952 punktów)
>Piszę w sposób przewrotny z taką logiką, jaka funkcjonuje w polskim społeczeństwie.

Gdzie w swoich wypowiedziach widzisz logikę?

Może tu:
>Korzystam z okazji, że dziś nie trzeba się rejestrować. Niestety, z tego powodu nie trzymam się tematu.

Mam jednak inne zdanie: to że nie trzeba się logować, to przywilej (szkoda, że taki jest) - a nie powód, żeby pisać bzdury nie trzymające się tematu.

Może jedna tu:
>Źle zrozumiałeś. Ja nie piszę o politykach i politycznej lewicy, tylko o lewicowych poglądach ukrzyżowanego .

To bardzo ciekawe spostrzeżenie. A skąd wiesz jakie poglądy ma ukrzyżowany? Powiedział Ci?

>Ten krzyż wyraźnie ostrzega tych wszystkich, którzy głoszą poglądy lewicowe, pokazuje, co ich czeka.

A tych co głoszą inne poglądy to niby już nie?

>Mówi : wara wam od diet poselskich i majątków kościelnych.

I co wspólnego mają diety poselskie z majątkami kościelnymi?

>Groteskowość naszego polskiego życia społecznego jest porażająca.

Porażające to są bzdury, które wypisujesz.
gość
Zbiór bzdur, którego nie da się skomentować.
05-12-2009 19:07 
 Ocena 3 na 3
lukaszewicz (5674 punktów)
Gość niedzielny w sobotę?
gość
>Gość niedzielny w sobotę?
Czytasz w lusterku.
06-12-2009 09:40 
 Ocena 4 na 4
garmen (952 punktów)
>>Gość niedzielny w sobotę?
>Czytasz w lusterku.

?ętobos w ynleizdein ćśoG
06-01-2010 09:42 
 Ocena 1 na 1
kognitywista (3391 punktów)
>Źle zrozumiałeś. Ja nie piszę o politykach i politycznej lewicy, tylko o lewicowych poglądach ukrzyżowanego . Piszę w sposób przewrotny z taką logiką, jaka funkcjonuje w polskim społeczeństwie.
O tych rzekomo lewicowych poglądach Chrystusa napisano już całe tomy, więc gdzie ta przewrotność ? Kwintesencją poglądów lewicowych jest przekonanie o dobroczynnym skutku redystrybucji dóbr, która występuje na każdym szczeblu organizacji społeczeństwa, z najwyższymi włącznie.
Lewica uważa siebie za altruistycznych i wrażliwych, natomiast prawicę za egoistycznych toporków i dlatego utożsamia się z nauczaniem Jezusa, na zasadzie: "my też jesteśmy tacy fajni"
06-12-2009 11:02 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>Groteskowość naszego polskiego życia społecznego jest porażająca.

Z jakim ideałem porównujesz ową groteskę?
Na jaki inny absurd chciałbyś ją zamienić?
Zachodni czy wschodni?

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
lontri (16088 punktów)

Ciekawy masz obraz życia ludzkiego. Czyżby budowany na bazie własnych doświadczeń, "księżulku"?

BENE DOCET QUI BENE DISTINGUIT
-jad- (18783 punktów)
>No cóż jak wiemy wszem i w obec ilośc osób na tym forum siega pewnie któregoś tysiąca...W z wiązku
>z tym warto się zastanowić czym dla was jest obecność tu i teraz, czy tylko przelotnym półcieniem po
>obiedzie w czasie sjesty, możliwością wypowiadania poglądów o których znajomi bądź rodzina nie chce
>słyszeć , a może odnosicie wrażenie, że wasz czas marnuje się przed CS-em albo pornosem
>Pytam bo właśnie się zarejestrowałem i chciałbym wiedzieć z kim mam doczynienia...z czasem pewnie
>okaże się kto z was jest ateistą, socjaldemokratą ,albo niewyżytym seksualnie 15latkiem( kolejność
>i zbieżność określeń przypadkowa)

Powiem Ci, że różni ludzie się pojawiają. Jest tajemnicą poliszynela, że niektóre tutejsze forumowiczki, po dłuższej znajomości z miłym chłopakiem ateistą, wysyłają mu czasem swoje sexy fotki. Spod prysznica albo z plaży w toplesie.
Kilka już dostałem.
Wiesz o co chodzi ; - )


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
05-12-2009 11:01 
 Ocena 7 na 7
Adamiak (36436 punktów)
>... po dłuższej znajomości z miłym chłopakiem ateistą, wysyłają mu czasem swoje sexy fotki. Spod prysznica albo z plaży w toplesie.
>Kilka już dostałem.
>Wiesz o co chodzi ; - )
   Nie chwal się, Jadzie, bo ja dostaję fotki z dużo śmielszych miejsc...
   Na pewno ze względu na bardziej dyskusyjną urodę swą.
05-12-2009 11:22 
 Ocena 12 na 12
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
> Jest tajemnicą poliszynela, że niektóre tutejsze forumowiczki, po dłuższej znajomości z miłym chłopakiem ateistą, wysyłają mu czasem swoje sexy fotki. Spod prysznica albo z plaży w toplesie.
>Kilka już dostałem.
>Wiesz o co chodzi ; - )

Ja jestem na tym forum od dłuższego czasu i nic o tym nie wiedziałam!!! A tak chciałam wysłać komuś moje fotki spod prysznica... Tu się jakieś kliki tworzą i jedne forumowiczki mogą swoje fotki wysyłać a inne nie! Gdzie są moderatorzy! Czy nie można by na stronie głównej umieścić adresów e-mail do wysyłania takich zdjęć. Ja się tak nie bawię...
05-12-2009 11:31 
 Ocena 2 na 2
lukaszewicz (5674 punktów)
> Ja się tak nie bawię...

Jak się tak nie bawisz to po co nam Twe fotki?

Marek.
05-12-2009 12:37 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)
>A tak chciałam wysłać komuś moje fotki spod prysznica... Tu się jakieś kliki tworzą i jedne forumowiczki mogą swoje fotki wysyłać a inne nie!
Nie martw się, ja też nie wyślę, bo nie chcę, byśmy stracili Jada
05-12-2009 15:17 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)
Meretseger też zapraszamy.


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
05-12-2009 15:31 
 Ocena 5 na 5
Meretseger (61860 punktów)
>Meretseger też zapraszamy.
Do kliki? Dzięki Nigdy nie byłam w żadnej klice, zobaczę, jak to jest
05-12-2009 16:12 
 Ocena 7 na 7
Adamiak (36436 punktów)
>>Meretseger też zapraszamy.
>Do kliki? Dzięki Nigdy nie byłam w żadnej klice, zobaczę, jak to jest
   Zaprosili Cię?- Ooo, jak się cieszę.
   Zobaczysz, jak u nas fajnie, i finał fajny planujemy.
05-12-2009 16:09 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Meretseger też zapraszamy.
   Jestem za - przegłosowane.
05-12-2009 14:41 
 Ocena 1 na 1
apud (4399 punktów)
>A tak chciałam wysłać komuś moje fotki spod prysznica... Tu się jakieś kliki tworzą i jedne forumowiczki mogą swoje fotki wysyłać a inne nie! Gdzie są moderatorzy! Czy nie można by na stronie głównej umieścić adresów e-mail do wysyłania takich zdjęć. Ja się tak nie bawię...
>
obiecanki cacanki...
05-12-2009 15:16 
 Ocena 7 na 7
-jad- (18783 punktów)
> A tak chciałam wysłać komuś moje fotki spod prysznica...

Nie krępuj się.

>Tu się jakieś kliki tworzą

Zapraszam do mojej

>Gdzie są moderatorzy!

Poprawiają literówki w postach.
Wyświadczę Wam przysługę. Zgłaszam się na moderatora przesyłanych fotek. Każda poważna fotka zostanie rozpatrzona osobno a najlepsza w danym tygodniu, umieszczona na stronie głównej (załatwię to z Mariuszem).

I

Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
05-12-2009 16:07 
 Ocena 5 na 5
Adamiak (36436 punktów)
>>Tu się jakieś kliki tworzą
>Zapraszam do mojej
   Nie oparłem się.

>Wyświadczę Wam przysługę. Zgłaszam się na moderatora przesyłanych fotek.
   Vivat nowy Moderator Główny!
   Jako I vice Mod pierwszy też składam gratulacje.

>Każda poważna fotka zostanie rozpatrzona osobno...
   

>... a najlepsza w danym tygodniu, umieszczona na stronie głównej...
   ... po uprzedniej weryfikacji zgodności foty z Oryginałką, przez I vice Moda.

>... (załatwię to z Mariuszem).
   Już załatwiłem.

> I
   I wszystkie pięknie śmiałe użytkowniczki.
05-12-2009 19:02 
 Ocena 5 na 5
-jad- (18783 punktów)
>>Zapraszam do mojej
>   Nie oparłem się.

Pewnie! Jesteś mile widziany.

Tylko nie wysyłaj mi swojej fotki spod prysznica

Forumowiczki pewnie się nie obrażą
....
Nie, na pewno się nie obrażą.

>   Vivat nowy Moderator Główny!

Dziękuję.

>   Jako I vice Mod

Vivat!

>>... a najlepsza w danym tygodniu, umieszczona na stronie głównej...
>   ... po uprzedniej weryfikacji zgodności foty z Oryginałką, przez I vice Moda.

Cwaniak

>>... (załatwię to z Mariuszem).
>   Już załatwiłem.

Więc nie załatwię

>> I
>   I wszystkie pięknie śmiałe użytkowniczki.

Vivat!


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
05-12-2009 19:44 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>Pewnie! Jesteś mile widziany.
   Tiaaa.

>Tylko nie wysyłaj mi swojej fotki spod prysznica
   Jasne, wszyscy wiemy, że wolisz wanniane.

>Forumowiczki pewnie się nie obrażą
   Cię obronię...
>....
>Nie, na pewno się nie obrażą.
   Cię obronię na pewno.

>>   Vivat nowy Moderator Główny!
>Dziękuję.
   Nie dziękuj, mam to w angażu.

>>   Jako I vice Mod
>Vivat!
   Dziękuję.

>>   ... po uprzedniej weryfikacji zgodności foty z Oryginałką, przez I vice Moda.
>Cwaniak
   Nie krzycz - dostaniesz do podpisu foty z weryfikacji.

>>>... (załatwię to z Mariuszem).
>>   Już załatwiłem.
>Więc nie załatwię
   No dobra, załatwiaj. Blefowałem.

>>   I wszystkie pięknie śmiałe użytkowniczki.
>Vivat!
   Nie strasz chętnych...

kalt_shwei
>>
>   Tiaaa.
>>
>   
>>
>   
>>....
>>
>   

>>Vivat!
>   
>>
>   
>
>>
>   
>>Vivat!
>

Zdumiewająca elokwencja
05-12-2009 20:06 
 Ocena 6 na 6
Adamiak (36436 punktów)
Zdumiewająca elokwencja

   
   
05-12-2009 19:59 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)
>   Nie strasz chętnych...

Nie ma obawy


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
05-12-2009 22:22 
 Ocena 2 na 2
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>nie można by na stronie głównej umieścić adresów e-mail do wysyłania takich zdjęć. Ja się tak nie bawię...
Cóż...
Zdjęcia należy wysyłać na adres lp.nelt@731k, jest jednak ograniczenie - maksymalnie 3 zdjęcia dziennie.
06-12-2009 11:48 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
> Ja jestem na tym forum od dłuższego czasu i nic o tym nie wiedziałam!!! A tak chciałam wysłać komuś moje fotki spod prysznica...

   Też bym rozesłała. Ale jestem brzydka, stara i wredna
06-12-2009 12:26 
 Ocena 3 na 3
Michał Żelazny (1528 punktów)
>Też bym rozesłała. Ale jestem brzydka, stara i wredna

Spoko, możesz śmiało słać do mnie. Też jestem brzydki, stary i wredny. I do tego nie dostałem zaproszenia do kliki Adamiaka i spółki. Więc ślij: moc.liamg@ynzalezm
06-12-2009 13:07 
 Ocena 1 na 1
garmen (952 punktów)
>>Też bym rozesłała. Ale jestem brzydka, stara i wredna
>Spoko, możesz śmiało słać do mnie. Też jestem brzydki, stary i wredny. I do tego nie dostałem zaproszenia do kliki Adamiaka i spółki. Więc ślij: moc.liamg@ynzalezm

Taaaak. Szczególnie stary!!! 20 lat. To już chyba do grobu jedną nogą wchodzisz.
05-12-2009 12:37 
 Ocena 3 na 3
pavvel (8272 punktów)

> po dłuższej znajomości z miłym chłopakiem ateistą, wysyłają mu czasem swoje sexy fotki.

Szczęściarz

>Kilka już dostałem.

Szczęściarz przesłał je Tobie?

www.racjonalista.pl/forum.php/s,253335
05-12-2009 20:56 
 Ocena 5 na 5
placownik (17853 punktów)

>Powiem Ci, że różni ludzie się pojawiają. Jest tajemnicą poliszynela, że niektóre tutejsze forumowiczki, po dłuższej znajomości z miłym chłopakiem ateistą, wysyłają mu czasem swoje sexy fotki. Spod prysznica albo z plaży w toplesie.
>Kilka już dostałem.

   Kurcze! To może ja rzucę to moderowanie? Jedyna fotka jaką ja dostałem, to ta z której wykroiłem sobie awatar. Reszta maili to głównie obelgi.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
05-12-2009 21:14 
 Ocena 6 na 6
-jad- (18783 punktów)
>   Kurcze! To może ja rzucę to moderowanie?

Jeśli płacą Ci tyle, ile mi się zdaje, to rzuć.

>Jedyna fotka jaką ja dostałem, to ta z której wykroiłem sobie awatar. Reszta maili to głównie obelgi.

Ja widziałem nago już niemal wszystkie forumowiczki. Teraz, oczywiście, żadna się nie przyzna....Zaraz...A może to były obelgi?...


Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
05-12-2009 21:19 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>>Jest tajemnicą poliszynela, że niektóre tutejsze forumowiczki, po dłuższej znajomości z miłym chłopakiem ateistą, wysyłają mu czasem swoje sexy fotki.

    Popatrzcie Drodzy Userzy, na klasyczny przykład wyparcia.

>   Kurcze! To może ja rzucę to moderowanie? Jedyna fotka jaką ja dostałem, to ta z której wykroiłem sobie awatar.
   Bo Jad napisał, Drogi Placmanie, że po dłuższej znajomości z miłym chłopakiem ateistą...

>Reszta maili to głównie obelgi.
   Oh, jak mi Cię żal...

   Pozdrawiam.
05-12-2009 23:16 
 Ocena 3 na 3
placownik (17853 punktów)

>   Bo Jad napisał, Drogi Placmanie, że po dłuższej znajomości z miłym chłopakiem ateistą...

   Czyżbyś wątpił w mój ateizm?

>>Reszta maili to głównie obelgi.
>   Oh, jak mi Cię żal...

   Mam grubą skórę i wcale nie narzekam, aleć zawsze to miło gdy trafi się ktoś tak współczujący jak Ty.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
06-12-2009 06:06 
 Ocena 5 na 5
Adamiak (36436 punktów)
>>   Bo Jad napisał, Drogi Placmanie, że po dłuższej znajomości z miłym chłopakiem ateistą...
>   Czyżbyś wątpił w mój ateizm?
   No coś Ty, w ateizm?

>>   Oh, jak mi Cię żal...
>   Mam grubą skórę i wcale nie narzekam...
   Przesadzasz.

>... aleć zawsze to miło gdy trafi się ktoś tak współczujący jak Ty.
   Eee tam, przechodziłem akurat. Z dobrym słowem.
   Każdy by tak, na moim miejscu...

   Miłego dnia.
06-12-2009 10:21 
 Ocena 6 na 6
placownik (17853 punktów)

>>>   Bo Jad napisał, Drogi Placmanie, że po dłuższej znajomości z miłym chłopakiem ateistą...
>>   Czyżbyś wątpił w mój ateizm?
>   No coś Ty, w ateizm?

   Więc może podejrzewasz, że jestem niemiłą dziewczynką?

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
06-12-2009 12:01 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>>   Czyżbyś wątpił w mój ateizm?
>>   No coś Ty, w ateizm?
>   Więc może podejrzewasz, że jestem niemiłą dziewczynką?
   Eee, strzelaj dalej.

    (Na razie się wykluwa, żeś podejrzliwy i ciekawski, i...)

   Pozdrówka.
marek milczewski (2335 punktów)
>(...)W z wiązku
>z tym warto się zastanowić czym dla was jest obecność tu i teraz,(...)
>(...)Pytam bo właśnie się zarejestrowałem i chciałbym wiedzieć z kim mam doczynienia...
>
Chciałbyś wiedzieć?
Ot ciekawski się znalazł.
Odpowiem dowcipem:
ahoj baco!
a hoj was to obchodzi

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
05-12-2009 12:24 
 Ocena-2 na 2
MaciejKulig (-6 punktów)
Tak w moim osiedlowym kręgu jestem nazywany "słodkim inwigilatorem serc", który pojęcia ludzkiej godności i poszanowania dla życia porzucił w piekelne czeluście;]

Po prostu zastanawiałem się jakie mogą być wasze motywacje , nie proszę o przedstawienie życiorysu , nadinterpretujecie moje drogie dzieci:D
05-12-2009 12:42 
 Ocena 3 na 3
(Alicja)Duda (25557 punktów)
>"słodkim inwigilatorem serc"
????? Możesz rozwinąć

>Poprostu zastanawiałem się jakie mogą być wasze motywacje , nie proszę o przedstawienie życiorysu , nadinterpretujecie moje drogie dzieci:D

Po prostu lubimy rozmowy z inteligentnymi rozmówcami.
05-12-2009 15:09 
 Ocena 5 na 5
liliac (147340 punktów)
>>"słodkim inwigilatorem serc"
>????? Możesz rozwinąć

Ja chyba nie chcę, żeby rozwijał
05-12-2009 12:43 
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)

>Poprostu zastanawiałem się jakie mogą być wasze motywacje , nie proszę o przedstawienie życiorysu , nadinterpretujecie moje drogie dzieci:D
No to ja Ci, synku kochany , odpowiem prawie zupełnie na serio:
Powody są dwa.
1. W tym ciekawym miejscu można z ciekawymi ludźmi porozmawiać na ciekawe tematy, wymienić poglądy, opinie, doświadczenia;
2. Z tymi samymi ludźmi można pożartować, popleść bzdury, pośmiać się (też potrzebne w życiu).
I jak? Usatysfakcjonowany?
Laberdan Pimpernel

>Powody są dwa.
>1. W tym ciekawym miejscu można z ciekawymi ludźmi porozmawiać na ciekawe tematy, wymienić poglądy, opinie, doświadczenia;
>2. Z tymi samymi ludźmi można pożartować, popleść bzdury, pośmiać się (też potrzebne w życiu).

I jak to w zwykłym życiu bywa, szczególny nacisk położony jest na powód drugoplanowy.
05-12-2009 14:04 
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)

>I jak to w zwykłym życiu bywa, szczególny nacisk położony jest na powód drugoplanowy.
A co w tym złego, Leonie?
Laberdan Pimpernel
>>I jak to w zwykłym życiu bywa, szczególny nacisk położony jest na powód drugoplanowy.
>A co w tym złego, Leonie?
>
Ja bym ci powiedział co w tym niedobrego, ale musiałbym użyć brzydkich słów narażając się tym samym purystom.
Laberdan Pimpernel
   A niech tam, narażę się ponownie.
   Przyjmijmy, że powód nr 1 to słodki nektar, ambrozja. Powód nr 2 to z kolei gówno i padlina z wiersza Baudelaire'a, a użytkownicy forum to muchy. Userzy, których koryfeuszem jest p. Adamiak to stworzenia z gatunku musca domestica- bez oporów siadają na gównach i ścierwach po czym fru, łase na słodycz lecą na ucztę bogów. Przez tak nierozsądne, kierowane pożądliwością zachowanie, nie jedna musca domestica straciła życie doprowadzając boskie istoty to furor poeticus. Pospolitość światopoglądowo-estetyczna (którą ty nazywasz pożartowaniem, popleceniem bzdury, pośmianiem się) muchy próbuje łączyć sacrum z profanum (lub jak sugeruje Cackowski- należało by mówić raczej sacrum i infernum) co nie w smak Übermenschom.
    Musca domestica choć w przewadze, nie jest jedynym rodzajem muchy na forum. Ja np. zaliczam się do gatunku o którym Arystoteles pisał tak: "Na Cyprze, w miejscach gdzie przetapia się rudę miedzi, w ogniu, do którego dzień po dniu dorzuca się sterty rudy, rodzi się stworzenie, trochę większe od muchy niebieskiej, zaopatrzone w skrzydła, które potrafi żyć w ogniu". Piliniusz dodaje, że mucha ta nazywa się " pyrallis, a według niektórych pyrolocon. I żyje póki pozostaje w ogniu, ale umiera, gdy porzuca go, udając się w długi lot".


    Starałem się maksymalnie powściągnąć język (przez co mój tekst może być dla większości niezrozumiały) jednak nie mam wątpliwości co do tego, że mimo wszystko uczucia estetyczne niektórych racjonalistów mogły doznać szkody za co przepraszam.
    Tych, których znieważyłem używając brzydkiego porównania do pospolitej muchy (tj. główni interlokutorzy belzedupka Adamiaka) muszą wziąć pod uwagę, iż na tym forum przyrównanie ludzi do owadów nie jest naganną retoryką (patrz tu--> www.racjonalista.pl/forum.php/s,270671#w271645 )więc niech nie podnoszą larum i nie lecą na skargę do kolegium moderatorów.
05-12-2009 22:13 
 Ocena 2 na 2
i.czaplicka (5782 punktów)
to nie obrazisz się za epitet vandrende pinde?
05-12-2009 22:27 
 Ocena 7 na 7
liliac (147340 punktów)
>to nie obrazisz się za epitet vandrende pinde?
>

Różnie już na tym forum nazywali Leona, ale mianem patyczaka to go chyba nikt jeszcze nie obdarzył
05-12-2009 22:40 
 Ocena 2 na 2
Michał Żelazny (1528 punktów)
>tj. główni interlokutorzy belzedupka Adamiaka

Ej, ja nie znam takich trudnych słów, ale mam nadzieję, że o mnie w tej chwili mówisz. Tak mi strasznie schlebia bycie muchą, że normalnie na tacę dam. Własną głowę nawet.

P.S. Szkoda, że nie można przeklinać na tym forum. Moja wypowiedź wiele by zyskała na ekspresji.
Laberdan Pimpernel
>P.S. Szkoda, że nie można przeklinać na tym forum. Moja wypowiedź wiele by zyskała na ekspresji.

Więc poprzeklinaj sobie gdzie indziej przeklina.jcie.pl/
To pomoże Ci dać upust negatywnym emocjom.
05-12-2009 14:49 
 Ocena 7 na 7
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Tak w moim osiedlowym kręgu jestem nazywany "słodkim inwigilatorem serc", który pojęcia ludzkiej godności i poszanowania dla życia pożócił w piekelne czeluście
>Poprostu zastanawiałem się jakie mogą być wasze motywacje , nie proszę o przedstawienie życiorysu , nadinterpretujecie moje drogie dzieci
A w kręgu Twej pani od polskiego jak jesteś nazywany, drogie dziecko?
05-12-2009 15:25 
 Ocena 4 na 4
marek milczewski (2335 punktów)
>Tak w moim osiedlowym kręgu jestem nazywany "słodkim inwigilatorem serc", który pojęcia ludzkiej godności i poszanowania dla życia pożócił w piekelne czeluście;]
>Poprostu zastanawiałem się jakie mogą być wasze motywacje , nie proszę o przedstawienie życiorysu , nadinterpretujecie moje drogie dzieci:D

Jeżeli Ty poprostu pożócasz, to nie spodziewaj się ode mnie odpowiedzi.
Dla Ciebie zadanie nr 1 racjonalisty - przeczytaj słownik poprawnej polszczyzny, albo korzystaj z, już wbudowanego w edytora.


dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
05-12-2009 16:33 
 Ocena 6 na 6
garmen (952 punktów)
>Tak w moim osiedlowym kręgu jestem nazywany "słodkim inwigilatorem serc",

Najpierw wrzuć swoja fotkę - obejrzymy...

>który pojęcia ludzkiej godności i poszanowania dla życia pożócił w piekelne czeluście;]

...później weź słownik ortograficzny do rączki...

>Poprostu zastanawiałem się jakie mogą być wasze motywacje , nie proszę o przedstawienie życiorysu , nadinterpretujecie moje drogie dzieci:D

...a na końcu spróbuj pomyśleć, chociaż to łatwe nie musi być w Twoim przypadku. Ale próbuj, próbuj...
06-12-2009 00:32 
 Ocena 3 na 3
czes (4083 punktów)
Nudzisz Macieju


Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
Laberdan Pimpernel
Pytasz o motywację?
Ja jestem niezaspokojony seksualnie. Moje posty są więc wynikiem frustracji.
Gdybym nie miał możliwości rozładowania negatywnej energii na forum w sposób twórczy zapewne zrobiłbym jakąś destrukcję na stadionie z łysymi kumplami lub skumulował frustracje do tego stopnia, że kontrast pomiędzy mną a statystami byłby nieznośny dla prawomyślnych obywateli za co zamknęliby mnie w sobie.
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
Z potrzeby dzielenia się.

W trosce o lepsze środowisko życia dla moich potomków.

doku
obcy gatunek (907 punktów)
>No cóż jak wiemy wszem i w obec ilośc osób na tym forum siega pewnie któregoś tysiąca...W z wiązku
>z tym warto się zastanowić czym dla was jest obecność tu i teraz, czy tylko przelotnym półcieniem po
>obiedzie w czasie sjesty, możliwością wypowiadania poglądów o których znajomi bądź rodzina nie chce
>słyszeć , a może odnosicie wrażenie, że wasz czas marnuje się przed CS-em albo pornosem
>Pytam bo właśnie się zarejestrowałem i chciałbym wiedzieć z kim mam doczynienia...z czasem pewnie
>okaże się kto z was jest ateistą, socjaldemokratą ,albo niewyżytym seksualnie 15latkiem( kolejność
>i zbieżność określeń przypadkowa)

Chciałbyś wiedzieć z kim masz do czynienia?
Ja jestem: obcy gatunek
Arita (459 punktów)

Ja może nie powinnam się udzielać, bo jestem nowa, ale... Przez ten krótki czas odkryłam, że:
-jeśli nie masz nic do powiedzenia, to lepiej nie pisać nic, bo zignorują
-zanim założysz nowy topic sprawdź, czy już takiego nie było, bo są miliony różnych
-jeśli chcesz się udzielać w temacie, przygotuj się choć trochę
-nie patyczkują się z "dyslektykami" ani im podobnymi
-nie wszyscy są ateistami
-różnorodność poglądów
-kultura słowa i ogólny bon ton

Co to ten "CS"? Castle Siege w Lineage 2?





Wymyśliliśmy słowo "chaos" na oznaczenie porządku, którego nie rozumiemy.
Laberdan Pimpernel

>-jeśli nie masz nic do powiedzenia, to lepiej nie pisać nic, bo zignorują
Myślę, że jest wręcz odwrotnie. Najciekawsze wątki cieszą się znikoma popularnością. Więc jeśli masz coś do powiedzenia, to lepiej porozmawiaj o tym z babcią, bo tu jeśli nie zignorują to zagdakają.
>-zanim założysz nowy topic sprawdź, czy już takiego nie było, bo są miliony różnych
Zanim za złożysz nowy topic o Bogu i religii (katolickiej), załóż wpierw, że taki lub podobny już istnieje i daruj sobie, bo i tak nic nowego z tego nie wyniknie.
>-jeśli chcesz się udzielać w temacie, przygotuj się choć trochę
Albo postępuj zgodnie ze wzorem p. Adamiaka z Gifolandii. Możesz pier...lić głupoty, byle śmieszne było, i nie zapomnij upstrzyć ich jak choinki świątecznej.
>-nie patyczkują się z "dyslektykami" ani im podobnymi
Racja, błędy ortograficzne trzeba zgłaszać do moderacji lub bezpośrednio do autora postu. Kolejny post na temat- "ty pierdoło, jak do mnie piszesz to nie pisz po polskiemu" świadczy o niskim niskim poziomie dyskutanta (argument zastępczy), bądź o przemożnej chęci urągania innym w jakikolwiek sposób, a także wykazaniu swej wyższości i nachalnej potrzebie rozpieprzania wątków zbytecznymi wtrętami.
>-nie wszyscy są ateistami
Tak, to niewątpliwe prawdziwe zdanie, ale co chciałaś nim zasugerować?
>-różnorodność poglądów
Tego także nie rozumiem. Rozwiń tę myśl.
>-kultura słowa i ogólny bon ton
... na ostrzu noża.

>
Wymyśliliśmy słowo "chaos" na oznaczenie porządku, którego nie rozumiemy.


Chaos to ocean, w którym łowię złote rybki. [Cabbageus]
08-12-2009 11:08 
 Ocena 1 na 1
-jad- (18783 punktów)

>Co to ten "CS"? Castle Siege w Lineage 2?

Popularna gierka Counter Strike

Myśl i rzeczywistość są jak gdyby dwoma odpowiadającymi sobie brzmieniami, o których żaden człowiek nie może powiedzieć z pewnością, które z nich jest głosem, a które echem. Coleridge
Lupuslupohomo (31 punktów)
Jestem aktywny, ponieważ chcę się rozwijać poznając poglądy innych oraz przyjmując krytykę moich. Polskie forum jest w dodatku przyjemną odskocznią od życia za granicą. No i... szukam dziewczyny o podobnych poglądach ;]
Kaczystowsko_wiecznie_racjonalna (8 punktów)
(zablokowany)

Jestem na tym forum bo lubię poznawać różne światopoglądy. Lubię również uświadamiać ludzi nie wierzących kim są zadając pytania typu:
z dwóch ludzi wybierz tego kogo zaprosiłbyś na obiad:
katolicki ksiądz lub komunista-ateista.
Mimo że moderatorzy mnie nie lubią,niektórzy użytkownicy grożą to jestem tu w miarę aktywna.

>...z czasem pewnie okaże się kto z was jest ateistą, socjaldemokratą ,albo niewyżytym seksualnie 15latkiem

Forum to mieści wielu wspaniałych ludzi. Wspaniałych bo nie bojących się swoich poglądów,moim marzeniem jest mniej agresji,a więcej dyskusji. Ja na pewno dopóki piszę na forum nie będę chciała nikomu zaszkodzić.
Lubię ludzi.

pozdrawiam;

Krystyna
07-12-2009 15:32 
 Ocena 5 na 5
Autografka (10638 punktów)
>Lubię również uświadamiać ludzi nie wierzących kim są zadając pytania typu:

Nie tylko czytasz bez zrozumienia. Nie potrafisz również pisać. Popraw się.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
07-12-2009 16:15 
 Ocena-2 na 2
Kaczystowsko_wiecznie_racjonalna (8 punktów)
(zablokowany)

>
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]


Pani została pozbawiona elementarnej kultury.Nie pasłam z panią gęsi żebym była z Panią na Ty.
Na takie dictum mam ochotę przywołać moją tezę że mój świętej pamięci kanarek był ateistą bo nie wierzył w żadne bóstwo,lecz się połowicznie wstrzymam.

pozdrawiam:
Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

Krysiu, mam prośbę. Rób spację po przecinku.

Pozdrawiam - Zbyszek

Wiara kończy się wtedy, gdy zaczynają się wątpliwości.
08-12-2009 16:03 
 Ocena 1 na 1
garmen (952 punktów)
>Krysiu, mam prośbę. Rób spację po przecinku.
> Pozdrawiam - Zbyszek

I po kropce też.
08-12-2009 18:51 
 Ocena 7 na 7
Adamiak (36436 punktów)
>>Krysiu, mam prośbę. Rób spację po przecinku.
>> Pozdrawiam - Zbyszek
>I po kropce też.

   I zamiast liter.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>[...] chciałbym wiedzieć z kim mam doczynienia...

   Miło poznać. Analfabetę. Kolejnego.

fides ex necessitate esse non debet
garmen (952 punktów)
>Tak w moim osiedlowym kręgu jestem nazywany "słodkim inwigilatorem serc",

Macieju, gdzie ta fotka?
Grono wielbicielek nie może się doczekać, aby obejrzeć to cudo.
3 posty i uciekłeś?
Czy zawsze tak robisz, słodki inwigilatorze serc?
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Widać dobrze, po co jestem na tym forum. Ateistów jest mało, choć mają rację. Jednocześnie wiele spraw wymaga dyskusji w obrębie samego ateizmu. Ostatnio poruszyłem problem "chrześcijańskiego ateizmu", wydaje mi się, że dość obecny w ostatnich czasach. Inny ważny (wbrew pozorom) problem, to pisownia słowa "Bóg" w świetle polskiej ortografii. Temat wciąż budzi kontrowersje, a jest moim zdaniem ważniejszy, niż wieszanie krzyży w miejscach publicznych. Gdy myślimy, najczęściej czynimy to językiem. Szkolną ścianę mamy przed oczami tylko w pewnych okresie swojego życia, zaś uroda szkolnych koleżanek (i wice wersa) jest nas w stanie odrywać od delektowania się ścianą. Niekiedy udaje się to też dobremu nauczycielowi .
Laberdan Pimpernel
> Ateistów jest mało, choć mają rację.
Jesteś pewien, że twoje ideały nie kostnieją w ideologię?
08-12-2009 23:46 
 Ocena 5 na 5
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Zawsze cieszą mnie ukryci fani. Pierwszy raz rozmawiamy, a ty już masz dokładną analizę moich kostniejących ideałów. To wspaniałe! .
J.A. (49 punktów)
Wchodzę tu, żeby się wyszaleć po pijaku. Ku*wa! Ch*j! : )
placownik (17853 punktów)
>Wchodzę tu, żeby się wyszaleć po pijaku. Ku*wa! Ch*j! : )

   Masz bana do jutra.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Anfinuo (16 punktów)
O istnieniu strony\forum\whatever, wiem gdzieś od ~10 lat, ale zbytnio nie korzystam. Miałem nadzieje na, poznanie ciekawych ludzi i dyskusje i nimi, ale, z tego co widzę to za "cienki" w te klocki jestem (już po przeczytaniu samej definicji fenotypu "rozbolała" mnie głowa).
C'est la vie.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365