Szanowni Państwo
Katarzyna Maria Kullmann STUDIO TECHNIK PLASTYCZNYCH orazKlub PIEKARNIA mają zaszczyt zaprosić Państwa
do siedziby Klubu w Warszawie ul. Młocińska 11
dnia 12.XII.2009r. od godz. 12.00 do 16.00
na pełne świątecznych klimatów, uroczyste obchody 15-lecia STUDIO TECHNIK PLASTYCZNYCH zatytułowane
"...JAK ŹRENICY OKA"
Obchodom towarzyszyć będą:
1. Koncert przy dźwiękach house i elektrohouse - zagra artysta DJ DEEV.
2. Wystawa prac plastycznych dzieci młodzieży - obejrzycie Państwo ponad 300 niezwykłych dzieł młodych twórców, wykonanych w bardzo różnorodnych technikach .
3. Wzruszające, dowcipne i pełne pasji występy dzieci niepełnosprawnych - Kamil Świerczyński
i Rafał Grzyb (śpiew); "Opowieść wigilijna ..." - m II Klasy Gimnazjum (przy FPLN) oraz kolęda "Przybieżeli do Betlejem" - teledysk Kl. VIa i SSPdP (przyFPLN).
4. Pokazy niezwykłych i widowiskowych możliwości ludzkiego ciała oraz koncentracji zaprezentują mistrzowie taekewondo oraz capoeira.
5. Historia miłosna na cztery łapy pt.: "P I E S K I E O P O W I E Ś C I" snuta przez niezwykle charyzmatyczną Kasię Surmę.
6. Grupa AGOZAR zatańczy w gorących rytmach "Ruede de Casino"
7. Zabawa fantowa, w której każdy los jest radosną niespodzianką i każdy wygrywa!!!
8. Kiermasz pięknych prac plastycznych wymarzonych na upominek świąteczny.
Obchody 15-lecia STUDIO objęli patronatem: 1) LIONS CLUB WARSZAWA NIKE 2).PEUGEOT CARIMPEX AUTO CENTER 3) ZWIĄZEK POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW POLSKA SZTUKA UŻYTKOWA zaś wsparli liczni sponsorzy - ci obecni ze STUDIO od wielu lat i nowi
JUBILEUSZ POPROWADZI (charytatywnie) PANI PAULINA MŁYNARSKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD PONIŻSZYM LINKIEM:
www.pieksa.pl/20091212zaproszenie.html#news