Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zamieszki w Rotterdamie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
12-03-2017 07:40Matix (5786 punktów)Zamieszki w Rotterdamie
Kiedy w Warszawie przebiega 11 listopada tzw. marsz niepodległości i dochodzi do chuligaństwa jak np. tu:

www.youtube.com/watch?v=Mw_Rztx0xzw

natemat.pl(*)zestnika-marszu-niepodleglosci

to media za granicą i w Polsce natychmiast rozpisują się na temat jakby wybuchła co najmniej wojna domowa. Kiedyś zaś muzułmanie robią burdy regularnie we Francji, albo jak wczoraj w Rotterdamie po ostatnim sporze dyplomatycznym na linii Holandia-Turcja to informację o tym mogę wyszukać w polskim internecie głównie na niektórych stronach - nie kojarzonych raczej z "mainstreamem", zaś na innych stronach jedynie jest np. wzmianka o protestach i dalej opis jaka jest geneza sporu - nic o burdach. Podwójne standardy? Kolonia v.2 ?

Stan wyszukiwania pod hasłem "zamieszki w Rotterdamie":

www.wykop.(*)y-atakuja-holenderska-policje/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Podwójne standardy?
I to absolutnie dosłownie podwójne, bo nawet zróżnicowano prawo legalizując okaleczanie dzieci, pod warunkiem, że dokonywane jest z powodów religijnych; obstawiam, że następne będzie legalne obcinanie ręki za kradzież.

Wszystko co od tej chwili napiszesz może być wykorzystane przeciwko Tobie.
ZaKotem (8733 punktów)
>Kiedy w Warszawie przebiega 11 listopada tzw. marsz niepodległości i dochodzi do chuliganstwa

>to media za granicą i w Polsce natychmiast rozpisują się na temat jakby wybuchła co najmniej wojna
>domowa. Kiedyś zaś muzułmanie robią burdy regularnie we Francji, albo jak wczoraj w Rotterdamie po
>ostatnim sporze dyplomatycznym na linii Holandia-Turcja to informację o tym mogę wyszukać w polskim
>internecie głównie na niektórych stronach

Że polskie media rozpisują się o polskich burdach, a nie holenderskich, to dla mnie akurat naturalne, mam nadzieję, że nie chciałbyś aby było na odwrót. Natomiast twoja sugestia, że np. belgijskie media rozpisują się o polskich awanturach, a o holenderskich milczą, wymaga jakiegoś dowodu. Masz jakiś?



www.racjonalista.pl/forum.php/s,731657#w731663
Matix (5786 punktów)
Obniżyć rankingi dla Holandii i Francji za ogólną "niestabilność" w kraju.

www.youtube.com/watch?v=U_kmGw8sIzU

Wysłać KOD niech bronią tam porządku i demokracji.

"Głupi jak Niemiec"
15-03-2017 07:59 
 Ocena 1 na 1
ZaKotem (8733 punktów)

>Wysłać KOD niech bronią tam porządku i demokracji.
Dlaczego Polacy mieliby bronić demokracji w cudzym kraju, zamiast we własnym?
Masz już te dowody na rozpisywanie i ignorowanie?

www.racjonalista.pl/forum.php/s,731657#w731663

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365