>Placowniku, bardzo prosze o niestawianie mi wiecej plusow, z roznych przyczyn nie bede Ci tlumaczyla dlaczego.
Wyrosłem już, niestety, z lat kiedy wydawało mi się, że jeśli kobieta się do mnie uśmiecha, to uśmiecha się do mnie, a kiedy do mnie mówi, to znaczy, że mówi do mnie. Dlatego rozumiem Cię, albo raczej wydaje mi się, że rozumiem, bo o pewność trudno.
Zbysławie! Twoja krytyka ostatniego postu estetki wydaje mi się mocno przesadzona.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|