Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy ta publiczna służba zdrowia lezy czy się ją dobija?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
07-01-2022 11:04Wenancjusz (16441 punktów)Czy ta publiczna służba zdrowia lezy czy się ją dobija?
Ocena 4 na 4
Cała histeria nic nie robienia, opleciona pajęczyną kłamstw, że jest dobrze ma za zadanie utwierdzić społeczność, że to jednak stabilizacja?
Mamy następny wybryk prezesa NFZ-tu.
oko.press/podwyzka-ktora-jest-obnizka-kuriozalny-projekt-zarzadzenia-prezesa-nfz/
Wyraz przygotowania ponoć ludzi odpowiedzialnych i przygotowanych do pełnienia funkcji decyzyjnych proweniencji PiS-owskiej. Zgraja bubków, którą trzeba przepędzić żelaznymi drągami. Obraża mnie to, że ktoś mnie zaszeregował do innego sortu (jakiego?) i to publicznie z podstawionego krzesełka jakie używa się do ręcznego dojenia krów w stolicy Polski. Nie jestem Polakiem, bom nie katolik. Prawdziwy Polak to katolik co tylko oznacza, że ze wszystkiego co wymyśli PiS jest dobre dla społeczeństwa i nie dyskutuje. Nie ma cwańszych i mądrzejszych w tej Polsce od tej zgrai. Więc i jestem głupi. Policzek jaki dostałem od kurdupla, którego mózg jest bliżej układu wydalniczego jak przeciętnego, co nieraz się szybciej miesza, jest nie wybaczalny. Matka nigdy mnie nie uderzyła w twarz, Za to spoliczkował mnie socjopata.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
Dobija się już wszystko, nawet dotychczasowy trwający już 6 lat "Nowy Ład" nowym "Nowym Ładem", a nawet i ten ostatni już jest korygowany:

Piotr Patkowski, wiceminister finansów:

Trzeba pamiętać, że złożenie PIT-2 w kilku miejscach pracy może skutkować koniecznością dopłacenia podatku przy rozliczeniu rocznym. Chcemy tak skonstruować przepisy aby zmniejszyć to ryzyko. Jednak rozporządzenie będzie sie koncentrować na usprawnieniu techniki poboru podatku, aby wszyscy podatnicy dostrzegli działanie Polskiego Ładu już przy miesięcznej wypłacie pensji, a nie dopiero przy rozliczeniu za cały rok.


Wygląda na to, że PiS przygotowuje tarczę, która ma chronić obywateli przed Polskim Ładem.

A ceny towarów i usług konsumpcyjnych w grudniu 2021 roku w porównaniu z analogicznym miesiącem poprzedniego roku wzrosły o 8,6 proc. - wynika z szybkiego szacunku Głównego Urzędu Statystycznego (GUS). W ujęciu miesięcznym wzrost wyniósł 0,9 procent. Konsensus ekonomistów ankietowanych przez PAP to natomiast 8,3 proc. w ujęciu rocznym.
Inflacja coraz wyższa. Kiedy osiągnie wynik dwucyfrowy? W lutym, w marcu? Najgorsze pierwsze 10%, potem pod górkę będzie już jak z górki - polleeeeciiii
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>Mamy następny wybryk prezesa NFZ-tu.
>

A jakie ma on wyjście??
"Demokracja" wymaga dokładania kasy, której nie mamy, a jeszcze obcy nas doją.
Monopol służby zdrowia przejęli agenci szkoleni przez FDA. Nigdzie na świecie nie ma takich kolejek w aptekach, jak w Polsce. Polaka "leczy" się, by obce firmy i szlachta w białych fartuchach miała jak największe zyski. Cwaniacy wyciągają z systemu kasę i to jest główny problem. Nie ma ekonomii kapitalistycznej czy komunistycznej, jest tylko jedna a najważniejsze nie dawać się okradać. Kto ma pilnować naszego interesu jak obcy DEMOKRATYCZNIE obsadzili sejm polskimi idiotami?? Wszystkie rady nadzorcze obsadzili sprzątaczkami i palaczami, z synekurami ponad 1O OOO zł. Kilka osób z tej bandy, która ma najwięcej do gadania, nie pozwoli by coś się im zmieniło. Im jest bardzo dobrze, a jak brakuje kasy to pożyczą lub nadrukują.
Gdyby w Polsce mieli interesy Żydzi, to już by dawno zrobili reowlucję.
"Jakby wybory coś by zmieniały to władza by ich zakazała". Jesteśmy teraz przeganiani do kolejnej otwartej furtki. Nie ma logicznej i pewnej alternatywy dla naszej przyszłości. Żeby obecne nasze długi spłacić trzeba 6 bilionów zł. Wydaje mi się, że przy 2O bilionach zł, ekonomia Johna Law nam się zawali.
Jak powstały fortuny amerykańskich kapitalistów??
Handel narkotykami, potem wykupowanie ziemi wokół dużych miast i można spokojnie przez kilka pokoleń leżeć do góry brzuchem i od czasu do czasu zrobić miliardowy przekręt.

en.wikipedia.org/wiki/John_Jacob_Astor

"John Jacob Astor (ur. Johann Jakob Astor ; 17 lipca 1763 - 29 marca 1848) był niemiecko-amerykańskim biznesmenem, kupcem, potentatem nieruchomości i inwestorem, który dorobił się fortuny głównie na monopolu handlu futrami , przemycając opium do Chin , a także poprzez inwestowanie w nieruchomości w okolicach Nowego Jorku. Jest znany z tego, że był pierwszym multimilionerem w Stanach Zjednoczonych".

"Biznesmen", diler narkotykowy, który wykupił tereny wokół NJ i tak stał się PIERWSZYM MULTIMILIONEREM.
Hamerlik, sprawdź czy chodził do prywatnej szkoły??
Za nim w Polsce ludzie nie pojmą, że świat jest oparty na ZŁODZIEJSTWIE, to będziemy dojeni i biedni. Najlepszymi złodziejami są Amerykanie i Brytyjczycy. Okradziony, jak się połapie, to może potem iść do amerykańskiego, holenderskiego lub brytyjskiego "sądu". Ze łzami w oczach znajdzie tam "sprawiedliwość". Jak udowodnisz, że ci co ich dali ci do wybrania, w "demokratycznych wyborach", to są ich agenci?? Powołasz ich agentów na świadków??
"Demokracja" to jest KOLONIALIZM I NIEWOLA, wyciągają nam kasę m.in. poprzez monopol "leczenia".
I co z tym można zrobić??

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365