>
Mamy następny wybryk prezesa NFZ-tu.>
A jakie ma on wyjście??
"Demokracja" wymaga dokładania kasy, której nie mamy, a jeszcze obcy nas doją.
Monopol służby zdrowia przejęli agenci szkoleni przez FDA. Nigdzie na świecie nie ma takich kolejek w aptekach, jak w Polsce. Polaka "leczy" się, by obce firmy i szlachta w białych fartuchach miała jak największe zyski. Cwaniacy wyciągają z systemu kasę i to jest główny problem. Nie ma ekonomii kapitalistycznej czy komunistycznej, jest tylko jedna a najważniejsze nie dawać się okradać. Kto ma pilnować naszego interesu jak obcy DEMOKRATYCZNIE obsadzili sejm polskimi idiotami?? Wszystkie rady nadzorcze obsadzili sprzątaczkami i palaczami, z synekurami ponad 1O OOO zł. Kilka osób z tej bandy, która ma najwięcej do gadania, nie pozwoli by coś się im zmieniło. Im jest bardzo dobrze, a jak brakuje kasy to pożyczą lub nadrukują.
Gdyby w Polsce mieli interesy Żydzi, to już by dawno zrobili reowlucję.
"Jakby wybory coś by zmieniały to władza by ich zakazała". Jesteśmy teraz przeganiani do kolejnej otwartej furtki. Nie ma logicznej i pewnej alternatywy dla naszej przyszłości. Żeby obecne nasze długi spłacić trzeba 6 bilionów zł. Wydaje mi się, że przy 2O bilionach zł, ekonomia Johna Law nam się zawali.
Jak powstały fortuny amerykańskich kapitalistów??
Handel narkotykami, potem wykupowanie ziemi wokół dużych miast i można spokojnie przez kilka pokoleń leżeć do góry brzuchem i od czasu do czasu zrobić miliardowy przekręt.
en.wikipedia.org/wiki/John_Jacob_Astor"John Jacob Astor (ur. Johann Jakob Astor ; 17 lipca 1763 - 29 marca 1848) był niemiecko-amerykańskim biznesmenem, kupcem, potentatem nieruchomości i inwestorem, który dorobił się fortuny głównie na monopolu handlu futrami , przemycając opium do Chin , a także poprzez inwestowanie w nieruchomości w okolicach Nowego Jorku. Jest znany z tego, że był pierwszym multimilionerem w Stanach Zjednoczonych".
"Biznesmen", diler narkotykowy, który wykupił tereny wokół NJ i tak stał się PIERWSZYM MULTIMILIONEREM.
Hamerlik, sprawdź czy chodził do prywatnej szkoły??
Za nim w Polsce ludzie nie pojmą, że świat jest oparty na ZŁODZIEJSTWIE, to będziemy dojeni i biedni. Najlepszymi złodziejami są Amerykanie i Brytyjczycy. Okradziony, jak się połapie, to może potem iść do amerykańskiego, holenderskiego lub brytyjskiego "sądu". Ze łzami w oczach znajdzie tam "sprawiedliwość". Jak udowodnisz, że ci co ich dali ci do wybrania, w "demokratycznych wyborach", to są ich agenci?? Powołasz ich agentów na świadków??
"Demokracja" to jest KOLONIALIZM I NIEWOLA, wyciągają nam kasę m.in. poprzez monopol "leczenia".
I co z tym można zrobić??