Racjonalista - Strona głównaDo treści
I wjeżdża on...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
07-01-2022 18:29romaro (25211 punktów)I wjeżdża on...
Ocena 6 na 6
Dwa tygodnie obrony afery przez PiS, a zwłaszcza ludzi z Solidarnej Polski, a nagle wychodzi Kaczyński, i mówi, że tak, mamy Pegasusa i kupiliśmy go za kasę z Funduszu Sprawiedliwości.

J.Kaczyński mówił 29.12:
Nie wiem co to Pegazus. Nie wiem o jaki system pan pyta.
I ten sam J.Kaczyński 6.01:
Źle by było, gdyby polskie służby go nie miały .
Mamy Pegazusa ale nie używaliśmy go przeciw opozycji.

Ja przypomnę archiwalną wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego z marca 1992 roku. Nagrana została podczas spotkania partyjnego aktywu Porozumienia Centrum przez dziennikarza "Nowej Europy":
"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy niczego nie mieli"

Amnesty International:
Używanie programu Pegasus do inwigilowania polityków stanowi zagrożenie dla społeczeństwa obywatelskiego.

Te ustalenia są szokujące, ale niezaskakujące. Budzą one poważne obawy nie tylko w kontekście polityków, ale też całego społeczeństwa obywatelskiego w Polsce [...]Ta sytuacja po raz kolejny podkreśla pilną potrzebę zobowiązania rządu do powstrzymania wszelkich form inwigilacji, które naruszają prawa człowieka oraz potrzebę wprowadzenia globalnego moratorium na eksport, sprzedaż, przekazywanie i używanie sprzętu do inwigilacji,..


amnesty.or(*)-spoleczenstwa-obywatelskiego/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>Dwa tygodnie obrony afery przez PiS, a zwłaszcza ludzi z Solidarnej Polski, a nagle wychodzi
>Kaczyński, i mówi, że tak, mamy Pegasusa i kupiliśmy go za kasę z Funduszu Sprawiedliwości.

A co to za bzdury. Trzaskowski wydał milion złotych na strefę relaksu z jakiś tam palet.
DyktaFon (9281 punktów)
>>Dwa tygodnie obrony afery przez PiS, a zwłaszcza ludzi z Solidarnej Polski, a nagle wychodzi
>>Kaczyński, i mówi, że tak, mamy Pegasusa i kupiliśmy go za kasę z Funduszu Sprawiedliwości.
>A co to za bzdury. Trzaskowski wydał milion złotych na strefę relaksu z jakiś tam palet.

Palety, Pegasus.... Masz Pan rację, na jedno wychodzi... Od palety może drzazga gdzieś wejść... to podobnie, jak Pegasus może gdzieś wejść, do jakiejś komórki. Nie warto nawet o tym rozmawiać, a ludzie jakąś aferę biednemu kaczorkowi próbują wmówić... A on się po prostu rozwija, kształci. Kiedyś nie wiedział, co to smartfon, teraz już wie. To chyba dobrze?
07-01-2022 19:31 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Dwa tygodnie obrony afery przez PiS, a zwłaszcza ludzi z Solidarnej Polski, a nagle wychodzi
>>>Kaczyński, i mówi, że tak, mamy Pegasusa i kupiliśmy go za kasę z Funduszu Sprawiedliwości.
>>A co to za bzdury. Trzaskowski wydał milion złotych na strefę relaksu z jakiś tam palet.
>Palety, Pegasus.... Masz Pan rację, na jedno wychodzi... Od palety może drzazga gdzieś wejść... to podobnie, jak Pegasus może gdzieś wejść, do jakiejś komórki. Nie warto nawet o tym rozmawiać, a ludzie jakąś aferę biednemu kaczorkowi próbują wmówić... A on się po prostu rozwija, kształci. Kiedyś nie wiedział, co to smartfon, teraz już wie. To chyba dobrze?

Oczywiście . Szukanie sensacji na siłę.

Jeszcze nie dawno politycy zasłaniali sobie usta gdy rozmawiali przez telefon.
Czytanie z ust to jednak staromodna metoda.
Świat idzie z postępem to czemu my zawsze na szarym końcu.

Mnie tylko ciekawi kiedy pensje się zrównają z bogatą Europą.
07-01-2022 20:09 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Mnie tylko ciekawi kiedy pensje się zrównają z bogatą Europą.
Skoro juz o bogatej Europie. Czy możemy być traktowani poważnie na forum międzynarodowym jeżeli takie numery są odstawiane w Polsce. Kto w tej sytuacji będzie chciał z nami prowadzić rozmowy? Jakiekolwiek rozmowy, w tym również biznesowe, pamiętając przy tej okazji, że istnieje coś takiego jak szpiegostwo gospodarcze.

Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jakie są powiązania, a przy okazji w jakie gówno wdepnęliśmy jako państwo?
07-01-2022 20:21 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jakie są powiązania, a przy okazji w jakie gówno wdepnęliśmy jako państwo?
>

Nie. A co mam was bardziej podkręcić bo jeden już dostał "sraczki".

Zobacz. Ja...a teraz pomyśl jak politycy to rozgrywają...qrwa jak chcą.
07-01-2022 20:39 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
Rozumiem sarkazm. Moja uwaga dotyczy tylko tego zdania.
>Mnie tylko ciekawi kiedy pensje się zrównają z bogatą Europą
Chyba że to również był sarkazm, a ja go nie zrozumiałem.
09-01-2022 22:19 
 Ocena 2 na 2
Paolo Monstro (6146 punktów)
>>>>Dwa tygodnie obrony afery przez PiS, a zwłaszcza ludzi z Solidarnej Polski, a nagle wychodzi
>>>>Kaczyński, i mówi, że tak, mamy Pegasusa i kupiliśmy go za kasę z Funduszu Sprawiedliwości.
>>>A co to za bzdury. Trzaskowski wydał milion złotych na strefę relaksu z jakiś tam palet.
>>Palety, Pegasus.... Masz Pan rację, na jedno wychodzi... Od palety może drzazga gdzieś wejść... to podobnie, jak Pegasus może gdzieś wejść, do jakiejś komórki. Nie warto nawet o tym rozmawiać, a ludzie jakąś aferę biednemu kaczorkowi próbują wmówić... A on się po prostu rozwija, kształci. Kiedyś nie wiedział, co to smartfon, teraz już wie. To chyba dobrze?
>Oczywiście . Szukanie sensacji na siłę.
>Jeszcze nie dawno politycy zasłaniali sobie usta gdy rozmawiali przez telefon.
>Czytanie z ust to jednak staromodna metoda.
>Świat idzie z postępem to czemu my zawsze na szarym końcu.
Ta sprawa, choć dotyczy tylko wybranych osób, ma olbrzymie znaczenie dla całej reszty społeczeństwa, podobnie jak niezależność sądów.
Każdy człowiek ma coś do ukrycia i większość ma coś co może skompromitować, a nawet wpakować do więzienia. W państwie, które podgląda Cię w domu, podsłuchuje co mówisz do żony gdy kładziesz telefon przy stoliku nocnym, co piszesz do znajomych czy do kochanki - nikt nie jest bezpieczny.

>Mnie tylko ciekawi kiedy pensje się zrównają z bogatą Europą.
Jak Polską przestanie rządzić partia, która rzeczywistość traktuje jak drobny defekt, który można zakrzyczeć propagandą.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
kaszelop (219 punktów)

>A co to za bzdury. Trzaskowski wydał milion złotych na strefę relaksu z jakiś tam palet.

ile dostajesz pisowski trollu za takie wpisy ?!
07-01-2022 20:02 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>A co to za bzdury. Trzaskowski wydał milion złotych na strefę relaksu z jakiś tam palet.
>ile dostajesz pisowski trollu za takie wpisy ?!

Skąd ty się urawaleś? Za długo siedziałeś w tej strefie relaksu za milion?
Ja p*****le skąd to się "koci"?

Ja się tylko pytam czy matka nie nauczyła cię kultury i odrazu tak jak w oborze?

Jak chcesz to jak ci odpowiem ale jeszcze się zlituje bos jakiś świeży tu
kaszelop (219 punktów)

>Ja się tylko pytam czy matka nie nauczyła cię kultury i odrazu tak jak w oborze?
>Jak chcesz to jak ci odpowiem ale jeszcze się zlituje bos jakiś świeży tu

A więc odpowiedz , aktywisto pissowski , na moje pytanie.
07-01-2022 20:23 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>Ja się tylko pytam czy matka nie nauczyła cię kultury i odrazu tak jak w oborze?
>>Jak chcesz to jak ci odpowiem ale jeszcze się zlituje bos jakiś świeży tu
>A więc odpowiedz , aktywisto pissowski , na moje pytanie.
>

Już ci odpowiadam chamie zbolały. Wpierw przygłupie naucz się kultury a potem zadawaj pytania.

Czy ja cię obraziłem kiedyś śmieciu? Zanmy się? Pisałem kiedyś do ciebie idioto?

Więc wpierw mnie przeproś a jak nie to s********j łajzo.
kaszelop (219 punktów)

>Już ci odpowiadam chamie zbolały. Wpierw przygłupie naucz się kultury a potem zadawaj >pytania.
>Czy ja cię obraziłem kiedyś śmieciu? Zanmy się? Pisałem kiedyś do ciebie idioto?
>Więc wpierw mnie przeproś a jak nie to s********j łajzo.

Wypij napar z melisy - to uspokoi Twoją psychikę.
07-01-2022 20:36 
 Ocena 4 na 4
szarley (54911 punktów)
>>A co to za bzdury. Trzaskowski wydał milion złotych na strefę relaksu z jakiś tam palet.
>ile dostajesz pisowski trollu za takie wpisy ?!

Nie mów nikomu, ale podpowiem Ci dwa sposoby na przegraną w każdych wyborach
1 Lekceważyć wyborców
2 Lekceważyć przeciwnika

Był sobie w Polsce polityk. Nazywał się Donald T. Ogłosił, że reprezentuje naród, a nawet Naród, a ci, którzy są przeciw niemu są głupcami

A potem okazało się, że nie sprawdził danych GUSu, że w miastach powyżej 500 000 nie mieszka większość Polaków, że w wyborach głosują nie tylko przedsiębiorcy (raczej geszefciarze) i ordynatorzy, ale też robotnicy i salowe, że proletariat ma dość likwidacji urlopów, płacy pod stołem, zwolnień z pracy za chorobę i patrzenia jak na edukację, komunikację i leczenie stać tylko klikę...

Patrzcie nadal czubka swego nosa, a w kolejnych wyborach mianujecie Kaczyńskiego Cesarzem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wenancjusz (16441 punktów)
>Dwa tygodnie obrony afery przez PiS, a zwłaszcza ludzi z Solidarnej Polski, a nagle wychodzi
>Kaczyński, i mówi, że tak, mamy Pegasusa i kupiliśmy go za kasę z Funduszu Sprawiedliwości.
>J.Kaczyński mówił 29.12:
>Nie wiem co to Pegazus. Nie wiem o jaki system pan pyta.
>I ten sam J.Kaczyński 6.01:
>Źle by było, gdyby polskie służby go nie miały .
>Mamy Pegazusa ale nie używaliśmy go przeciw opozycji.
>Ja przypomnę archiwalną wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego z marca 1992 roku. Nagrana została podczas
>spotkania partyjnego aktywu Porozumienia Centrum przez dziennikarza "Nowej Europy":
>"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy niczego nie mieli"Amnesty International:
Używanie programu Pegasus do inwigilowania polityków stanowi zagrożenie
>dla społeczeństwa obywatelskiego.
>Te ustalenia są szokujące, ale niezaskakujące. Budzą one poważne obawy nie tylko w kontekście
>polityków, ale też całego społeczeństwa obywatelskiego w Polsce [...]Ta sytuacja po raz kolejny
>podkreśla pilną potrzebę zobowiązania rządu do powstrzymania wszelkich form inwigilacji, które
>naruszają prawa człowieka oraz potrzebę wprowadzenia globalnego moratorium na eksport, sprzedaż,
>przekazywanie i używanie sprzętu do inwigilacji,..

>amnesty.or(*)-spoleczenstwa-obywatelskiego/

Co by nie mówić, PiS to dla mnie już jest zgrają o bandyckich implikacjach. Może nie cały PiS, ale jego twórcy w osobach/osobie jednego zboczeńca. Przejdzie do historii haniebnie, bo za jego i jego brata bytności na tym padole, wiem już jakby wyglądała IV RP i czym było i po co PC. Wiem jakim jest socjopatą. Teraz gdy wspólnie z bratem - ofiarą knucia podłej polityki, został sam i nie ma konsultanta z którym by szczerze się wywnętrzał. Bo w zamach to nie wierzę, jako że po 12 latach "śledztwa" nie ma nawet poszlak zamachu. Wniosek jest jeden. Kaczyńscy są twórcami tej strasznej katastrofy i nikt na razie koło dupy Kaczyńskiego nie będzie się kręcił. Bo ma faktycznie przez swoją partię niezwykłą władzę (nie sprawdzono bilingu rozmów Kaczyńskich z samolotu, którym leciał jego brat, a rozmowa taka była!). Nie jest wieczny i kiedyś umrze z czym? Zobaczymy więc jak usuwa się pomniki jego brata i jak po cichutku wynosi się jego już truchła z Wawelu i zmienia się nazwy ulic. Kaczyński jest największym złem w polskiej demokracji. Nic na razie nie zbudował i nic nie zbuduje. A otaczająca go czereda bezwolnych karierowiczów to tylko tło koloru narzucanego przez niego. Rząd niczego nie zrobi bez przyklepania przez wodza. Tak bodajże jest w systemach totalitarnych/autokratycznych. Rok 2022 może faktycznie przynieść Polakom różnych sortów zawieruchę i niesamowite, nie do wyobrażenia zdarzenia. PiS faktycznie gwałtownie może skończyć jak byłe PC. Ale czy wtedy PiS (cały) będzie rozliczony, czy się uda tak zamącić jak udało się aferom PC?

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Paolo Monstro (6146 punktów)
W następnym odcinku:
1. Mamy Pegasusa kupionego z Funduszu Sprawiedliwości (ten służy do pomocy ofiarom, ale my właśnie do tego używaliśmy Pegasusa)
2. Używaliśmy Pegasusa do inwigilowania opozycji, prokurator i adwokata, którzy są niewygodni dla PiS, ale nie dlatego, że przeszkadzają PiS tylko dlatego, że są zamieszani w terroryzm i zdradę Polski, targowicę, współpracę z UE ...

...

W ostatnim odcinku:

1. Mamy Pegasusa ...
2. Używaliśmy Pegasusa do inwigilowania opozycji, prokurator i adwokata
3. Wszyscy nie głosujący na PiS są zamieszani w terroryzm, zdradę Polski, targowicę ....i dlatego są inwigilowani


Pozdrawiam
Paolo Monstro

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365