Racjonalista - Strona głównaDo treści
Po nas choćby potop

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
18-02-2022 15:08MaxGolonko3 (3459 punktów)Po nas choćby potop
Grafika:
pbs.twimg.(*)IAQe4oB?format=jpg&name=medium

W XXI wieku "Po nas choćby potop" można i warto przerobić na "Po nas choćby pustynia".

Kilka lat temu PIS pozwolił wszystkim na wycinanie nawet dużych drzew na swoim terenie wedle uważania.

To była pierwsza drewniana kiełbasa wyborcza.

Potem pod różnymi pretekstami uruchomił wycinanie drzew w puszczach i w ich sąsiedztwie co dało tańsze drewno na rynku drewna.

To była druga drewniana kiełbasa wyborcza.

Teraz państwo nadal zarabia na ciętych dorodnych drzewach.

'Przyrodnicy z okolic Puszczy Boreckiej zarzucają audytorom z międzynarodowych firm sprzyjanie Lasom Państwowym,
a Lasom Państwowym wycinkę niezwykle cennych drzew i siedlisk'

PIS potrzebuje na kolejne kiełbasy wyborcze tym bardziej, że obsadzane znajomymi ale wybitnymi miernotami
zarządy firm podlegających państwu powodują coraz bardziej mierne zyski w takich firmach.

Następne pokolenia Polaków wielu drzew i drzewostanów już nie zobaczą
ale nieformalna królowa Polski, Jarcia ma na to ........

- Po nas choćby pustynia!

Siema
Wszystkie wszechświaty są wieczne

next.gazet(*)ch-drzew-mocne-oskarzenia.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Następne pokolenia Polaków wielu drzew i drzewostanów już nie zobaczą
>ale nieformalna królowa Polski, Jarcia ma na to ........ <<

MaxGolonko3 (3459 punktów)
Przykład.
Rakieta kosmiczna wiezie kolonizatorów.
Zasoby są ograniczone mimo recyklingu.
Do celu doleci za 1000 lat czyli to jest 30 pokoleń.
Opracowuje się zasady ile dzieci może mieć każda kobieta.
Złamanie tych zasad to śmierć wszystkich ludzi bo nadmiar
ludzi prowadzi do totalnej duszności i głodu.
Za urodzenie nadliczbowego dziecka musi być ostra kara.
***
Dokładnie tak samo jest na Ziemi (sic!)
Tymczasem wpływowi duchowni namawiają do wielodzietności, a rządy nie karzą za trzecie lub dalsze dziecko. To zbrodnia wobec przyszłości naszego gatunku.
Religie i partie opierające się na religii wiodą nas do zguby i powinny być zdelegalizowane bo ich pro-prokreacyjna postawa to ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI
(ZABIJE NAS WSZYSTKICH SIARKOWODÓR Z PRZEGRZANYCH OCEANÓW JAK TO JUŻ RAZ BYŁO GDY SSAKÓW NIE BYŁO NA LĄDACH)
***
Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365