 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-03-2022 10:55 | okragly (21676 punktów) | polonia
-1 na 1 | czemu polonia z USA nie glosuje w Polsce na indywidualizm, wolnośc, własnośc (PO) tylko na PiS (socjalizm?) Emigracja to energiczni, inteligentni, światowi ludzie, crème de la crème, patrzą na nas z daleka (szeroka perspektywa) zostawili w kraju same niedorozwojki, nas, dlatego głosujemy na PO, bo chcemy by bylo tak jak w USA, indywidualizm, wolność, wlasność? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Duch Prawdy (14790 punktów) | >w kraju same niedorozwojki Spadaj putinowski trollu, paszoł won, tu jest dla Racjonalistów Forum!
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >w kraju same niedorozwojki> Spadaj putinowski trollu,jestem trolem raju  > paszoł won,rusek  > tu jest dla Racjonalistów Forum!racjonalista by szukał przyjaciół blisko (Białoruś, Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja, Litwa, Szwecja, Niemcy) a wrogów daleko (USA, Anglia)
|
|
|  | | Duch Prawdy (14790 punktów) | > >>w kraju same niedorozwojki> >Spadaj putinowski trollu,> jestem trolem raju  Raka głupcze! www.racjonalista.pl/forum.php/s,874034#w874193> >paszoł won,> rusek  Wiem, dlatego użyłem rusycyzmu, żebyś zrozumiał przekaz i germanizmu, po Polsku WYNOCHA!
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| |  | | okragly (21676 punktów) | > >>>w kraju same niedorozwojki> >>Spadaj putinowski trollu,> >jestem trolem raju  > Raka głupcze! www.racjonalista.pl/forum.php/s,874034#w874193pisałes tam - Głupcze!, organizm jest zdrowy, gdy komórki są wolne, gdy są zniewolone nie ma wspólnoty, jest RAK!!! Ty szukasz RAKA, nie RAJU!" jest odwrotnie, nowotwór to komórki organizmu które poczuły wolnośc, indywidualizm. Codziennie w naszym organizmie takich jest setki, ale mamy SB, wyłapuje indywidualistów, chcących się zywic na ciele nosiciela, i zabija, dzieki temu zyjesz. Wirusy też są wspólnotowe, leczenie polega na tym że do organizmu wprowadzamy antybiotyk, on czyni ich liberałami (wolne, indywidualne, wirusy), jako jednostki sa bez problemu pokonywane przez organizm i spuszczamy je z moczem do kibla (trzeba pic dużo płynów) jeśli chcesz kogoś pokonac np w rodzinie odizoluj go, by był wolnym, indywidualnym.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|