 |
Odnaleziono ostatnią ofiarę szkwału Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-10-2007 11:03 | Roman (1901 punktów) | Odnaleziono ostatnią ofiarę szkwału | Co prawda niezbyt to przyjemne, ale ciekawe jest co innego: Po prawie półtora miesiącu poszukiwań na jeziorze Łabap koło Węgorzewa (warmińsko-mazurskie) odnaleziono w niedzielę zwłoki ostatniej ofiary sierpniowego białego szkwału na mazurskich jeziorach. Miejsce, gdzie ciało mieszkańca Rudy Śląskiej może się znajdować, określił jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa - poinformowała rzeczniczka warmińsko-mazurskiej straży pożarnej Małgorzata Szmidt-Jeżewska.... Jak powiedziała PAP rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Anna Siwek w niedzielę rano na policję zgłosiła się rodzina 53-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej. Rodzina miała mapę z miejscem, gdzie może znajdować się ciało zaginionego żeglarza, którą wykonał jasnowidz z Człuchowa. "Faktycznie we wskazanym miejscu znaleziono ciało mężczyzny. Znajdowało się w trzcinowisku na głębokości blisko 1,5 metra w wodzie. Nie było widoczne ani z brzegu ani z wody" - powiedziała Siwek.reszta: wiadomosci(*)iadomosci/1,80273,4533729.htmlJakieś sensowne wytłumaczenie? O ile wiem, ten pan ma duże sukcesy w odszukiwaniu zaginionych osób, (np 2 policjantów, którzy zginęli w radiowozie, który wpadł do stawu), z tym, że niestety to głównie osoby już nieżyjące. Wyjasnienie w stylu: przypadek, proszę sobie darować. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Agnies | >Jakieś sensowne wytłumaczenie? Tak, Pan Krzysztof jest jasnowidzem.
|
|
 | | @ffe? | Wyjaśnien znalazłoby się kilka, ale ich sens nie jest do pojęcia dla wyznawców parapsychologii. Bo gdyby tak było, nie byliby wyznawcami parapsychologii.
|
|
|  | | O'Connor (233 punktów) | >Wyjaśnien znalazłoby się kilka, ale ich sens nie jest do pojęcia dla wyznawców parapsychologii. Bo gdyby tak było, nie byliby wyznawcami parapsychologii. >
Nie wiem czy znajdziesz na tej witrynie wielu miłośników parapsychologii. Tym ciekawsze mogą się okazać Twoje hipotezy.
Podaj proszę chociaż trzy z tych kilku wyjaśnień o których piszesz.
Pozdrawiam,
Piotr
|
|
poinformowany1 (2 punktów) (zablokowany) |
> Jakieś sensowne wytłumaczenie?<Podałem sensowne wytłumaczenie, ale placownik wykasował. Ciekawe to forum - mieni sie być "racjonalistyczne", ale racjonalne wyjaśnienia kasuje. Jest im. de Voltaire'a - ale za cytowanie autentycznych wypowiedzi Woltera banuje. Powiedz drogi kiepsko poinformowany placowniku - jesteś desantem i piątą kolumną Rydzyka? Myślę, że jednak chyba nie - Papa Dyrektor aż tak groteskowy nie jest
|
|
 | | Roman (1901 punktów) | Coż, obawiam się, że w tym przypadku obowiązuje zasada:
"Jeśli zamknę oczy, smok na pewno zniknie."
Co do Randiego - jego nagroda jest tak samo kontrowersyjna jak nagroda za udowodnienie teorii Darwina.
Zamiast szukać istot inteligentnych w kosmosie, spróbujmy znaleźć je na Ziemi.
|
|
1 na 1 | diogenes (42753 punktów) | >Wyjasnienie w stylu: przypadek, proszę sobie darować.
...nie wiem, dlaczego nie zwrócisz się po wyjaśnienie do jasnowidza...przekonaj go, aby rzucił parę słów na ten temat...pierwsze z brzegu wyjaśnienie jakie przychodzi mi do głowy to to, że ów jasnowidz jest inteligentniejszy niż służby ratunkowe...
|
|
 | | Roman (1901 punktów) | > >Wyjasnienie w stylu: przypadek, proszę sobie darować.> ...nie wiem, dlaczego nie zwrócisz się po wyjaśnienie do jasnowidza...przekonaj go, aby rzucił parę słów na ten temat...pierwsze z brzegu wyjaśnienie jakie przychodzi mi do głowy to to, że ów jasnowidz jest inteligentniejszy niż służby ratunkowe...> Ale ja nie mam zamiaru pytac Jackowskiego - wystarczy wejśc na strony Nautilusa i przeczytac kilka tekstów, by się dowiedziec, że określa on to jako rodzaj daru postrzegania pozazmysłowego. Takiego, które wymyka się współczesnej nauce - dlatego wolałbym bardziej konkretne uzasadnienie. I nie o negowanie inteligencji ekip poszukiwawczych mi raczej chodzi. Przy okazji - Jackowski został zgłoszony do weryfikacji przez komitet nagrody Randiego, ale został odrzucony ze względów formalnych. Randi boi się o swój milion?  @poinformowany - Twoje wyjaśnienie było tak durne, że nie dziwię się, że zostałeś zablokowany. Głupotę trzeba tępic! 
Zamiast szukać istot inteligentnych w kosmosie, spróbujmy znaleźć je na Ziemi.
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|