Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czarna mafia - powieść

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
01-03-2008 01:10tajnapolska (154 punktów)Czarna mafia - powieść
Ocena -1 na 1
Właśnie piszę powieść antykatolicką (mam już ze sto stron). Akcja dzieje się głównie w Suwałkach, czwórka przyjaciół walczy z kościołem. Jednym z tych wojowników jest Suwalczanin przebierający się w nocy w strój Supermana. Raz nawet pojechali do watykanu i porwali benka. W ogóle nie przebierają w środkach, czarni patrolują ulice i chcą ich dorwać i dostarczyć na policję - razu pewnego czarnego po kolędzie wciągnęli do mieszkania i Aga zrobiła mu laskę itp. Dużo się dzieje w mojej powieści. Czy znacie jakieś wydawnictwo, które by to wydało?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Książę Palownik
Może to trochę nie na temat, ale inteligentny człowiek nawet by się nie przyznał, że takie gnioty wypisuje. Wszystko można krytykować, ale z odrobiną kultury.
01-03-2008 02:00 
 Ocena 1 na 1
IQ955 (2355 punktów)
>Może to trochę nie na temat, ale inteligentny człowiek nawet by się nie przyznał, że takie gnioty wypisuje. Wszystko można krytykować, ale z odrobiną kultury.
Biorąc pod uwagę obecne trendy wydawnicze - proponuję poczekać na rozwój wypadków...


Pozdrowienia,

IQ955. [Marek Czeszek]
stilgar (7322 punktów)
>Właśnie piszę powieść antykatolicką (mam już ze sto stron).
>Akcja dzieje się głównie w Suwałkach, czwórka przyjaciół
>walczy z kościołem. Jednym z tych wojowników jest
>Suwalczanin przebierający się w nocy w strój Supermana. Raz
>nawet pojechali do watykanu i porwali benka. W ogóle nie
>przebierają w środkach, czarni patrolują ulice i chcą ich
>dorwać i dostarczyć na policję - razu pewnego czarnego po
>kolędzie wciągnęli do mieszkania i Aga zrobiła mu laskę
>itp. Dużo się dzieje w mojej powieści. Czy znacie jakieś
>wydawnictwo, które by to wydało?

Sądząc z opisu, to ta powieść jest strasznie głupia...

Oczywiście, nie uwłaczając...
TyDraniu (6569 punktów)
>Właśnie piszę powieść antykatolicką (mam już ze sto stron).
>Akcja dzieje się głównie w Suwałkach, czwórka przyjaciół
>walczy z kościołem.

To już było... treść wydaje mi się wtórna względem "Przenajświętszej Rzeczypospolitej" Piekary. Porwanie papieża też już przerabiano: "Droga do Gandolfo" Ludluma.
wierzba
>>Właśnie piszę powieść antykatolicką (mam już ze sto stron).
>>Akcja dzieje się głównie w Suwałkach, czwórka przyjaciół
>>walczy z kościołem.
>To już było... treść wydaje mi się wtórna względem "Przenajświętszej Rzeczypospolitej" Piekary. Porwanie papieża też już przerabiano: "Droga do Gandolfo" Ludluma.
*******************************
Nie słuchać podszeptywaczy koscielnych tylko pisać.
Pomogę Panu wydać ale dlaczego Suwałki-to takie
zapyziałe miasteczko z 19-wieku.Przepraszam a Aga to
imię psa czy dziewczyny? a propos "lasek":.oni wszyscy lubią
Ci z lewa i prawa.W tym momencie kończy sie religia czy inny
swiatopogląd.W tym momencie wszyscy normalnieją- na chwilę.
**********************************************
tajnapolska (154 punktów)

>*******************************
>Nie słuchać podszeptywaczy koscielnych tylko pisać.
>Pomogę Panu wydać ale dlaczego Suwałki-to takie
>zapyziałe miasteczko z 19-wieku.Przepraszam a Aga to
>imię psa czy dziewczyny? a propos "lasek":.oni wszyscy lubią
>Ci z lewa i prawa.W tym momencie kończy sie religia czy inny
>swiatopogląd.W tym momencie wszyscy normalnieją- na chwilę.
>**********************************************
>

Hej ! Miło słyszeć. Czemu takie są Suwałki nie wiem. Też je za takie uważam, napisałem o tym do lampy dunina w rocznicę kumpli:
www.ha.art.pl/kumple/kumple.pdf - za tydzień lampa w empikach. Może dasz mi do siebie jakieś namiary? Mógłbym już ci wysłać to co napisałem. Pozdrawiam.

tajnapolska
wierzba
>>*******************************
>>Nie słuchać podszeptywaczy koscielnych tylko pisać.
>>Pomogę Panu wydać ale dlaczego Suwałki-to takie
>>zapyziałe miasteczko z 19-wieku.Przepraszam a Aga to
>>imię psa czy dziewczyny? a propos "lasek":.oni wszyscy lubią
>>Ci z lewa i prawa.W tym momencie kończy sie religia czy inny
>>swiatopogląd.W tym momencie wszyscy normalnieją- na chwilę.
>>**********************************************
>>
>Hej ! Miło słyszeć. Czemu takie są Suwałki nie wiem. Też je za takie uważam, napisałem o tym do lampy dunina w rocznicę kumpli:
>www.ha.art.pl/kumple/kumple.pdf - za tydzień lampa w empikach. Może dasz mi do siebie jakieś namiary? Mógłbym już ci wysłać to co napisałem. Pozdrawiam.
>
tajnapolska

******************************************
Też zawsze sikam do umywalki ale w tajemnicy przed żoną.
Jak mnie nakryje ,to dostaje wscieklizny.Przez tydzień się
nie odzywa.Przeczytałem to co napisałes.Jestes dobry.
-świeży.Bije od Ciebie młodość i ciepło.
Nie napisałeś ,czy Aga to dziewczyna (w Suwałkach takie rzeczy
-nie mogę w to uwierzyć??)Tam pełno katolikow i ani jednego
Zyda, nie mowiąc o burdelu.
Tam wiekszosc to ponuracy z natury i wiekszosc cierpi na coś.
(katolik to po grecku -cierpiętnik).Nie daj Boze zachorowac w
Suwałkach.Koniec Świata.Kiedyś przed laty zachorowałem
Musiałem wizytę opłacić w dolarach a dentystka posłała
mnie do apteki z receptą po środek znieczulający bo nie miała
w gabinecie.Ot, wysoka kultura usług.
Tu na tej stronie buszuje nienajgorszy pisarz .Ma dobry warsztat
pisarski.Niech oceni Twoją książke.Jeżeli ocena będzie OK to
wyślę adres emailowy do Ciebie lub domowy .Będę oczekiwać
skserowanej przesyłki.Ten zacny Pan nazywa się Z.Ś.
Szukaj a znajdziesz na stronach racjonalisty.
********************************
Pozdrawiam
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Tu na tej stronie buszuje nienajgorszy pisarz .Ma dobry warsztat
>pisarski.Niech oceni Twoją książke.[...] Ten zacny Pan nazywa się Z.Ś.

Ale będzie jazda jak pan Z.Ś. zobaczy "Suwałczanina" i "watykan".
.
wierzba
>>Tu na tej stronie buszuje nienajgorszy pisarz .Ma dobry warsztat
>>pisarski.Niech oceni Twoją książke.[...] Ten zacny Pan nazywa się Z.Ś.
>Ale będzie jazda jak pan Z.Ś. zobaczy "Suwałczanina" i "watykan".
>.********************************************
Och,cholera.Zapomniałem ,że Pan Z.Ś.moze być powiązany
więzami z bp.warmińsko-mazurskim i może być(choć nie musi))
być nadzorcą moralnym nad naszą stroną (racjonalista) i co za tym
idzie ,odmowi recenzji nowopisanej książki przez młodego
adepta sztuki pisarskiej n/t "Suwalczanina".Ale "jaja"-powiedziałby
młody adept sztuki pisarskiej,używając nowoczesnego
slangu jezykowego.Myślę,że zrobiłem temu młodemu pisarzowi
niedzwiedżą przysługę.Przepraszam !Choć może nie będzie tak żle
i wyrazi zgodę ,ba ,może jeszcze zorganizuje "promocję książki".
Zobaczymy !
*********************************************
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Właśnie piszę powieść antykatolicką
No nie - niesmaczne.
Przemyśl jeszcze treść. Czy to walka z czarną mafią w suwalskim, czy pornol (przepraszam, powieść erotyczna) w stylu Davida H. Lawrence'a.
No pozdrowienia.
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
01-03-2008 19:49 
 Ocena 1 na 1
ra-serafin (2786 punktów)
>>Właśnie piszę powieść antykatolicką
>No nie - niesmaczne.
>Przemyśl jeszcze treść. Czy to walka z czarną mafią w suwalskim, czy pornol (przepraszam, powieść erotyczna) w stylu Davida H. Lawrence'a.

Niesmaczne to że pisze powieść antykatolicką czy pornola. No chyba to drugie. Nie wiem po co tajnapolska wrzucasz jakieś motywy pornograficzne do swojej powieści. Rozumiem tak jak w wielu książkach np.jak w powieściach Browna jakiś erotyczny dopisek na zakończenie ale nie :

>razu pewnego czarnego po kolędzie wciągnęli do mieszkania i Aga zrobiła mu laskę itp.

Z przyszłością jest małe "ale" .Za każdym razem,jak się na nią spojrzysz - zmienia się,bo się na nią spojrzałeś.A to zmienia wszystko pozostałe.
MichaQ (1056 punktów)
>Właśnie piszę powieść antykatolicką (mam już ze sto stron).
>Akcja dzieje się głównie w Suwałkach, czwórka przyjaciół
>walczy z kościołem. Jednym z tych wojowników jest
>Suwalczanin przebierający się w nocy w strój Supermana. Raz
>nawet pojechali do watykanu i porwali benka. W ogóle nie
>przebierają w środkach, czarni patrolują ulice i chcą ich
>dorwać i dostarczyć na policję - razu pewnego czarnego po
>kolędzie wciągnęli do mieszkania i Aga zrobiła mu laskę
>itp. Dużo się dzieje w mojej powieści. Czy znacie jakieś
>wydawnictwo, które by to wydało?

Wydawnictwo ZNAK
tajnapolska (154 punktów)
jestem tajna


tajnapolska
kreatorka (2 punktów)
Sam opis jest zabawny nie zachęca nawet do zainteresowania się książką. Ciekawa jestem Twojej wiedzy na temat zabezpieczeń w Watykanie. Na ile książka ta przekazywałaby coś czytelnikowi, poza tym, że papieżowi można "zrobić laskę?"
tajnapolska (154 punktów)
Nie chodziło o laskę, ale nie mogę zdradzać fabuły

tajnapolska
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Nie chodziło o laskę, ale nie mogę zdradzać fabuły

Łaski nie robisz (nie mylić z laską).
.
tajnapolska (154 punktów)
>>Nie chodziło o laskę, ale nie mogę zdradzać fabuły
>Łaski nie robisz (nie mylić z laską).
>.
Chętne fanki zapraszam na sex.

tajnapolska
wierzba
>>>Nie chodziło o laskę, ale nie mogę zdradzać fabuły
>>Łaski nie robisz (nie mylić z laską).
>>.
> Chętne fanki zapraszam na sex.
>
tajnapolska

***************
Najpierw skończ powieść , potem
będziesz uganiać się za fankami.
***********************
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

> Chętne fanki zapraszam na sex.

Koleżanki z PSR?
.
tajnapolska (154 punktów)
>> Chętne fanki zapraszam na sex.
>Koleżanki z PSR?
>.
>
zgadza się z PSR

tajnapolska
darlove (2804 punktów)
Tak, znam wydawnictwo, ktore ci to cos wyda. To wydawnictwo Znak. Tam sie zglos i dobrze posmaruj, a wydanie bedziesz mial jak w banku. Watykanskim.

A tak juz zupelnie, ze tak powiem, off-record... to z glowa wszystko w porzadku?
tajnapolska (154 punktów)
>Tak, znam wydawnictwo, ktore ci to cos wyda. To wydawnictwo Znak. Tam sie zglos i dobrze posmaruj, a wydanie bedziesz mial jak w banku. Watykanskim.
>A tak juz zupelnie, ze tak powiem, off-record... to z glowa wszystko w porzadku?
>
każdy pisarz ma coś z głową nie tak, nie wiedziałeś?

tajnapolska
wierzba
>>Tak, znam wydawnictwo, ktore ci to cos wyda. To wydawnictwo Znak. Tam sie zglos i dobrze posmaruj, a wydanie bedziesz mial jak w banku. Watykanskim.
>>A tak juz zupelnie, ze tak powiem, off-record... to z glowa wszystko w porzadku?
>>
>każdy pisarz ma coś z głową nie tak, nie wiedziałeś?
>
tajnapolska

************
Ty tajnapolsko,skąd się wział na tej stronie ten darlove.?
To ktoś z opcji kościelnej chyba?Czuje przez skorę.!!
darlove (2804 punktów)
Jestes na tyle leniwy/leniwa, ze nawet nie chce ci sie sprawdzic, z jakiej opcji jestem. Wstyd mi za to, ze wsrod racjonalistow (rzekomych - jak widac) znajda sie takie poczwary jak ty i tobie w mysleniu podobni, obecni w tym watku. Przez litosc nie wymienie nickow.

Co do "ksiazki"... Wezcie sie za uczciwa prace, a wiecej bedzie z tego pozytku niz z wierszoklectwa, ktore tylko was osmieszac bedzie jako umyslowo sprawnych inaczej i to nie tylko w oczach katolikow. Z taka ksiazka raczej postrzegano by niejaka tajnapolske jako margines logicznego i spojnego myslenia, a nie awangarde. Ale moze wlasnie tego chcecie - byc marginesem... Niezbadane sa wyroki boskie.

Rozumu zycze, przylozenia sie do Nauki, a nie rzucania na szkole kamieniami, i koniecznie sprawdzenia opcji jakiej holduje.

---------------------------------------------------
"There are good and bad people everywhere. But for a good man to become bad, it takes religion."
wierzba
>Tak, znam wydawnictwo, ktore ci to cos wyda. To wydawnictwo Znak. Tam sie zglos i dobrze posmaruj, a wydanie bedziesz mial jak w banku. Watykanskim.
>A tak juz zupelnie, ze tak powiem, off-record... to z glowa wszystko w porzadku?
**********************************************************
Ty Rudolhpie Palantino. Skąd jesteś? Już wiem .To pewne.
Jestes z 4-rakow rodem .Zapytaj jeszcze raz .Czy z twoją głową
wszystko w porzadku.Tak zawsze pytają u was w siole!!
******************************************palancie
>
wierzba
>>Tak, znam wydawnictwo, ktore ci to cos wyda. To wydawnictwo Znak. Tam sie zglos i dobrze posmaruj, a wydanie bedziesz mial jak w banku. Watykanskim.
>>A tak juz zupelnie, ze tak powiem, off-record... to z glowa wszystko w porzadku?
>**********************************************************
>Ty Rudolhpie Palantino. Skąd jesteś? Już wiem .To pewne.
>Jestes z 4-rakow rodem .Zapytaj jeszcze raz .Czy z twoją głową
>wszystko w porzadku.Tak zawsze pytają u was w siole!!
>******************************************>>
Tajnapolsko,nie daj się zbić z tropu.
Pisz dalej i szybko kończ.
******************
Pozdrawiam
_____________________
04-03-2008 20:48 
 Ocena 1 na 1
placownik (17853 punktów)

>Ty Rudolhpie Palantino. Skąd jesteś? Już wiem .To pewne.
>Jestes z 4-rakow rodem .Zapytaj jeszcze raz .Czy z twoją głową
>wszystko w porzadku.Tak zawsze pytają u was w siole!!
>******************************************palancie

   Podrzucasz tajnejpolsce teksty do dialogów?

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
tajnapolska (154 punktów)
>>Ty Rudolhpie Palantino. Skąd jesteś? Już wiem .To pewne.
>>Jestes z 4-rakow rodem .Zapytaj jeszcze raz .Czy z twoją głową
>>wszystko w porzadku.Tak zawsze pytają u was w siole!!
>>******************************************palancie
>   Podrzucasz tajnejpolsce teksty do dialogów?
>   Pozdrawiam
>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli


Ja piszę co chcę

tajnapolska

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365