Co z tobą, Ocykan? Obraziłeś się przez docinki paru gamoni? Bądź ponad to, oni po prostu ci zazdroszczą. Przestań się boczyć i wracaj na forum, Nie pozbawiaj nas swoich historyjek, paradoksów i (kultowych już) zagadek Ocykana. Fakt, często irytowałeś jak cholera, twój (podobno) syn, Radamantys, jeszcze bardziej. Ale bez was - nudno. Sama utraracjonalistyczna monotonia, niestety... |