Odnośnie filmu "Zeitgeist", nie wiem czy ktoś oglądał,jak nie to moge podesłac linka do filmu. Zastanawiam się czy warto wierzyc w wszystkie argumenty w nim zawarte, czy jednak rozumowac go na zasadzie propagandy lub tezy ? Osobiście jestem za tym trzecim, ale zastanawiam się które motywy są najbardziej wiarygodne a które najłatwiej podważyc ? Chodzi mi ogólnie, na temat tych 3 wątków w nim zawartych.
Jeżeli już podobny temat był do mojego, chętnie do niego powrócę.
|