Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie Kawiarni Filozoficznej PSR w Warszawie, 10 grudnia 2009 r.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
10-12-2009 01:09Marcus Platonicus (617 punktów)Spotkanie Kawiarni Filozoficznej PSR w Warszawie, 10 grudnia 2009 r.
Zapraszam na następne spotkanie Kawiarni Filozoficznej PSR w Warszawie,
w czwartek, 10-go grudnia 2009 r.

Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w księgarnio-kawiarni "Tarabuk", przy ulicy Browarnej 6 w Warszawie, o godzinie 19.00. Wszystkie Spotkania K.F. P.S.R. odbywają się w parzyste czwartki każdego miesiąca, o tej samej godzinie, w tym samym miejscu.

Zaproszenie dotyczy wszystkich, którym racjonalizm jest bliski (lub choćby zapragnęli spojrzeć nań z bliska), dla których jednocześnie potrzeba poznawcza jest bardzo ważna.

Proszę o dodawanie poniżej swoich propozycji Tematów do dyskusji (z krótkimi opisami), lub zgłaszanie ich bezpośrednio na Spotkaniu.

Protokół ze Spotkania Kawiarni Filozoficznej P.S.R., z dnia 26 listopada 2009 r. - niebawem.

    Pozdrawiam Racjonalistów, Marcus Platonicus.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Marcus Platonicus (617 punktów)Odp: Spotkanie Kawiarni Filozoficznej PSR w Warszawie, 10 grudnia 2009
Protokół poprzedniego Spotkania tutaj:

Protokół ze spotkania Kawiarni Filozoficznej P.S.R., z dnia 26 listopada 2009 r.

    Pozdrawiam Racjonalistów, Marcus Platonicus.
Marcus Platonicus (617 punktów)Zamiast Protokołu - 2009-12-10 - całość
Zamiast Protokołu - ze spotkania Kawiarni Filozoficznej P.S.R., z dnia 10 grudnia 2009 r.

W Spotkaniu uczestniczyło 6 osób, w tym 2 spóźnione.
W rezultacie zrezygnowano ze sformalizowanej formuły dyskusji, i prowadzono ją swobodnie - na różne tematy.

Poruszono kwestie taktyki wojennej, ustrojów gospodarczych, religii, poziomu płac w Warszawie, sądownictwa pracy i wiele innych.

Spotkania nie protokołowano.

-------

To Spotkanie było mniej udane i owocne, niż zwykle. Mała frekwencja mogła być efektem okresu przedświątecznego. Było za to bardzo żywe i inspirujące. Zachęcam do zamieszczania poniżej komentarzy i opinii do przeprowadzonej dyskusji, dla jej uczestników, odczuwających taką potrzebę.

Zapraszam na następne, we wtorek, 22-go grudnia - Protokolant.
Wątek następnego Spotkania tutaj:
Spotkanie Kawiarni Filozoficznej P.S.R. w Warszawie, 22 grudnia 2009 r.

    Pozdrawiam Racjonalistów, Marcus Platonicus.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365