 |
"Bóg z Siebie drwić bez końca nie da !" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-03-2011 20:16 | Krzysztof Jóźwiak (20202 punktów) (zablokowany) | "Bóg z Siebie drwić bez końca nie da !"
2 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
10 na 10 | Amol (692 punktów) | >" bóg z siebie drwić bez końca nie da !"
Plwam na takiego boga. Niech mnie ukarze, za grzech rozumu, za to że nie jestem prawdziwym POLAKIEM. Niech Jarosław naśle na mnie służby, niech prawdziwi Polacy najlepiej zastrzelą mnie, czy powieszą za wszystkie me bluźnierstwa (kolejność dowolna). Nie jestem patriotą, ponieważ nie całuję a leje, na dwa kawałki drewna. Nie chodzę do kościoła, a księdza zwyzywam. Seks uprawiam bez zabezpieczenia i gdzie popadnie. Jestem za legalizacją związków tej samej płci. Za Aborcją, za eutanazją, za wszystkim na przekór.
Zamknijcie mnie za to!!! Spalcie na stosie!!!! Bo chyba jestem antychrystem!!! Nie wiem czy dożyje jutra, bóg mnie ukarze, za ten post!!!
Zapamiętajcie mnie jakim byłem, tak żyłem.
|
|
|  | 2 na 2 | Amol (692 punktów) | > Spoko, spoko: Dopóty, dopóki nie obrazisz Ducha Świętego możesz błagać o przebaczenie  Duch Święty, czy Jezus, czy bóg to jedno i to samo. Tylko że Jezus piszemy z dużej (Imię), a bóg z małej. Tak więc ekhem. Duchu Święty plwam i na Ciebie też!!! Żegnajcie!
|
|
| |  | 3 na 3 Krzysztof Jóźwiak (20202 punktów) (zablokowany) | >Duchu Święty plwam i na Ciebie też!!! Twoja Dusza nie zostanie przyjęta do Nieba :/ ...
|
|
| | |  | 1 na 1 | Amol (692 punktów) | >Twoja Dusza nie zostanie przyjęta do Nieba :/ ... Podczas spalania się w piekle. Niech szatan nałoży mi takie bezeceństwa i takie bóle i cierpienia. Żebym pamiętał i nie powiem do końca, bo zawsze będę w piekle, przez calusieńki czas.
Oby karą był....(wait for it)........... seks z zabezpieczeniem!!!!
|
|
| |  | 12 na 12 | Drobner (19539 punktów) | > Duchu Święty plwam i na Ciebie też!!!Jest taka anegdota o Jerzym Urbanie z lat 50-tych. Na zebraniach ateistów był zwyczaj zbiorowego wygrażania pięścią 'Bogu'. Urban nie wygrażał, co spowodowało ogólne, złowróżbne, pytanie do niego: "A Ty co?". Urban odparł: "Bo ja nie wierzę..."  Drobner, oszczędnie śliną gospodarujący...
|
|
| |  | | Drobner (19539 punktów) | >Duch Święty, czy Jezus, czy bóg to jedno i to samo. Patrzajcie ludzie, jak to nawet ateista o Trójcy Jedynej świadczy... Drobner, raz dwa trzy, raz dwa trzy, jaki piękny wal trzyyk..
Amolu, cis
Drobner, dur... PS. Z tą orkiestrą, ... wygramy..
|
|
 | 8 na 8 | Meretseger (61860 punktów) | > Seks uprawiam bez zabezpieczeniaA to zupełnie jak katolik 
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
| |  | 4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) |
> Ale katolik nie robi tego gdzie popadnie.  W pociągu, w przeciągu, na drągu...  Wygodnie Ci tak? Bo mi się zdaje, że raczej średnio
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
| | |  | 2 na 2 | Amol (692 punktów) | > >Ale katolik nie robi tego gdzie popadnie.  > W pociągu, w przeciągu, na drągu...  > Wygodnie Ci tak? Bo mi się zdaje, że raczej średnio  Dobra kłamałem zabezpieczam się... Chciałem chodź w jednej sprawie, być przychylnym Najwyższemu...
|
|
| | |  | | Drobner (19539 punktów) | > W pociągu, w przeciągu, na drągu...  Ja też słucham Old Metropolitan Band... W pociągu, ech, ... Drobner, wspomnieniowy
|
|
 | 5 na 5 | Drobner (19539 punktów) | >bóg mnie ukarze, za ten post!!! Nie bój... On nie czyta tego forum. Od czasu, gdy został tu zbanowany. Dożywotnio, jak mniemam.
Drobner, przeciwny wykluczeniom...
|
|
 | 3 na 3 | Amol (692 punktów) | > >" bóg z siebie drwić bez końca nie da !"Dziś piąteczek. Zapomniałem, to wieprzowinka i kurczaczek. Mniam Mniam
|
|
|  | 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Zastanawiam się, skąd Ty tak dobrze umiesz grzeszyć po chrześcijańsku?  A umiałbyś np. zgrzeszyć po słowiańsku, tak rodzimie, po naszemu, a nie po ichniemu, hę?  > AmolDrobner, anagramowo: Ńdur
|
|
| |  | 1 na 1 | Amol (692 punktów) |
> A umiałbyś np. zgrzeszyć po słowiańsku, tak rodzimie, po naszemu, a nie po ichniemu, hę?  Na Peruna!!! Naucz mnie!! O wielki Drobnerze!!!
|
|
| | |  | 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | Eeee, na pewno umiesz  1. A to do ichniego chramu pójść, 2. a to ręką machać od przyłbia do brzucha i do ramion 3. a to jakoweś płatki spożywać 4. a to na kolana padać 5. a to datki im dawać a nie nam 6. a to w sekrecie magicznie szeptać z 'czarnym' w tajemnej małej budce 7. i pod drzewa nasze święte nie chodzić 8. i na rozstajach nie spluwać przez ramię 9. i 'ubożętom' pod progiem wina nie strząsać (ani Świętowitowi, Trygławowi, Swarożycowi, Dadźbogu, Welesowi i Mokoszy naszej najmilejszej itd.) 10. i na Dziady nasze nie przychodzić 11. i wołchwów "zwyzywać". Można tak bez końca po słowiańsku grzeszyć. Drobner, pamiętający wiarę dziadów naszych...
|
|
| | | |  | 1 na 1 Krzysztof Jóźwiak (20202 punktów) (zablokowany) | > 1. A to do ichniego chramu pójść,> 2. a to ręką machać od przyłbia do brzucha i do ramion> 3. a to jakoweś płatki spożywać> 4. a to na kolana padać> 5. a to datki im dawać a nie nam> 6. a to w sekrecie magicznie szeptać z 'czarnym' w tajemnej małej budce> 7. i pod drzewa nasze święte nie chodzić> 8. i na rozstajach nie spluwać przez ramię> 9. i 'ubożętom' pod progiem wina nie strząsać (ani Świętowitowi, Trygławowi, Swarożycowi, Dadźbogu, Welesowi i Mokoszy naszej najmilejszej itd.)> 10. i na Dziady nasze nie przychodzić> 11. i wołchwów "zwyzywać".O kułwa, dobłe
|
|
| | | | |  | | Drobner (19539 punktów) | > O kułwa, dobłe  Jeśli to jest "Dobłe", to zachęcam: bądź lepszy... Drobner, wcale nie rywalizujący. Przeciwnie..
|
|
| | |  | | Drobner (19539 punktów) | >Na Peruna!!! WIELKIPLUS >O wielki Drobnerze!!! On ci, na D, co jego miana wypowiedzieć się nie godzi, to nie jest nasz bóg. WIELKIMINUS
Drobner, durŃ, tym razem nieanagramowy..
|
|
| | |  | 1 na 1 | perun (8610 punktów) |
> Na Peruna!!! Naucz mnie!! O wielki Drobnerze!!!Nie wzywaja imienia mego nadaremno
|
|
1 na 1 | neurosurgery (2484 punktów) | |
|
2 na 2 | Madman (7811 punktów) | Już widzę przed oczyma duszy mojej Terlikowskiego płaczącego w telewizji, jak to zła, ateistyczna młodzież parasolowym krzyżem raniła i tak już krwawiące serca Prawdziwych Polaków...  Młot na czarowników
|
|
 | 1 na 1 | astrotaurus (12445 punktów) | > Już widzę przed oczyma duszy mojej Terlikowskiego płaczącego w telewizji, jak to zła, ateistyczna młodzież parasolowym krzyżem raniła i tak już krwawiące serca Prawdziwych Polaków...No przestań! Też to zobaczyłem.... 
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
|
|
1 na 1 | DEmonizer (4893 punktów) | Jakże nowego znaczenia nabiera: "Po trupach do celu."  Bóg tak nas ukochał, że syna swojego na świat posłał ... i dzięki tej wspaniałej miłości mamy taki cyrk ... Ja czekam na drogę krzyżową pod Pałacem Prezydenckim ... jęki i chłosty bicza ... dźwięki wbijanych młotkiem gwoździ ... trzeszczącego drewna ... las szubienic ... boska miłość granic nie ma ... Może już zabić dechami okna i drzwi w domu?  Jeszcze jakiś szaleniec z krzyżem wlezie i się przywiąże ... lub coś gorszego wyduma ... Ale dobrze ... młodzi patrzą ... oceniają Prawdziwą wiarę ... i jakoś te boskie cuda tracą na atrakcyjności wizualno-intelektualnej ... A może będzie dobra zabawa? ... www.youtube.com/watch?v=r2z7BGa6rMg&feature=fvsr... I do kółeczka ... Pozdrawiam
|
|
1 na 1 | Artaso (380 punktów) | Ktoś na serio o tym film zrobił?
Na Jowisza.
|
|
7 na 7 | Kowalska (14008 punktów) | Tutaj się podepnę z tą informacją. Bo naprawdę brakowało tylko, żeby ksiądz w czasie tej mszy pogrzebowej nie powiedział tych słów z tytułu wątku "Bóg z Siebie drwić bez końca nie da !" Cytat:Przyjaciółki Darii Chmielewskiej - tragicznie zmarłej działaczki ze środowiska lesbijskiego - są oburzone przebiegiem uroczystości pogrzebowych, którymi ją żegnano. Ksiądz wiedział, kogo chowa i nie krył, co sądzi o tym, że Daria za życia manifestowała swój homoseksualizm. Dziewczyny wyszły ostentacyjnie z kościoła www.fakt.p(*)esbijki-,artykuly,98639,1.html Rano słyszałam rozmowę z jedną z dziewczyn, która wyszła z kościoła po tym co raczył powiedzieć ksiądz. Absolutnie się im nie dziwię. Też bym wyszła, bo klecha przegiął na całej lini. Zdziwiło mnie natomiast gdzie o tym zajściu rozmawiano. Otóż rozmawiano w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP 2.
W 1986 roku byłam z Dawkinsem na nartach w St. Moritz. Nie potrafił wytłumaczyć, skąd ma kombinezon. Ja też się nie przyznałam do pinezek.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|