Racjonalista - Strona głównaDo treści
Żydowscy ultrasi biją drzewcami flagowymi!!!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
03-04-2017 09:46Arminius (25555 punktów)Żydowscy ultrasi biją drzewcami flagowymi!!!!
Ocena -1 na 3
Kilka dni temu podczas demonstracji zorganizowanej przez palestyńskich i żydowskich przeciwników Konferencji AIPAC w Waszyngtonie (AIPAC - jest największą organizacją lobby żydowsko - syjonistycznewgo w USA) dwóch czlonków (Yosef Steynovitz, Rami Lubranicki) żydowskiej organizacji : Jewish Defence League - założonej przez skrajnie rasistowskiego rabina Meira Kahane (postać niewątpliwie zasługująca na odrębny wątek) i uznawanej przez FBI za organizację terrorystyczną ( 15 ataków terrorystycznych w okresie największej aktywności organizacji w latach 1980-1985), ciężko pobiło Palestyńczyka - uczestnika protestu - drążkami od flag. Kilku innych uczestników protestu odniosło lżejsze obrażenia, skutkiem ataku bojówki JDL. Dwaj bojówkarze jak wyżej zostali zatrzymani, zidentyfikowani i....wypuszczeni na wolność. Należy najpewniej domniemywać, iż będą odpowiadać z wolnej stopy?

"Members of the Jewish Defense League severely beat a 55-year old Palestinian American man and assaulted several American Jewish activists with IfNotNow outside the AIPAC Conference in Washington, D.C. Sunday, new video footage provided to +972 Magazine shows. Kamal Nayfeh, a father of four and an instructor at Central Piedmont Community College in Charlotte, NC ... was punched and kicked and clobbered with flag poles, leaving him with cuts and bruises all over his face and body ... Two of the JDL members who attacked Nayfeh were eventually arrested by the police and released, according to the IMUE ... The Jewish Defense League, founded by the late Rabbi Meir Kahane, has been described as a terrorist organization by the FBI."

www.jta.or(*)acher-outside-aipac-conference

972mag.com(*)nian-american-at-aipac/126240/

.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365