Racjonalista - Strona głównaDo treści
The Return - Powrót

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
19-08-2007 22:38pkmodern85 (665 punktów)The Return - Powrót
Prezentuję tu fragmenty niezwykłego filmu "The Return", niestety nie posiadam całości. Jak jest ktoś kto posiada ten film w całości - proszę o kontak!!!
pl.youtube.com/watch?v=mBI6nJFELoc
Jak w załączonych fragmentach widac - wcale bym się nie zdziwił iż właśnie taka była by reakcja kleru na taki właśnie powrót ich Jezusa!!!
Pozdrawiam!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

wierzbakosciol jest firma niezniszczalna
Kosciol jest instytucja potezna ,istniejaca ok. 2000 lat,
bardzo. doswiadczona.
w manipulowaniu i oglupianiu ludzi.Jest firma niebezpieczna.
Posiada talent dyplomatyczny na miare slawnego Talleyranda
z epoki Napoleona(min.spraw zagr) Ma wprawe i duza latwosc w
sztuce "usadowiania" sie w mentalnosci ludzi, Jest
to sila bezwgledna a szczegolnie gdy chodzi o zabezpieczenie
typu "pecunia"
.Nalezy pochylic sie nad umiejetnosciami kosciola kat. swietnie
zorganizowanego,ktory na przestrzeni wielu wiekow
istnial i mial sie dobrze i potrafil utrzymac sie zawsze
na powierzchni.
Mysle,ze firma jest niezniszczalna tak dlugo
jak dlugo glupota ludzka bedzie nieodlacznym skladnikiem
elementarnym w psychice rodzaju ludzkiego.
Trzeba pamietac,ze zniszczenie kosciola kat.na swiecie to
byloby zafundowanie rodzajowi ludzkiemu chaosu i bezprawia.
Tak,ze Panowie ateisci ,czy to Nam sie podoba,czy nie .Taka
jest okrutna rzeczywistosc.
Papiez w rozmowie z Napoleonem powiedzial;BOGA MOZE NIE BYC
ale RELIGIA musi byc zawsze.(koniec cytatu)
Stalin w rozmowie z Molotowem postawil mu pytanie,,,a ile papiez
ma dywizji??
Nawet Hitler nie odwazyl sie na zniszczenie kosciola
choc usilowal podcinac mu skrzydla i a jakze -podpisal z kosciolem
nawet konkordat. Kosciol byl zawsze w tle wielkich tego swiata na
przestrzeni wiekow.Mozna tylko sie pochylic nad wielkoscia tej firmy,
mimo,ze nie ma nawet wojska poza kilkoma straznikami watykanskimi
,a to czy Bog jest ,czy Go nie ma to ma wtorne znaczenie.
********************************************wierzba
JATO (2644 punktów)Odp: The Return - Powrót
Niestety to tylko skrót. Fragmenty widziałem około 10 lat temu. Warto by znaleźć całość (o ile istnieje!!!). PEREŁKA
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
pkmodern85 (665 punktów)
>Niestety to tylko skrót. Fragmenty widziałem około 10 lat temu. Warto by znaleźć całość (o ile istnieje!!!). PEREŁKA
>JATO
>

Oczywiście że całośc istnieje. Na Emule jest całośc ale w języku holenderskim, gdyby była wersja anglojęzyczna to bym ściągnął.
blak
>
cóż za syff!! znacznie lepszy bo zabawniejszy jest "jesus christ the vampire hunter". film typu troma. polecam.

jest scena walki z ateistami

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365