Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak to jest żyć w polsce?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
20-03-2022 12:12chase88 (2 punktów)
(zablokowany)
Jak to jest żyć w polsce?
Ocena 1 na 1
Po przeprowadzce z Rumunii było całkiem nieźle! Osobiście ogromnie doceniam jakość dróg i infrastruktury, która w moim ojczystym kraju denerwuje wszystkich, ponieważ jest taka zła i nijaka. Z tego, co tutaj doświadczyłem kraj jest cywilizowany, czysty, jakość usług publicznych naprawdę nie jest taka zła, jedzenie jest niesamowite. Więc dziękuję Polsce za przyjęcie mnie tutaj, jesteś bardzo fajny.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)ojkofobom do przeczytania
>Po przeprowadzce z Rumunii było całkiem nieźle! Osobiście ogromnie doceniam jakość dróg i
>infrastruktury, która w moim ojczystym kraju denerwuje wszystkich, ponieważ jest taka zła i nijaka.
>Z tego, co tutaj doświadczyłem kraj jest cywilizowany, czysty, jakość usług publicznych naprawdę nie
>jest taka zła, jedzenie jest niesamowite. Więc dziękuję Polsce za przyjęcie mnie tutaj, jesteś
>bardzo fajny.


Powinni to przeczytać i przyswoić sobie forumowe, ojkofobiczne trolle - które nieustannie na to życie w Polsce wylewają kubły pomyj.
okragly (21676 punktów)Odp: Jak to jest żyć w polsce?
>Po przeprowadzce z Rumunii doceniam jakość dróg i infrastruktury, która w moim ojczystym kraju denerwuje wszystkich Tutaj doświadczyłem kraj cywilizowany, czysty, jakość usług publicznych nie jest taka zła, jedzenie jest niesamowite.
wg dmerharyana.org/world-happiness-index/ World Happiness Index 2022 Country Report (poziom szczęścia) Polska jest 45 a Rumunia 43, za nami Uzbekistan, Kazachstan, Bialoruś, Litwa, Węgry, Japonia, Korea Południowa
chase88 (2 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365