>Po przeprowadzce z Rumunii było całkiem nieźle! Osobiście ogromnie doceniam jakość dróg i >infrastruktury, która w moim ojczystym kraju denerwuje wszystkich, ponieważ jest taka zła i nijaka. >Z tego, co tutaj doświadczyłem kraj jest cywilizowany, czysty, jakość usług publicznych naprawdę nie >jest taka zła, jedzenie jest niesamowite. Więc dziękuję Polsce za przyjęcie mnie tutaj, jesteś >bardzo fajny.
Powinni to przeczytać i przyswoić sobie forumowe, ojkofobiczne trolle - które nieustannie na to życie w Polsce wylewają kubły pomyj.
|