(kto by pomyślał, że napiszę to ja - Armi skasowany)
Według niego ja "kanalia" i "kacapski troll" - cytuję -"Nie jesteś w stanie nawiązać rywalizacji"
Armi jak chcesz sobie walić, to nie tutaj. Znajdź sobie, nie wiem - łazienkę, lasek... no wiesz, jakieś ustronne miejsce (wiesz co mam namyśli), i tam sobie rywalizuj.
Już ze mną nie będziesz się fraternizował nawet po nicku, jaki byś mi nie wymyślił. Robisz się strasznie wulgarny. Nie jestem święty, ale ty przekroczyłeś wszystko co na tym forum było pisane.
|