Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kretyn czy agent? Grodzki jak rostroll Romaro

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
26-03-2022 20:52Arminius (25555 punktów)Kretyn czy agent? Grodzki jak rostroll Romaro
Marszałek Senatu RP uprawia skandaliczny rostrolling na poziomie forumowego rostrolla roamro - i to w szczególnie newralgicznym momencie, to jest podczas kluczowej dla sprawy i regionu wizyty amerykańskiego prezydenta w Polsce. Niebywałe. Niesłychane. Deliwent powinien zostać nie tylko odwołany z hukiem ze stanowiska - ale także objęty kompleksowym śledztwem polskiego kontrwywiadu aby sprawdzić czy nie jest agentem Rosji.


Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału.

www.onet.p(*)la-komentarzy/6384wn2,79cfc278

"Wypowiedź marszałka Grodzkiego komentuje też dziennikarz Onetu Sebastian Białach.
"Marszałek Senatu Tomasz Grodzki zawsze był specyficzny, ale teraz to już odleciał. Jego wypowiedź była nieprzemyślana i niepotrzebna. Może zostać użyta przeciwko Polsce. Ciekawe jak długo jeszcze będzie marszałkiem…" — napisał Białach."

,
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

qwery (2864 punktów)
>Marszałek Senatu RP uprawia skandaliczny rostrolling na poziomie forumowego rostrolla roamro - i to
>w szczególnie newralgicznym momencie, to jest podczas kluczowej dla sprawy i regionu wizyty
>amerykańskiego prezydenta w Polsce. Niebywałe. Niesłychane. Deliwent powinien zostać nie tylko
>odwołany z hukiem ze stanowiska - ale także objęty kompleksowym śledztwem polskiego kontrwywiadu aby
>sprawdzić czy nie jest agentem Rosji.
>Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału.
>www.onet.p(*)la-komentarzy/6384wn2,79cfc278
>"Wypowiedź marszałka Grodzkiego komentuje też dziennikarz Onetu Sebastian Białach.
>"Marszałek Senatu Tomasz Grodzki zawsze był specyficzny, ale teraz to już odleciał. Jego wypowiedź
>była nieprzemyślana i niepotrzebna. Może zostać użyta przeciwko Polsce. Ciekawe jak długo jeszcze
>będzie marszałkiem..." - napisał Białach."
>,

Nie wiem co on tam powiedzial ale ze glupio to bardzo prawdopodobne. Ja nie o tym jednak. Armi, o ile kiedyś Romaro zdawal mi sie niezrownowazony to teraz i ty dolaczyłes do niego. Zreszta ponoć nie ma zdrowych, są tylko źle zdjagnozowani
Arminius (25555 punktów)co dolega?

>Nie wiem co on tam powiedzial ale ze glupio to bardzo prawdopodobne. Ja nie o tym jednak. Armi, >o ile kiedyś Romaro zdawal mi sie niezrownowazony to teraz i ty dolaczyłes do niego. Zreszta >ponoć nie ma zdrowych, są tylko źle zdjagnozowani

Jak pan zapewne wie, wszystko na tym świecie to rzecz względna. A już definicja stanu zdrowia i stanu chorobowego, to, ho, ho, ho, ho...
A panu co dolega - w takim razie?
26-03-2022 21:43 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)Odp: co dolega?
>>Nie wiem co on tam powiedzial ale ze glupio to bardzo prawdopodobne. Ja nie o tym jednak. Armi, >o ile kiedyś Romaro zdawal mi sie niezrownowazony to teraz i ty dolaczyłes do niego. Zreszta >ponoć nie ma zdrowych, są tylko źle zdjagnozowani
>Jak pan zapewne wie, wszystko na tym świecie to rzecz względna. A już definicja stanu zdrowia i stanu chorobowego, to, ho, ho, ho, ho...
>A panu co dolega - w takim razie?

Aktualnie to nie wiem za bardzo, kiedyś kretynofilia ale po tym jak zablokowalem pare osób wydaje sie wyleczony Zostaje więc tonco zawsze - nadmierny chyba sceptycyzm.
Arminius (25555 punktów)
>>>Nie wiem co on tam powiedzial ale ze glupio to bardzo prawdopodobne. Ja nie o tym jednak. Armi, >o ile kiedyś Romaro zdawal mi sie niezrownowazony to teraz i ty dolaczyłes do niego. Zreszta >ponoć nie ma zdrowych, są tylko źle zdjagnozowani
>>Jak pan zapewne wie, wszystko na tym świecie to rzecz względna. A już definicja stanu zdrowia i stanu chorobowego, to, ho, ho, ho, ho...
>>A panu co dolega - w takim razie?
>Aktualnie to nie wiem za bardzo, kiedyś kretynofilia ale po tym jak zablokowalem pare osób wydaje sie wyleczony Zostaje więc tonco zawsze - nadmierny chyba sceptycyzm.

To i tak nieźle. To "mniejsze zło". Bo lepszy nadmierny sceptycyzm, niż przesadny hurraoptymizm.
kaszelop (219 punktów)Odp: Kretyn czy agent? Grodzki jak rostroll Romaro
>Marszałek Senatu RP uprawia skandaliczny rostrolling na poziomie forumowego rostrolla roamro - i to

Jesteś żałosnym putinistą.
Arminius (25555 punktów)kolejny z ferajny?
>>Marszałek Senatu RP uprawia skandaliczny rostrolling na poziomie forumowego rostrolla roamro - i to
>Jesteś żałosnym putinistą.

Pomyłka. To Grodzki takowym jest. Nawet Trzaskowski to już wie. A ty, pisząc co o wyżej, też dołączasz do tej bandy.
kaszelop (219 punktów)Odp: kolejny z ferajny?
>.
>Pomyłka. To Grodzki takowym jest. Nawet Trzaskowski to już wie. A ty, pisząc co o wyżej, też dołączasz do tej bandy.

Putinowski troll znowu się wypowiedział. Powiedz, kiedy dostaniesz od Putlera Order Lenina ?
szarley (54913 punktów)Odp: Kretyn czy agent? Grodzki jak rostroll Romaro
Kto nie z PiSem ten rostroling
hau hau hau

Kto nie z PiSem ten rostroling
hau hau hau

Kto nie z PiSem ten rostroling
hau hau hau

Kto nie z PiSem ten rostroling
hau hau hau

Kto nie z PiSem ten rostroling
hau hau hau

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365