 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-04-2022 09:23 | okragly (21676 punktów) | wojna 0 na 2 | napływ 3 mln Ukrainek i ich dzieci, poprawi naszą wspólnotę narodową, męską częśc zmotywuje do dzialania  ale i społeczną kondycję, samoocenę, a to dlatego, że wymusi mniej trującego, zabijającego tkanke społeczną, liberalizmu (indywidualizm, wolnośc, wlasność). Dzieki Rosji i korona wirus (my libki, niedorozwojki polegniemy, i dobrze  ) zyskamy wspólnotę (mini komunę) ta wojna uzdrawia, Ukrainę (tamtejsze kulczyki, oligarchowie, których mają ogrom, wiadomo nasz geniusz ekonomi i liberalizmu balcerowicz doradzal, -dzieki czemu stali sie najbiedniejszym krajem europy- straca trochę wplywów), porażka uzdrowi Rosje ale i wzmocni Polske. Ta wojna byla potrzebna  i zbawienna | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | > napływ 3 mln Ukrainek i ich dzieci, poprawi naszą wspólnotę narodową, męską częśc zmotywuje do> dzialania ale i społeczną kondycję, samoocenę, a to dlatego, że wymusi mniej trującego,> zabijającego tkanke społeczną, liberalizmu (indywidualizm, wolnośc, wlasność). Dzieki Rosji i korona> wirus (my libki, niedorozwojki polegniemy, i dobrze ) zyskamy wspólnotę (mini komunę)> ta wojna uzdrawia, Ukrainę (tamtejsze kulczyki, oligarchowie, których mają ogrom, wiadomo nasz> geniusz ekonomi i liberalizmu balcerowicz doradzal, -dzieki czemu stali sie najbiedniejszym krajem> europy- straca trochę wplywów), porażka uzdrowi Rosje ale i wzmocni Polske. Ta wojna byla potrzebna> i zbawiennaProszę napisać to na jakimś ukraińskim forum...
|
|
 | 1 na 3 | Duch Prawdy (14790 punktów) | > >Ta wojna byla potrzebna i zbawienna> Proszę napisać to na jakimś ukraińskim forum...Zanim zasiądzie do klawiatury niech założy hełm i kamizelkę..., albo kaftan...
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Zanim zasiądzie do klawiatury niech założy hełm i kamizelkę..., albo kaftan... wojna to metafizyczne przeżycie, coś jak rajskie polowanie na mamuta, 10 000 kg mięsa jakbyś takiego 5 m wysokości mamuta zobaczył, z wielką ryczącą trąbą, 3m lśniącymi białymi kłami byś się posikał ze strachu, żadna kobieta nie chciala by się z toba bzykac. A dzisiaj? patologia, każdy mamisynek plodzi dzieci  potrzeba nam raju, żebyśmy zmężnieli z mamucich kłów budowaliśmy domy
|
|
| |  | 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | >>Zanim zasiądzie do klawiatury niech założy hełm i kamizelkę..., albo kaftan... > wojna to metafizyczne przeżycie, Zaciągnij się do jakiejś armii i przeżyj
Widziałeś kiedyś obcy czołg na ulicy? Chowałeś się przed nim w piwnicy? Ja tak. Nie mam ochoty przeżywać tego ponownie.
>coś jak rajskie polowanie na mamuta, 10 000 kg mięsa Jakie największe zwierzę upolowałeś? Tygrysa Stefka Burczymuchuy?
>potrzeba nam raju, żebyśmy zmężnieli >z mamucich kłów budowaliśmy domy
Ja swój zbudowałem z ceramiki, a ty?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>Zanim zasiądzie do klawiatury niech założy hełm i kamizelkę..., albo kaftan...> > wojna to metafizyczne przeżycie,> Zaciągnij się do jakiejś armii i przeżyjwielu naszych rodaków tam walczy, jak Świerczewski w Hiszpanii (też wojna domowa) > Widziałeś kiedyś obcy czołg na ulicy? Chowałeś się przed nim w piwnicy? Ja tak. Nie mam ochoty przeżywać tego ponownie.w raju bylo norma, mamut 5 m wysokości (więcej niż twój dom) ogromne białe kly, rycząca trąba, od jego kroku trzesie się ziemia. Biegną w stadzie, tumany kurzu. Po upolowaniu, 10 000 kg miesa, byla radość, tak tez będzie na Ukrainie > >coś jak rajskie polowanie na mamuta, 10 000 kg mięsa> Jakie największe zwierzę upolowałeś?> Tygrysa Stefka Burczymuchuy?w nowym raju, komunia chłopców 10 letnich polega, że musza samodzielnie upolowac królika z łuku, kuszy, wypatroszyc, upiec i podac gosciom komunijnym
|
|
| | | |  | 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | >>>>Zanim zasiądzie do klawiatury niech założy hełm i kamizelkę..., albo kaftan... >>> wojna to metafizyczne przeżycie, >>Zaciągnij się do jakiejś armii i przeżyj >wielu naszych rodaków tam walczy, jak Świerczewski w Hiszpanii (też wojna domowa) Piszesz o sobie. Nie o Świerczewskim
>>Widziałeś kiedyś obcy czołg na ulicy? Chowałeś się przed nim w piwnicy? Ja tak. Nie mam ochoty przeżywać tego ponownie. >w raju bylo norma,
Przeżyłeś tę normę ? W dupie mam taki raj, w którym trzeba się bać uzbrojonych w czołgi żołnierzy
>>Jakie największe zwierzę upolowałeś? >>Tygrysa Stefka Burczymuchuy? >w nowym raju, komunia chłopców 10 letnich polega, ....
Powtórzę pytanie, bo zhamerliczyłeś Jakie największe zwierzę upolowałeś? Tygrysa Stefka Burczymuchy?
Farmer nazwał cię debilem. Ma rację. Dorównujesz Hamerlikowi
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | | |  | 1 na 1 |
| |  | 2 na 2 | Duch Prawdy (14790 punktów) | > wojna to metafizyczne przeżycie, coś jak rajskie polowanie na mamuta, 10 000 kg mięsa jakbyś takiego 5 m wysokości mamuta zobaczył, z wielką ryczącą trąbą, 3m lśniącymi białymi kłami byś się posikał ze strachu, żadna kobieta nie chciala by się z toba bzykac. A dzisiaj? patologia, każdy mamisynek plodzi dzieci potrzeba nam raju, żebyśmy zmężnieli> z mamucich kłów budowaliśmy domySkąd w tobie te deficyty, matka cię porzuciła, gdy byłeś malutki? Zbudowałeś dom, czy wynajmujesz stancję?
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >napływ 3 mln Ukrainek i ich dzieci, poprawi naszą wspólnotę narodową, męską częśc zmotywuje do> >dzialania ale i społeczną kondycję, samoocenę, a to dlatego, że wymusi mniej trującego,> >zabijającego tkanke społeczną, liberalizmu (indywidualizm, wolnośc, wlasność). Dzieki Rosji i korona> >wirus (my libki, niedorozwojki polegniemy, i dobrze ) zyskamy wspólnotę (mini komunę)> >ta wojna uzdrawia, Ukrainę (tamtejsze kulczyki, oligarchowie, których mają ogrom, wiadomo nasz> >geniusz ekonomi i liberalizmu balcerowicz doradzal, -dzieki czemu stali sie najbiedniejszym krajem> >europy- straca trochę wplywów), porażka uzdrowi Rosje ale i wzmocni Polske. Ta wojna byla potrzebna> > i zbawienna> Proszę napisać to na jakimś ukraińskim forum...dzięki naszej glupiej katastrofie smoleńskiej (zgineło tylko 100 z patoelit -tyle codziennie ginie w wypadkach) PiS doszła do wladzy, ta katastrofa byla dla niej (i nam) potrzebna i zbawienna, ale weź to napisz na forum PiS każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Polski, postepują wg zasady, dziel i rządź)
|
|
|  | 2 na 6 | farmer (22440 punktów) |
>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Polski, postepują wg zasady, dziel i rządź)
Debilu jaki mit założycielski zrobisz dla swojego raju?
Pierdząc w stołek i pisząc na forum?
Jesteś debilem . Po 12 latach na tym forum pierwszy raz napiszę tak do kogoś . Tfu na ciebie.
|
|
| |  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Polski, postepują wg zasady, dziel i rządź) >Debilu jaki mit założycielski zrobisz dla swojego raju? oj, byly rożne, np komunia świętą było przeżyć 7 dni samotnie, bez jedzenia, picia (dotyczyło chłopców) ale żeby chciala cię jakaś dziewczyna do plodzenia rajskich dzieci, to zabicie mamuta
>Jesteś debilem . Po 12 latach na tym forum pierwszy raz napiszę tak do kogoś . > Tfu na ciebie. nawet się nie obraziłem, a uśmiałem (po reakcji może faktycznie, coś ze mną musi byc nie tak)
|
|
| | |  | 3 na 3 | farmer (22440 punktów) | >>>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Polski, postepują wg zasady, dziel i rządź) >>Debilu jaki mit założycielski zrobisz dla swojego raju? >oj, byly rożne, np komunia świętą było przeżyć 7 dni samotnie, bez jedzenia, picia (dotyczyło chłopców) >ale żeby chciala cię jakaś dziewczyna do plodzenia rajskich dzieci, to zabicie mamuta >>Jesteś debilem . Po 12 latach na tym forum pierwszy raz napiszę tak do kogoś . >> Tfu na ciebie. >nawet się nie obraziłem, a uśmiałem (po reakcji może faktycznie, coś ze mną musi byc nie tak)
Trupy gwałty zniszczone życie a ty bredzisz jak debil bo ty debilu żyjesz.
Rozumiesz kretynie. Żyjesz.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Polski, postepują wg zasady, dziel i rządź) >>>Debilu jaki mit założycielski zrobisz dla swojego raju? >>oj, byly rożne, np komunia świętą było przeżyć 7 dni samotnie, bez jedzenia, picia (dotyczyło chłopców) >>ale żeby chciala cię jakaś dziewczyna do plodzenia rajskich dzieci, to zabicie mamuta >>>Jesteś debilem . Po 12 latach na tym forum pierwszy raz napiszę tak do kogoś . >>> Tfu na ciebie. >>nawet się nie obraziłem, a uśmiałem (po reakcji może faktycznie, coś ze mną musi byc nie tak) >Trupy gwałty zniszczone życie a ty bredzisz jak debil bo ty debilu żyjesz. >Rozumiesz kretynie. Żyjesz. byłoby ciekawe porównanie z dzisiaj... Trupy, gwałty, zniszczone życie, w USA v Ukraina kto wygra? brawo, USA jest najlepsze na świecie, słonce libków zawsze jest naj
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) |
>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają, (bez USA nie bylo by też Pols
Jaki mit założycielski ty zrobisz?
Ukraińcy chowają swoje zgwałcone i zabite przez Rosjan córki.
A ty? Wypierdzisx kolejne godziny przed komputerem pisząc swoje debilizmy?
Zgwałcone kobiety odarte z obrączek to dlacibie mit założycielski....qrwa tfu na ciebie Mam nadzieję że dostaniesz kiedyś bana i znikniesz z pola widzenia. Tfuuu...
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Mam nadzieję że dostaniesz kiedyś bana i znikniesz z pola widzenia. ban na raj
|
|
| | | | | | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >>Mam nadzieję że dostaniesz kiedyś bana i znikniesz z pola widzenia. >ban na raj
To wszystko na co cię stać? Bo jeśli chodzi o innych...
>każdy naród potrzebuje mitu założycielskiego, Ukraińcy go nie mieli, sprowokowali dzieki USA i mają,
Obsrsles zbroje na samo pytanie o swój raj. Tfu na ciebie .obyś wyłapał bana.
A nie będzie to niczym w porównaniu do cirpeien jakie zadali Rosjanie Ukraińcom.
Ale dla ciebie byłby kop wdupe wygnieciona od pisania n atym forum
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|