Racjonalista - Strona głównaDo treści
podatki w raju

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
05-08-2022 19:31okragly (21676 punktów)podatki w raju
my libki niedorozwojki uważamy że podatki powinny być ZEROWE, ale trzeba wiedzieć że w raju "podatki" wynosiły nawet 100%, przykladowo rajski okrągły upolował jelenia , oddal go wspólnocie (nie mial innego wyjścia ), ba, zrobil to z radością byl bardzo dumny (z emocji nawet nie skosztowal podanej mu przez kobiety pieczeni z jelenia którego upolowal)
INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ tzn liberalizm jest antyrajski, a więc antyludzki

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>my libki niedorozwojki uważamy że podatki powinny być ZEROWE, ale trzeba wiedzieć że w raju
>"podatki" wynosiły nawet 100%, przykladowo rajski okrągły upolował jelenia , oddal go
>wspólnocie (nie mial innego wyjścia ), ba, zrobil to z radością byl bardzo dumny (z
>emocji nawet nie skosztowal podanej mu przez kobiety pieczeni z jelenia którego upolowal)
>INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ tzn liberalizm jest antyrajski, a więc antyludzki
>
>
Widać, że weekend rozpoczął się na dobre.
okragly (21676 punktów)
>>my libki niedorozwojki uważamy że podatki powinny być ZEROWE, ale trzeba wiedzieć że w raju
>>"podatki" wynosiły nawet 100%, przykladowo rajski okrągły upolował jelenia , oddal go
>>wspólnocie (nie mial innego wyjścia ), ba, zrobil to z radością byl bardzo dumny (z
>>emocji nawet nie skosztowal podanej mu przez kobiety pieczeni z jelenia którego upolowal)
>>INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ tzn liberalizm jest antyrajski, a więc antyludzki
>Widać, że weekend rozpoczął się na dobre.
w raju nie mamy określen; praca czy weekend (sobotnik?), nie mamy zegarków ani kalendarzy ale śpimy ile chcemy i kiedy chcemy (np południowa drzemka), codziennie chodzimy na ryby, grzyby, codziennie kąpiemy się w rzece i opalamy, codziennie wspólnie dużo sie śmiejemy i opowiadamy sobie różne historie
Konowal (6291 punktów)
niby dlaczego musiał jak nie musiał ???

Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie
Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć.
św. Augustyn
08-08-2022 11:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>niby dlaczego musiał jak nie musiał ???
musiał, to wewnętrzny imperatyw, przymus
dzisiaj mamy szczątkowo w zachowaniu np mężczyzn, ciężko pracują, zarobioną kasę, przynoszą do domu i oddają partnerce i sprawia mu to przyjemność. W raju nie było małżeństw, rodziną było całe stado

dzisiaj religią panującą jest liberalizm, wszystko odwrotnie niż w raju, mąż nie oddaje pieniędzy, każdy w rodzinie ma swoje indywidualne konto, indywidualizm, wolność, wlasność naszym bogiem

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365