 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-08-2022 19:31 | okragly (21676 punktów) | podatki w raju | my libki niedorozwojki uważamy że podatki powinny być ZEROWE, ale trzeba wiedzieć że w raju "podatki" wynosiły nawet 100%, przykladowo rajski okrągły  upolował jelenia  , oddal go wspólnocie (nie mial innego wyjścia  ), ba, zrobil to z radością  byl bardzo dumny  (z emocji nawet nie skosztowal podanej mu przez kobiety pieczeni z jelenia którego upolowal) INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ tzn liberalizm jest antyrajski, a więc antyludzki  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) | > my libki niedorozwojki uważamy że podatki powinny być ZEROWE, ale trzeba wiedzieć że w raju> "podatki" wynosiły nawet 100%, przykladowo rajski okrągły upolował jelenia , oddal go> wspólnocie (nie mial innego wyjścia ), ba, zrobil to z radością byl bardzo dumny (z> emocji nawet nie skosztowal podanej mu przez kobiety pieczeni z jelenia którego upolowal)> INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ tzn liberalizm jest antyrajski, a więc antyludzki>  > Widać, że weekend rozpoczął się na dobre.
|
|
 | | okragly (21676 punktów) | > >my libki niedorozwojki uważamy że podatki powinny być ZEROWE, ale trzeba wiedzieć że w raju> >"podatki" wynosiły nawet 100%, przykladowo rajski okrągły upolował jelenia , oddal go> >wspólnocie (nie mial innego wyjścia ), ba, zrobil to z radością byl bardzo dumny (z> >emocji nawet nie skosztowal podanej mu przez kobiety pieczeni z jelenia którego upolowal)> >INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ tzn liberalizm jest antyrajski, a więc antyludzki> Widać, że weekend rozpoczął się na dobre.w raju nie mamy określen; praca czy weekend (sobotnik?), nie mamy zegarków ani kalendarzy ale śpimy ile chcemy i kiedy chcemy (np południowa drzemka), codziennie chodzimy na ryby, grzyby, codziennie kąpiemy się w rzece i opalamy, codziennie wspólnie dużo sie śmiejemy i opowiadamy sobie różne historie
|
|
1 na 1 | Konowal (6291 punktów) | niby dlaczego musiał jak nie musiał ???
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >niby dlaczego musiał jak nie musiał ??? musiał, to wewnętrzny imperatyw, przymus dzisiaj mamy szczątkowo w zachowaniu np mężczyzn, ciężko pracują, zarobioną kasę, przynoszą do domu i oddają partnerce i sprawia mu to przyjemność. W raju nie było małżeństw, rodziną było całe stado
dzisiaj religią panującą jest liberalizm, wszystko odwrotnie niż w raju, mąż nie oddaje pieniędzy, każdy w rodzinie ma swoje indywidualne konto, indywidualizm, wolność, wlasność naszym bogiem
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|