 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-08-2022 09:09 | okragly (21676 punktów) | patoelity | badania mówią, że gdybyśmy losowali nasz parlament, spośród wszystkich rodaków, byłby lepszy niż wybieramy, uzasadnia to mówienie o elitach, że to patoelity (mamy dowody naukowe)
ale wiadomo ham to ham, pan to pan, wszystko jest odwrotnie ham okragly (zamiast hrabia, pan czy inny von, proszę, piszcie ham okragly)
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | DyktaFon (9281 punktów) | >badania mówią, że gdybyśmy losowali nasz parlament, spośród wszystkich rodaków, byłby lepszy niż >wybieramy, uzasadnia to mówienie o elitach, że to patoelity (mamy dowody naukowe) >ale wiadomo ham to ham, pan to pan, wszystko jest odwrotnie >ham okragly >(zamiast hrabia, pan czy inny von, proszę, piszcie ham okragly) > Dobrze by się było ogarnąć... W jednym wątku narzekasz, że nie mamy przedsiębiorstw, kapitału itp., że obcy nas wykorzystują... A w drugim nalatujesz na tych tubylców, co próbują pozyskać kapitał, zakładać i prowadzić przedsiębiorstwa - czyli robić biznes. To kto jest tym złym w Twoich wyobrażeniach? I dlaczego właściwie wszyscy?
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>badania mówią, że gdybyśmy losowali nasz parlament, spośród wszystkich rodaków, byłby lepszy niż wybieramy, uzasadnia to mówienie o elitach, że to patoelity (mamy dowody naukowe) >>ale wiadomo ham to ham, pan to pan, wszystko jest odwrotnie (zamiast hrabia, pan czy inny von, proszę, piszcie ham okragly) > W jednym wątku narzekasz, że nie mamy przedsiębiorstw, kapitału itp., że obcy nas wykorzystują... A w drugim nalatujesz na tych tubylców, co próbują pozyskać kapitał, zakładać i prowadzić przedsiębiorstwa - czyli robić biznes. To kto jest tym złym w Twoich wyobrażeniach? I dlaczego właściwie wszyscy? mamy obcy kapitał (rekiny) i januszy biznesu (płotki). Janusz biznesu to pan szlachcic z chłopami pańszczyźnianymi. Januszy biznesu religia jest antyludzki liberalizm- indywidualizm, wolność, własność, dlatego tak dobrze się przyjął w kraju panów. Liberalizm dobrze pasuje do panów, do wolności szlacheckiej, po czy nastąpił upadek 1 RP, tak i my ham
|
|
|  | 2 na 2 | DyktaFon (9281 punktów) | >>>badania mówią, że gdybyśmy losowali nasz parlament, spośród wszystkich rodaków, byłby lepszy niż wybieramy, uzasadnia to mówienie o elitach, że to patoelity (mamy dowody naukowe) >>>ale wiadomo ham to ham, pan to pan, wszystko jest odwrotnie (zamiast hrabia, pan czy inny von, proszę, piszcie ham okragly) >> W jednym wątku narzekasz, że nie mamy przedsiębiorstw, kapitału itp., że obcy nas wykorzystują... A w drugim nalatujesz na tych tubylców, co próbują pozyskać kapitał, zakładać i prowadzić przedsiębiorstwa - czyli robić biznes. To kto jest tym złym w Twoich wyobrażeniach? I dlaczego właściwie wszyscy? >mamy obcy kapitał (rekiny) i januszy biznesu (płotki). Janusz biznesu to pan szlachcic z chłopami pańszczyźnianymi. Januszy biznesu religia jest antyludzki liberalizm- indywidualizm, wolność, własność, dlatego tak dobrze się przyjął w kraju panów. Liberalizm dobrze pasuje do panów, do wolności szlacheckiej, po czy nastąpił upadek 1 RP, tak i my >ham
Czy leci z nami tłumacz?
|
|
|  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > liberalizm- indywidualizm, wolność, własność, dlatego tak dobrze się przyjął w kraju panów.Dzizas okrągły co Ty mówisz! Powinno się Ci wybrać najbrzydszą pannę za żonę i poczekać, aż się zakochasz w pięknej, w wtedy usłyszałbys "nie wolno Ci". Wolno Ci tylko z tą najbrzydszą, której nienawidzisz. Nie pojmuję twojego przekazu. Tym bardziej, że wyraźnie jesteś indywidualistą i wypisujesz, że bycie indywidualnym to największe zło. Ludzie już tak mają, że przypisują innym własne cechy. Jak ja dobrze to znam. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >liberalizm- indywidualizm, wolność, własność, dlatego tak dobrze się przyjął w kraju panów.> Dzizas okrągły co Ty mówisz!to wynik badania raju, wolny koń podąża za swoim stadem, nie ma ani wolności ani indywidualizmu ani wlasności, tacy byliśmy w raju > Powinno się Ci wybrać najbrzydszą pannę za żonę i poczekać, aż się zakochaszjeśli na bezludną wyspe trafi przypadkowa para, będą szczęśliwi, bzykać się często i długo, gdzie normalnie on/a by nawet nie tknel/a w raju bylo bardzo malo potencjalnych partnerow seksualnych > Wolno Ci tylko z tą najbrzydszą, której nienawidzisz.na bezludnej wyspie przeżyłbym z nią miłość zycia  > Nie pojmuję twojego przekazu.> Tym bardziej, że wyraźnie jesteś indywidualistą i wypisujesz, że bycie indywidualnym to największe zło.zatruwa bardzo życie jednostce jak i wspolnoty, szczęśliwe jest życie zakonne niż samotnego proboszcza na plebani > Ludzie już tak mają, że przypisują innym własne cechy. Jak ja dobrze to znam.jesteśmy tacy sami, np nie lubię jakiejkolwiek wladzy nad sobą, hierarchii i wiem że nikt nie lubi, bo jest nienaturalna (o dziwo dobrze znosze wladzę malych dzieci, z chęcią spełniam ich żądania)
|
|
| | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > nie lubię jakiejkolwiek wladzy nad sobą, hierarchii i wiem że nikt nie lubiSą tacy którzy władzę nad sobą kochają. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>nie lubię jakiejkolwiek wladzy nad sobą, hierarchii i wiem że nikt nie lubi >Są tacy którzy władzę nad sobą kochają. dlatego że zostali udomowieni, doświadczali ja od żłobka, poprzez przedszkole. szkołę, wojsko, czy jako pracownik, to już inaczej nie umie
raj był bez własności, indywidualizmu, hierarchii, konkurencji, zazdrości, walki. Czy jesteś to w stanie sobie wyobrazić? wątpię,.. a więc widzisz jak patoelity przeorały Twój mózg na swoje potrzeby nam, racjonalistom sie to nie mieści w tej wielkiej glowie, też że w raju żyliśmy 70 lat (7 x dlużej niż dzisiaj jeśli odjąć od naszego życia czas cierpienia, pracy -złobki, przedszkola, szkoly, wojsko, praca, pobyty w szpitalu czy bycia chorym.
|
|
| | | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > >>nie lubię jakiejkolwiek wladzy nad sobą, hierarchii i wiem że nikt nie lubi> >Są tacy którzy władzę nad sobą kochają.> dlatego że zostali udomowieni,Zauważ, że to udomowienie stada przez osobników alfa obawia się u wszystkich gatunków zwierząt społecznych. Mam nawet pewna teorię dlaczego. Władza jest wyłącznym źródłem społeczeństwa. Gdzie władzy nie ma tam też nie może być społeczeństwa. Jeśli ma powstać stado działające jak jeden organizm choć złożone z wielu osobników to musi w jego ramach wykształcić się władza. Dlatego natura napełniła nasze umysły emocjami, które nas prowadzą do wykształcenia się władzy. Z jednej strony to popęd do dominacji na innymi osobnikami a z drugiej zaprogramowana uległość wobec władzy. Istnienie władzy opiera się na zwierzęcych instynktach. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>>nie lubię jakiejkolwiek wladzy nad sobą, hierarchii i wiem że nikt nie lubi >>>Są tacy którzy władzę nad sobą kochają. >> dlatego że zostali udomowieni, >Zauważ, że to udomowienie stada przez osobników alfa obawia się u wszystkich gatunków zwierząt społecznych. bo nie znają mowy, dlatego wszyscy patrzą na alfa i go naśladują. U np pszczół jest mowa (tancem) i nie ma hierarchii, tancem przekazuja sobie nawzajem gdzie lecieć po pozytek
>Władza jest wyłącznym źródłem społeczeństwa. mowa, umiejetność przekazywania informacji jest wyłącznym źródłem społeczeństwa.
>Gdzie władzy nie ma tam też nie może być społeczeństwa. gdzie mowy niema nie może być spoleczenstwa Żydzi mieszkający w Polsce nie mieli wladzy, dlatego rządzą światem (bo są zwierzetami spolecznymi, w przeciwienstwie do nas, libkow niedorozwojkow)
>Jeśli ma powstać stado działające jak jeden organizm choć złożone z wielu osobników to musi w jego ramach wykształcić się władza. musi wyksztalcić się wymiana informacji, jak w mózgu, szare komórki są połączone elektrycznie i jak masz np depresje czy inna chorobe psychiczną to znaczy że pomiędzy szarymi komórkami nie przeplywa informacja, druciki sa poprzepalane
|
|
| | | | | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > gdzie mowy niema nie może być spoleczenstwaTo szumne przekazywanie sobie informacji jest w rzeczywistości propagacją emocji prowadzącą do tego, że w umysłach wszystkich osobników społecznych jawią się jednakowe emocje. Zbór osobników staje się stadem wtedy, gdy wszyscy osobnicy czują to samo. Taką propagacja emocji wymaga ośrodków inicjujących i tymi ośrodkami właśnie są osobnicy alfa. To emocje osobników alfa są propagowane i stają się wyznacznikiem tożsamości stada. Dlatego często gdy zmienia się Pan i władca to automatycznie zmienia się tożsamość całego stada, bo stado jest tylko przedłużeniem umysłu swojego Pana. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >gdzie mowy niema nie może być spoleczenstwa> To szumne przekazywanie sobie informacji jest w rzeczywistości propagacją emocji prowadzącą do tego, że w umysłach wszystkich osobników społecznych jawią się jednakowe emocje. Zbór osobników staje się stadem wtedy, gdy wszyscy osobnicy czują to samo.tak jest w Twoim mózgu, jeśli nie ma jedności to jest rozdwojenie jaźni, choroba > Taką propagacja emocji wymaga ośrodków inicjujących i tymi ośrodkami właśnie są osobnicy alfa.to usazyd  w Twoim mózgi jak i w raju nie ma alf > To emocje osobników alfa są propagowane i stają się wyznacznikiem tożsamości stada.> Dlatego często gdy zmienia się Pan i władca to automatycznie zmienia się tożsamość całego stada, bo stado jest tylko przedłużeniem umysłu swojego Pana.usazydzi maja 120 baz wojskowych oplatajacych Rosje, Chiny, zauważ że nasze uczelnie, szkoły, NTV, prasa, ksiązki, filmy, bajki, tylko odtwarzaja to co hegemon usazyd nam stworzył, Ty jesteś produktem usazyda, wszystko co powiedzial usazyd, ląduje w Tobie jak w chłonnej gąbce i to trawisz. Jesteś niewolnikiem usazyda, masz w sobie MEM wymyślony dla niewolnikow usazyda a jest odwrotnie, zniewolili nas poporzez MEM, propagowanie antyludzkiego liberalizmu- INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, to są antyludzkie, zniewalajace, ubeswładniające nas wartości, to tak jakbyś powiedzial swoim szarym komórkom, mamy liberalizm, ja jestem jego wyznawcą, jest moim bogiem dlatego od dzisiaj wszystkie komórki w moim organizmie są indywidualne, wolne, macie wlasność ... i ... umierasz, tak i my zarażeni liberalizmem wymieramy, Ukraina zarażona niewolnictwem liberalizmem ginie (oni byli zawsze niewolni, kiedyś polskiej szlachty, dzis usazyda)
|
|
| | | | |  | | Thoter (6650 punktów) | >>>nie lubię jakiejkolwiek wladzy nad sobą, hierarchii i wiem że nikt nie lubi >>Są tacy którzy władzę nad sobą kochają. > dlatego że zostali udomowieni, doświadczali ja od żłobka, poprzez przedszkole. szkołę, wojsko, >czy jako pracownik, to już inaczej nie umie
Ludzi udomawia się dając im coś za darmo. A najlepiej jak to darmowe zostało kupione za ich pieniądze. Zabierz ludziom pieniądze, kup coś za to, im daj. Cicho zabierz, głośno dawaj i przy tym ich chwal. Promil z promila, tyle jest ludzi inteligentnych, reszta to małpy. Dasz im banana lub 500+ i będą skakać tak jak im każesz.
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>>nie lubię jakiejkolwiek wladzy nad sobą, hierarchii i wiem że nikt nie lubi >>>Są tacy którzy władzę nad sobą kochają. >> dlatego że zostali udomowieni, doświadczali ja od żłobka, poprzez przedszkole. szkołę, wojsko, >czy jako pracownik, to już inaczej nie umie >Ludzi udomawia się dając im coś za darmo. sarny, jelenie, dziki, wszystko mają za darmo a nie są udomowione
> najlepiej jak to darmowe zostało kupione za ich pieniądze Zabierz ludziom pieniądze, kup coś za to, im daj. Cicho zabierz, głośno dawaj i przy tym ich chwal. Promil z promila, tyle jest ludzi inteligentnych, reszta to małpy. Dasz im banana lub 500+ i będą skakać tak jak im każesz. indywidualizm jest nieludzki, już widzialem tysiące ludzi chodzące po smietnikach, śpiące na klatkach schodowych czy w lesie, co 100m jakiś namiot bezdomnego. Nigdy wiecej naszego najlepszego na świecie racjonalisty balcerowicza (miliony ludzi wygnanych z kraju, miliony bezrobotnych, bezdomnych). Później balcerowicz pojechał doradzać na Ukraine z wiadomym skutkiem (Ukraina z 50 mln ludzi zrobiło się 35)
|
|
| | | | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Ludzi udomawia się dając im coś za darmo.Dlatego w moim modelu stosunków społecznych nie ma nic "za darmo". Nawet żadną drogą nie przejdziesz "za darmo" lecz musisz zapłacić jej właścicielowi. W moim modelu nie mógłbyś "za darmo" nawet pozbawić wiatru siły albo prądu rzeczonego albo promieniowania słonecznego. W moim modelu nie ma czegoś takiego jak "darmowa", państwowa i przymusowa szkoła. Szkołę prywatną musisz sobie kupic, podobnież jak prywatną opiekę zdrowotną. Żadnego lekarstwa w moim modelu nie dostaniesz "za darmo". "Darmo" w cudzysłowie, bo wszyscy doskonale wiemy jak to jest darmowe  . Kosztuje 10x więcej niż gdyby zapłacić za to pełną stawkę. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|