Racjonalista - Strona głównaDo treści
200 mln

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
13-08-2022 17:36okragly (21676 punktów)200 mln
200 mln złotych To wgrana z Wielkopolski.

głupio spytać, co byś zrobił z taka kasa?
o tym jak się mamy zachować, gdy sie dowiemy, że jesteśmy śmiertelnie chorzy, powinniśmy pomyśleć jak jesteśmy zdrowi (śmiertelnie chory człowiek myśli nienormalnie), tak i TY zastanów się co zrobisz z 200 mln, bo jak wygrasz to będziesz myślał nienormalnie

ja bym wybudował raj, wystarczyłby 1% z wygranej tj 2 mln
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>200 mln złotych To wgrana z Wielkopolski.
>głupio spytać, co byś zrobił z taka kasa?
Ja ci powiem czego bym drugi raz nie zrobił z taką kasą - Nie kupiłbym drugi raz Poloneza atu.
Ale powiem wam, że idziemy w dobrym kierunku.
Kto nie wierzy, proszę bardzo (pamiętajcie, że wymiana była w 95, a te ceny są z 91r, a więc jeszcze 4 lata do apogeum szalejącej hiper inflacji):
finanse.wp(*)orownaj-ceny-6115777595226241g
13-08-2022 18:50 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>200 mln złotych To wgrana z Wielkopolski.
>>głupio spytać, co byś zrobił z taka kasa?
>Ja ci powiem czego bym drugi raz nie zrobił z taką kasą - Nie kupiłbym drugi raz Poloneza atu.
prawda jest taka, że marzenia się spełniają
romaro (25211 punktów)
> prawda jest taka, że marzenia się spełniają
I ja ci życzę by Ci się spełniły. Jeżeli mogę coś dopowiedzieć: osobiście uważam, że szczególnie marzeniom należy pomóc.
13-08-2022 19:33 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> prawda jest taka, że marzenia się spełniają
>I ja ci życzę by Ci się spełniły. Jeżeli mogę coś dopowiedzieć: osobiście uważam, że szczególnie marzeniom należy pomóc.
problem w tym, że wyczerpałem limit spełnionych życzeń, w 2 z 3 marzeń to nie był najlepszy wybór, jak Twój poldek
wybór odpowiednich dla nas marzeń to ważna sprawa. We wsi, moi koledzy marzyli zostać traktorzystą, spełnialo im się

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365