 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-08-2022 13:38 | romaro (25211 punktów) | Cytaty wielkich ludzi
4 na 4 | Jesteś bogaty? No to nie możesz się wypowiadać o zubożałym społeczeństwie. A jak ktoś nigdy nie był wydymany przez PiS ma udawać, że nas PiS nie dyma? No nie...Takich już chyba nie ma. Wiecie że w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oprócz ministra jest 7 wiceministrów. Każdy ma gabinet i urzędników, limuzyny i sute pensje. Jest tam 20 Biur i Departamentów. Setki synekur O katastrofie w Odrze nikt tam nie wiedział i nadal nie wie, ponad to, że ryby cierpiały na choroby współistniejące. W tworzonej właśnie Polskiej Agencji Obiektów Sportowych ma być prezes, dwóch wiceprezesów i rada agencji składająca się z siedmiu osób. Wszystkie stanowiska płatne. Maksymalne/minimalne (jak kto woli) wynagrodzenie prezesa i wiceprezesów - sześciokrotność średniej krajowej, czyli ponad 30tys. zł brutto. Podsumujmy cytatami wielkich ludzi: pbs.twimg.(*)AAmt-T?format=jpg&name=900x900pbs.twimg.(*)AAA5HUp?format=jpg&name=medium | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Berzerac (5671 punktów) | > Jesteś bogaty? No to nie możesz się wypowiadać o zubożałym społeczeństwie.> A jak ktoś nigdy nie był wydymany przez PiS ma udawać, że nas PiS nie dyma? No nie...Takich już> chyba nie ma.Pis nas dyma od 7 lat. Kościół katolicki od kilku wieków. Jedni drugich warci. Być może dlatego tak dobrze się dogadują. Pod przykrywką fałszywej moralności robią ludzi w balona. Bo zawsze chodzi o forsę, nie ważne jak by ubrali to w głoszone prawdy, idee. Mógłbym to zrozumieć, jeśli tego typu ludziom przyświeca jakaś idea i byli jej wierni. Ale nie, wszystkie głoszone prawdy objawione przez takich zakłamanych skurwieli mają na celu albo utrzymanie się przy władzy, albo/przede wszystkim dojenie obywateli. Mógłbym na ten temat pisać dużo, podając przykłady, kazusy, jak chociażby ten deon.pl/ko(*)iskupa-sandomierskiego,2211293Niech mi ktoś wytłumaczy jak 6-cio letniemu dziecku, jak ktoś uczciwie i ciężko zapierdalając jest w stanie zaoszczędzić 2 mln zł. ale mi się już qurwa nie chce ciągle o tym gadać. Kto ma oczy i rozum, dawno temu powinien dojść do odpowiednich wniosków, które będą miały odzwierciedlenie w przyszłorocznych wyborach. Dość rządzącej mafii działającej wespół z czarną mafią, które żerują na nas wszystkich. I to za naszym przyzwoleniem i akceptacją. Czy naprawdę tak trudno to dostrzec? Zwłaszcza, że wcale się z tym specjalnie nie kryją. > Wiecie że w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oprócz ministra jest 7 wiceministrów. Każdy ma> gabinet i urzędników, limuzyny i sute pensje. Jest tam 20 Biur i Departamentów. Setki synekur O> katastrofie w Odrze nikt tam nie wiedział i nadal nie wie, ponad to, że ryby cierpiały na choroby> współistniejące.> W tworzonej właśnie Polskiej Agencji Obiektów Sportowych ma być prezes, dwóch wiceprezesów i rada> agencji składająca się z siedmiu osób. Wszystkie stanowiska płatne.> Maksymalne/minimalne (jak kto woli) wynagrodzenie prezesa i wiceprezesów - sześciokrotność średniej> krajowej, czyli ponad 30tys. zł brutto.I takich sztucznych stanowisk będą tworzyć w nieskończoność. Gdzieś trzeba upchać swoich pociotków i przydupasów. Oczywiście kosztem mas wszystkich.
|
|
 | | DyktaFon (9281 punktów) | > >Jesteś bogaty? No to nie możesz się wypowiadać o zubożałym społeczeństwie.> >A jak ktoś nigdy nie był wydymany przez PiS ma udawać, że nas PiS nie dyma? No nie...Takich już> >chyba nie ma.> Pis nas dyma od 7 lat. Kościół katolicki od kilku wieków. Jedni drugich warci. Być może dlatego tak dobrze się dogadują. Pod przykrywką fałszywej moralności robią ludzi w balona. Bo zawsze chodzi o forsę, nie ważne jak by ubrali to w głoszone prawdy, idee. Mógłbym to zrozumieć, jeśli tego typu ludziom przyświeca jakaś idea i byli jej wierni. Ale nie, wszystkie głoszone prawdy objawione przez takich zakłamanych skurwieli mają na celu albo utrzymanie się przy władzy, albo/przede wszystkim dojenie obywateli.> Mógłbym na ten temat pisać dużo, podając przykłady, kazusy, jak chociażby ten> deon.pl/ko(*)iskupa-sandomierskiego,2211293> Niech mi ktoś wytłumaczy jak 6-cio letniemu dziecku, jak ktoś uczciwie i ciężko zapierdalając jest w stanie zaoszczędzić 2 mln zł.Już tłumaczę: w komentarzach ktoś tam napisał (parafianin?), że ma w kieszeni zaoszczędzone 5 zł. Czyli dla zaokrąglenia: nic nie ma. I jeśli w tej parafii jest dla przykładu 999 wiernych, to oni wszyscy średnio zaoszczędzili po 2000 zł (wliczając w to oczywiście proboszcza: 2 000 000 zł/ 1000 osób = 2000 zł/osobę ). Przyznasz, że jest to możliwe? Zapierdalając oczywiście ciężko i uczciwie...
|
|
|  | 1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) |
>Już tłumaczę: w komentarzach ktoś tam napisał (parafianin?), że ma w kieszeni zaoszczędzone 5 zł. Czyli dla zaokrąglenia: nic nie ma. I jeśli w tej parafii jest dla przykładu 999 wiernych, to oni wszyscy średnio zaoszczędzili po 2000 zł (wliczając w to oczywiście proboszcza: 2 000 000 zł/ 1000 osób = 2000 zł/osobę ). Przyznasz, że jest to możliwe? Zapierdalając oczywiście ciężko i uczciwie...
To Twoja matematyka. Możesz ją sobie tłumaczyć na wiele sposobów.
|
|
| |  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >Już tłumaczę: w komentarzach ktoś tam napisał (parafianin?), że ma w kieszeni zaoszczędzone 5 zł. Czyli dla zaokrąglenia: nic nie ma. I jeśli w tej parafii jest dla przykładu 999 wiernych, to oni wszyscy średnio zaoszczędzili po 2000 zł (wliczając w to oczywiście proboszcza: 2 000 000 zł/ 1000 osób = 2000 zł/osobę ). Przyznasz, że jest to możliwe? Zapierdalając oczywiście ciężko i uczciwie...> To Twoja matematyka. Możesz ją sobie tłumaczyć na wiele sposobów.To nie moja matematyka... to żart
|
|
| | |  | 1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) |
> To nie moja matematyka... to żart  OK. O poczucie humoru nie należy mnie posądzać. Ale dla mnie żartem równie nie śmiesznym jest to, że w tej sprawie po dupie nie dostanie ksiądz złodziej, lecz gościu który upublicznił ten przekręt.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|