Racjonalista - Strona głównaDo treści
Największy błąd polityków polskich XXI wieku

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
01-09-2022 12:45MaxGolonko3 (3459 punktów)Największy błąd polityków polskich XXI wieku
Grafiki:

pbs.twimg.(*)XgAQCR6A?format=jpg&name=large

oraz

pbs.twimg.(*)XEAAnnap?format=jpg&name=large


Gdy ludzie zamieszkają na Marsie prawo obowiązujące będzie racjonalne i logiczne.
Obcinanie zdrowych jąder mężczyźnie będzie lekarzom zakazane bez względu na okoliczności i argumenty.
Ekstremalna przesada to nie nowoczesność.
Dziś jądra, jutro oczy ktoś sobie każe wyciąć.
To głupota i tak to słusznie oceniają praktycznie wszyscy ludzie. Takiego kosmitę uważają za idiotę.
Przekonał się o tym Palikot wyrzucony przez Polaków z polityki raz na zawsze, dożywotnio.
Lansował "kosmitę", 187 cm wzrostu, na marszałka Sejmu, a może na marszałkinię?
Potem publicznie powiedział, że to był jego wielki błąd.

Dziś drugim takim, samobójczym błędem jest upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów czyli włącznie z prawem adopcji chłopca przez takie pary.

Trzecim, samobójczym politycznie błędem, jest upieranie się przy wpuszczaniu do Polski imigrantów klimatycznych.

Dziś praktycznie 100% imigrantów (czyli poza Ukraińcami) to wynik marszu ludzi z powodu utrudnień rolnictwa spowodowanych przez globalne ocieplenie zawinione głównie przez świadome zła które czynią Chiny.
Wszyscy imigranci na świecie powinni być przyjmowani przez Chiny zatem.
Tym bardziej, że Chiny nie płacą kar za emisje CO2, gonią obłędnie świat budując aż 10 tys. km. autostrad rocznie (mimo że w atmosferze nie ma już na to miejsca i powinny poczekać z takim rozwojem), a NATO boi się wymusić te kary choć powinno!

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
W gruncie rzeczy jesteś podobnym do Kaczyńskiego.
Natemat.pl, Gazeta.pl i witryny TVP info. We wszystkich Kaczyński krytykuje ruch LGBT ("import z Zachodu", "odejście od zdrowego rozsądku", "terrorystyczna ideologia", "rozwiązły lumpenproletariat", "używają dzieci do zabawy", "nigdy nie damy sobie tego narzucić").
Dostrzegam u ciebie podobną wściekłość i to w każdym twoim temacie.
Wiele osób podejrzewa, że Kaczyński jest gejem. Tylko on według mnie zalicza się do grupy tych co krzyczą na innych głośno i chcą ich palić na stosie. Działa wg zasady "łapać złodzieja" - krzyczy zawsze inny złodziej najgłośniej, aby od siebie odrzucić podejrzenia.
>Dziś drugim takim, samobójczym błędem jest upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów czyli włącznie z prawem adopcji chłopca przez takie pary.
Pomijam drugi człon powyższego zdania. Pierwszy mówi wszystko o tym parszywym homofobie.
>błędem jest upieranie się przy równości małżeńskiej dla gejów .
Nie wiem kto, ale ktoś musiał cię już w dzieciństwie molestować intelektualnie.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Dostrzegam u ciebie podobną wściekłość i to w każdym twoim temacie.

Skoro widzisz wściekłość w moim powyższym wpisie to znaczy, że masz zaburzenia psychiczne (graniczące z halucynacjami)
wynikające z ogromnych urazów psychicznych osoby homoseksualnej poddanej ciągłej presji ukrywania się w polskim, przyznaję, że dość homofobicznym, społeczeństwie.

Obawiam się, że nie jesteś wyjątkiem lecz wszyscy geje w Polsce mają co najmniej lekkie zaburzenia psychiczne w percepcji przekazu werbalnego.
Winne jest polskie społeczeństwo ale czy w każdym przypadku?

Ja po raz kolejny odnosiłem się przecież tylko da naukowego faktu odkrytego przez Szwedów w 2008 roku (...Tween...) że męski homoseksualizm wrodzony nie jest

Tu

pbs.twimg.(*)WAAEypbK?format=jpg&name=large

i tu

pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18536986/

oraz

do znanych wyników sondaży, że 88% Polaków nie akceptuje adopcji chłopców przez gejów co oznacza,
że partie obnoszące się z takim pomysłem w swoim programie popełniają świadomie SAMOBÓJSTWO POLITYCZNE !!!

Może w końcu to zrozumiesz ale może te urazy gejowskie są Twoją zbyt wielką traumą i będziesz zawsze walił na oślep
gdy ktoś podważy jakiekolwiek, najgłupsze nawet aspiracje - zgłaszane przez najgłupszych nawet działaczy LGBT
jak, zwłaszcza, Śmiszek (jawny zwolennik tych adopcji).

Wylecz się z tego! Postaraj się w końcu być sprawnie, logicznie myślącym w kwestiach około-gejowskich.

Lajki dają Ci trolle z Frondy bo chcą skłó/u*cić ateistow między sobą (Ty-ja-Agnosiewicz).

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
_
*
NIENAWIDZĘ POLSKIEJ ORTOGRAFII
- tu możesz napisać, że "wściekam się"
i tego nie uznam za Twoją halucynację

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365