 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-09-2022 14:39 | okragly (21676 punktów) | tak mi źle, tak mi szaro | styropian wołał, dajcie wolność, będziemy drugą Japonią (w latach styropianu czyli '80 Japonia była bogatsza 2 x niż dzisiaj, usazyd zrobil myk i zbiedniała w noc o 100%) mamy wolność i co? gdzie są te filmy które nie mogliśmy kręcić, te książki które nie mogliśmy pisać, bo nie było wolności, gdzie te wynalazki? gdzie są ci twórcy? 2 Japoni dzisiaj wydajemy miliardy na inowacje (fundusze z uni), masz pomysł, idziesz ci dają, wszystkie pieniądze poszły w piach, wiecie czemu? bo my sa libki niedorozwojki, naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, tak mówią nasi przewodnicy duchowi, arcykaplani liberalizmu, balcerowicz, tusk i setki innych z patoelit w "niewoli" ZSRR bylo u nas dużo wiecej wynalazkow, wszelakiej twórczości, niż dzisiaj na "wolności" u usazyda Nie tylko wynalazkow, byla sztuka, teatr, film, muzyka, architektura, dzisiaj tylko nasladowczo przetrawiamy g.wna usazyda Po co nam prof, dr hab, czy inny dr inż, od razu tlumaczmy z urzedu wszystko co wyprodukuje usazyd i zwolnijmy nasze patoelity intelektualne, niech sie nie męczą, i tak tylko powtarzają co powie usazyd, zostaną tylko szkoly zawodowe, jak chcial hitler my libki niedorozwojki jesteśmy głupi, dlatego tak mi źle, tak mi szaro www.youtube.com/watch?v=sGc1SeoyrI8 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>dzisiaj wydajemy miliardy na inowacje (fundusze z uni), masz pomysł, idziesz ci dają, wszystkie >pieniądze poszły w piach, >wiecie czemu?
Niemiec nie zapomniał i nie zapomni tego, co mu Brytyjczyk z Polakiem zrobili. Niemcy patrzą na głupotę polską i czekają. Przed wojną mieliśmy stanąć po stronie Niemiec. W zamian za tranzyt żądać WSPARCIA TECHNOLOGICZNEGO. Myśmy wybrali Brytyjczyka, który użył nas do pokonania sąsiada. Brytyjczycy opłacili wymordowanie Polaków w ZSRR, w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej. Zawieraliśmy pakt obronny z Brytyjczykami, w momencie, gdy ich stratedzy planowali przejście Armii Czerwonej przez Polskę. Dzisiaj z każdej strony zrobiliśmy sobie wroga. Korzyści z tego mają tylko Anglosasi. Ogłupiony przez nich Polak finansuje ich imperialną wojnę. Wietnamczycy jak ich mordowali Amerykanie, to przynajmniej na burdelach zarobili. To samo powinno się zrobić w Polsce. Trzeba w koło baz wojskowych okupanta nastawiać burdeli.
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Niemiec nie zapomniał i nie zapomni tego, co mu Brytyjczyk z Polakiem zrobili. Niemcy patrzą na głupotę polską i czekają. Przed wojną mieliśmy stanąć po stronie Niemiec. W zamian za tranzyt żądać WSPARCIA TECHNOLOGICZNEGO. Myśmy wybrali Brytyjczyka, który użył nas do pokonania sąsiada. Brytyjczycy opłacili wymordowanie Polaków w ZSRR, w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej. Zawieraliśmy pakt obronny z Brytyjczykami, w momencie, gdy ich stratedzy planowali przejście Armii Czerwonej przez Polskę. Dzisiaj z każdej strony zrobiliśmy sobie wroga. Korzyści z tego mają tylko Anglosasi. Ogłupiony przez nich Polak finansuje ich imperialną wojnę.> Wietnamczycy jak ich mordowali Amerykanie, to przynajmniej na burdelach zarobili. To samo powinno się zrobić w Polsce. Trzeba w koło baz wojskowych okupanta nastawiać burdeli.Jak się Ciebie czyta to aż zabawne wydają się twoje opisy o sianiu nienawiści przez innych. Wciąż spotykam ludzi, którzy przypisują innym własne cechy. Jeżeli nie jesteś botem, sztuczną inteligencją oprogramowana przez Ruskich, która ma za zadanie wklejać jedną treść w internet w różnych układach, to chyba musieli Ci zrobić pranie mózgu. Chyba nie spotkałem jeszcze człowieka, który sialby tyle nienawiści do ludzi ci Ty. Choć ktoś mi oczywiście zaraz zarzuci, że sam sieję nienawiść do ludzi sukcesu  . Śmieję się ale naprawdę masz w sobie rzekę pogardy dla Polaków i ocean nienawiści do Brytyjczyków. Ewidentne nawolujesz do wojny między ludźmi. Może liczysz, że wypłyniesz na fali wzajemnej nienawiści. Nie wiem co Ty tam sobie myślisz. Wiem za to, że świat konstruowany przez ludzi takich jak Ty będzie piekłem na Ziemi. Musimy się że sobą jakoś dogadać i współpracować a Ty wciąż i wciąż z tą pogardą i nieustającymi oskarżeniami. Skoro jest jedyny dobry i jedyny na tym świecie to rzuć pierwszy kamieniem. Dla mnie jesteś rosyjskim agentem i zresztą sobie bądź, mam to w dupie. Skupię się tylko na tym, żebyś nie miał wpływu na moje uczucia i żebyś mnie nie zaraził swoją nienawiścią do ludzi. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>dzisiaj wydajemy miliardy na inowacje (fundusze z uni), masz pomysł, idziesz ci dają, wszystkie >>pieniądze poszły w piach, >>wiecie czemu? >Niemiec nie zapomniał i nie zapomni tego, co mu Brytyjczyk z Polakiem zrobili. Niemcy patrzą na głupotę polską i czekają. Przed wojną mieliśmy stanąć po stronie Niemiec. W zamian za tranzyt żądać WSPARCIA TECHNOLOGICZNEGO. Myśmy wybrali Brytyjczyka, który użył nas do pokonania sąsiada. Brytyjczycy opłacili wymordowanie Polaków w ZSRR, w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej. Zawieraliśmy pakt obronny z Brytyjczykami, w momencie, gdy ich stratedzy planowali przejście Armii Czerwonej przez Polskę. Dzisiaj z każdej strony zrobiliśmy sobie wroga. Korzyści z tego mają tylko Anglosasi. Ogłupiony przez nich Polak finansuje ich imperialną wojnę. Anglicy zamordowali nam premiera, wodza naczelnego w czasie wojny i nikt nie placze, ba, nie żądamy ujawnienia ich archiwów, a Rosjan gnębimy za rzekomy zamach na parę prezydencką
w 39" z kazdej strony zrobiliśmy sobie wroga, z ZSRR, Niemiec, Czechosłowacji, patoelity sa niesamowite
|
|
|  | | Thoter (6650 punktów) |
>Anglicy zamordowali nam premiera, wodza naczelnego w czasie wojny i nikt nie placze, ba, nie >żądamy ujawnienia ich archiwów, a Rosjan gnębimy za rzekomy zamach na parę prezydencką >w 39" z kazdej strony zrobiliśmy sobie wroga, z ZSRR, Niemiec, Czechosłowacji, patoelity sa >niesamowite >
Dzisiaj obserwujemy identyczną pułapkę jaką Anglosasi zastawili na Niemców tylko atakują Rosję. W obu przypadkach używane przez Anglosasów były i są polskojęzyczne kanalie sterowane nienawiścią. Prawie osiemdziesiąt lat temu, Anglosasi dowozili uzbrojenie sowieckim kanaliom z wstawioną nienawiścią do Niemców , do Murmańska. Terminale do przyjmowania paliwa zaczęto tam budować w 1931 roku. Dzisiaj dowożą uzbrojenie ukraińskojęzycznym kanaliom, które tak samo jak w ZSRR, stworzyli opłaceni Żydzi. Anglosasi swoje wojny imperialne prowadzą po całym świecie. Każda ich wojna zaczyna się od tworzenia kanalii, którym potem dowożą uzbrojenie. Są mistrzami propagandy i pisania "historii". W ZSRR wymordowali w 1937 r. kadry propagandowe, stworzone przez NIEMCÓW. Byli to WYKSZTAŁCENI ŻYDZI. W 1938 r. stworzyli nową szkołe propagandy, kierowaną przez innych Żydów. Pierwszego kierownika tej szkoły tydzień po objęciu stanowiska aresztowano a potem rozstrzelano. "Mojżesz Markowicz Akselrod, Żyd, ur. 1898 r. data egzekucji 20.02.1939 r. W 1924 r. skierowany do Ludowego Komisariatu Spraw Zagranicznych ZSRR ( NKID ZSRR). Mówił po arabsku, angielsku, francusku, niemiecku i włosku. Mianowany kierownikiem wydziału oświaty i zastępcą kierownika nowo powstałej (03.10.1938 r.)Szkoły Specjalnej NKWD". W 1938 roku z ZSRR ruszyła brytyjska machina wojenna na Niemcy. Dzisiaj brytyjskie ludobójstwo , w 1937 r. w ZSRR jest trzymane w tajemnicy. Wg Brytyjczyków wojna zaczęła się 1 września 1939r. Lew Zacharowicz Mechlis był szefem wymordowania kadr oficerskich Armii Czerownej stworzonej przez absolwenta niemieckiej szkoły wojskowej ŻYDA Iona Jakira. W 1937 r. zamordowano WSZYSTKICH DOWÓDCÓW OKRĘTÓW. W 1938 r. przystąpiono do szkolenia sowietów na brytyjskim i amerykańskim sprzęcie wojskowym. Europa i Niemcy zostali pokonani przez Anglosasów w 1937 r. W latach 1937-38 na podstawie rozkazu 00485 żydowskiego zięcia Jeżowa, chwilowego szefa NKWD, wymordowano 110 tys. Polaków. Celem mordowania Polaków i Ukraińców oraz ich wzajemnych walk było przygotowanie terenu do przejścia dowodzonej przez Brytyjczyków Armii Czerwonej na Niemcy i Europę. W 1937 r. wymordowano wszystkich funkcyjnych na Ukrainie. Nowe żydowskie NKWD zamordowało nawet starego szefa NKWD na Ukrainie, Żyda Izraila Leplewskiego. W 1937 r. Żydzi proeuropejscy i proniemieccy zosatli wymordowali przez opłaconych przez Halifaxa Żydów i brytyjską agenturę. To, że Anglosasi skolonizowali w XX w. tylko pół Europy to był cud. W 1945 roku byli panami na zgliszczach Europy. W tym czasie dzięki wykradzionym z Europy naukowcom mieli jako pierwsi bombę atomową. W jaki sposób ZSRR obronił się przed skolonizowaniem przez Anglosasów to jest ciekawa sprawa. Za używanie sowietów nikt im nie zapłacił a kredyty na uzbrojenie SPŁACILI DO 2006 ROKU. Fizycy atomowi żydowskiego pochodzenia i niemieccy od razu przystąpili do zbudowania bomby atomowej dla ZSRR, gdzie nad bombą atomową pracowali głównie Żydzi. ZSRR bombę atomową Chińczykom sprezentował. Można założyć, że Żydzi z ZSRR , planowali wykiwać Anglosasów. Gdyby Armia Czerwona doszła do Atlantyku, co było realne, to Anglosasi niszcząc niemiecką potęgę stworzyli by nową potęgę w Europie, którą by rządzili żydobolszewicy. Co zrobili Anglosasi by pozbyć się możliwości powstania kolejnego, niespodziewanego mocarstwa w Europie??
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|