Osobiście uważam, że powinien i to koniecznie zostać świętym!
A zaraz potem - patronem biznesmenów. Przecież to skandal, że oni nie mają swojego patrona! Nawet w starożytności był od tych spraw (no, z grubsza) Hermes.
A Rydzyk nadałby się, jak mało kto...
Pozdrowienia,
IQ955. [Marek Czeszek]
|