witam wszystkich mam propozycje jak przejac majatek kosciola ktory tak naprawde nie nalezy do nikogo bo przeciez wlascicielem nie jest proboszcz ani biskup ani nawet papiez no chyba ze parafianie ale jakos chyba nie za bardzo ??????? nikomu krzywdy nie zrobimy dzielac ten majatek miedzy ludzi wiec zeby uwlaszczyc tych ludzi proponuje rozdac akcje kazdemu parafianinowi jedna akcje propozycji madrego zagospodarowania majatku jest duzo ale ten chyba jest najprostszy i mysle ze to bylaby jedyna prywatyzacja w Polsce jaka by sie odbyla sprawiedliwie pozdrawiam wszystkich i czekam na propozycje i chetnych wprowadzenia tego planu
tomek |