Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ateizm w kulturze Zachodu i Wschodu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
12-01-2010 20:40Mariusz Agnosiewicz (moderator)Ateizm w kulturze Zachodu i Wschodu
Szanowni Państwo,

pragniemy Państwa gorąco zaprosić do udziału w konferencji "Ateizm w kulturze Zachodu i Wschodu". Konferencja jest organizowana przez Wydział
Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a odbędzie się w
dniach 24-25 czerwca 2010.

Zapraszamy na stronę internetową konferencji:
www.wnss.agh.edu.pl/ateizm/,
na której znajdą Państwo szczegółowe informacje o konferencji, jej
zakresie
tematycznym, terminach wpłat itp. W załączniku znajdują się plakaty
konferencji.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: lp.ude.hga@ajug

Z poważaniem,
dr Jowita Guja - sekretarz konferencji
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lotrek (14275 punktów)

> Zapraszamy na stronę internetową konferencji:
> www.wnss.agh.edu.pl/ateizm/,
Niestety strona się nie otwiera : (

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
13-01-2010 10:24 
 Ocena 3 na 3
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Niepotrzebny przecinek się do linka przypętał. Wystarczy go usunąć, o tak:

>> www.wnss.agh.edu.pl/ateizm/ ,

i wszystko gra .
13-01-2010 11:13 
 Ocena 1 na 1
lotrek (14275 punktów)

>i wszystko gra .
Serdeczne dzięki...Konferencja odbędzie się w Krakowie, jestem więc zainteresowany .


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
13-01-2010 12:41 
 Ocena 5 na 5
Michał 'matragon' Worgacz (2557 punktów)
>>i wszystko gra .
>Serdeczne dzięki...Konferencja odbędzie się w Krakowie, jestem więc zainteresowany .>

Opłata 450 zł. skutecznie wyklucza mnie z grona zainteresowanych udziałem.
Ale jak pójdziesz Adaś - to potem mi wszystko opowiesz przy piwku,
(na piwko za 4,5 mnie jeszcze stać)

NIL CARBORUNDUM ILLEGITIMO
13-01-2010 15:08 
 Ocena 4 na 4
lotrek (14275 punktów)
.>Opłata 450 zł. skutecznie wyklucza mnie z grona zainteresowanych udziałem.
>Ale jak pójdziesz Adaś - to potem mi wszystko opowiesz przy piwku,
>(na piwko za 4,5 mnie jeszcze stać)
Hi, hi....mnie też nie stać. Jest to opłata za obiadki w szanownym profesorskim gronie, udział w bankiecie, publikację po konferencyjne....wszystko to mnie nie interesuję. Jednak, gdyby była możliwość posłuchania kilku wykładów, to z chęcią bym skorzystał, tym bardziej, że bloki tematyczne są bardzo interesujące:
Cytat:
* historia ateizmu
* ateistyczny system wartości
* "soteriologia" ateizmu
* ateistyczna krytyka religii
* ateistyczne religie
* socjologiczne i psychologiczne badania nad ateizmem
* ateizm a współczesne teorie sekularyzacji

Może są jakieś wejściówki dla biednych ateistów....myślę, że coś się załatwi

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
13-01-2010 18:12 
 Ocena 1 na 1
Hrihorij (1723 punktów)
Rzeczywiście cena jak dla mnie zaporowa, ale chętnie posłuchał bym referatów i wziął udział w dyskusjii. W najgorszym wypadku pozostanie czekać na publikacje. A może dałoby się zróżnicować koszty w zależności od ilości zamówionych obiadów?
Przybyłowicz (52 punktów)
>Rzeczywiście cena jak dla mnie zaporowa, ale chętnie posłuchał bym referatów i wziął udział w dyskusjii. W najgorszym wypadku pozostanie czekać na publikacje. A może dałoby się zróżnicować koszty w zależności od ilości zamówionych obiadów?
>

Witam

Pytalem mailowo i wyklady sa otwarte - tzn posluchac kazdy moze, oplata jest dla tych ktorzy beda mieli referat i ktorza beda chcieli skorzystac z obiadow, bankietow itp. Tak wiec zal nie byc

pozdrawiam
przybs

Ramzes

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365