Racjonalista - Strona głównaDo treści
Końca świata nie będzie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
24-03-2011 16:04KarolG (2892 punktów)Końca świata nie będzie
Ocena 1 na 1
Rzepa napisała, a onet powielił (portalwied(*)1258,1640381,1,czasopisma.html) , że końca świata jednak nie będzie w 2012. Już miałem nadzieję, że będę mógł oglądać koniec świata własnymi oczami, a tu taki cios

PS. Przepraszam za brak hiperłącza, ale coś nie działa jak należy.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

spellbinder (8577 punktów)
Media zrozumiały, że lepszy koniec świata na dachu, niż brak końca świata w garści.
Gosia (9452 punktów)
>Już miałem nadzieję, że będę mógł oglądać koniec świata własnymi oczami, a tu taki cios

Mnie to mówisz? Na poczet końca świata zaczęłam trwonić rodzinny majątek. Zasmakowałam w hulankach i swawolach, a tu taka trauma...
24-03-2011 18:47 
 Ocena 1 na 1
Roksana Małek (894 punktów)
>Zasmakowałam w hulankach i swawolach, a tu taka trauma...
Zawsze można hulać i swawolić bez determinanty w postaci końca świata
24-03-2011 19:17 
 Ocena 2 na 2
Matix (5786 punktów)
Jeszcze trzeba mieć za co.
Ag-nes (2295 punktów)
>że końca świata jednak nie będzie w 2012.
A szkoda, nie trzeba by spłacać kredytu.
No cóż, trzeba się dalej "męczyć" na tym świecie.
Oby do następnego...końca świata.
24-03-2011 19:27
 Ocena 10 na 10
Meretseger (61860 punktów)
Prawdziwy koniec świata to jest taki, że na zdjęciu w artykule figuruje kalendarz Azteków, a nie Majów... Tak zwany Kamień Słońca.
No, ale czego ja się spodziewam po rzepowo-onetowych codziennikarzach...

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
25-03-2011 14:27 
 Ocena 1 na 1
Tibor (1012 punktów)
>Prawdziwy koniec świata to jest taki, że na zdjęciu w artykule figuruje kalendarz Azteków, a nie Majów... Tak zwany Kamień Słońca.
A nie to luzik,
Uwaga, uwaga koniec świata nie odwołany, "kolegowie profesorowie kalendarz pomylyli"
Au-gold (42 punktów)
>Już miałem nadzieję, że będę mógł oglądać koniec świata
>własnymi oczami, a tu taki cios

Zawsze możesz obejrzeć oczyma wyobraźnijak masz bujną to na pewno będzie ciekawie.
marek milczewski (2335 punktów)
>Rzepa napisała, a onet powielił (portalwied(*)1258,1640381,1,czasopisma.html) ,
>że końca świata jednak nie będzie w 2012. Już miałem nadzieję, że będę mógł oglądać koniec świata
>własnymi oczami, a tu taki cios

Jest świetny sposób na strach przed śmiercią i końcem świata

www.joemon(*)przed_smiercia_polskie_napisy_

polecam, to działa

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
Micoud (38 punktów)
>>Rzepa napisała, a onet powielił (portalwied(*)1258,1640381,1,czasopisma.html) ,
>>że końca świata jednak nie będzie w 2012. Już miałem nadzieję, że będę mógł oglądać koniec świata
>>własnymi oczami, a tu taki cios
>Jest świetny sposób na strach przed śmiercią i końcem świata
>www.joemon(*)przed_smiercia_polskie_napisy_
>polecam, to działa
>
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam


Szacowny sofista Prodikos rzekł: Lęk przed śmiercią jest irracjonalny gdyż śmierć nie dotyczy ani żywych ani umarłych - pierwszych dlatego, że jeszcze żyją, drugich ponieważ już nie żyją.
Jest to rozumowanie nie do obalenia i jeśli się nad nim trochę pomyśli to przekona się, że śmierć to najmniejsze z naszych zmartwień .

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365