 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-03-2011 16:04 | KarolG (2892 punktów) | Końca świata nie będzie
1 na 1 | Rzepa napisała, a onet powielił ( portalwied(*)1258,1640381,1,czasopisma.html) , że końca świata jednak nie będzie w 2012. Już miałem nadzieję, że będę mógł oglądać koniec świata własnymi oczami, a tu taki cios  PS. Przepraszam za brak hiperłącza, ale coś nie działa jak należy. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | spellbinder (8577 punktów) | Media zrozumiały, że lepszy koniec świata na dachu, niż brak końca świata w garści.
|
|
8 na 8 | Gosia (9452 punktów) | > Już miałem nadzieję, że będę mógł oglądać koniec świata własnymi oczami, a tu taki cios  Mnie to mówisz? Na poczet końca świata zaczęłam trwonić rodzinny majątek. Zasmakowałam w hulankach i swawolach, a tu taka trauma...
|
|
 | 1 na 1 | Roksana Małek (894 punktów) | > Zasmakowałam w hulankach i swawolach, a tu taka trauma...Zawsze można hulać i swawolić bez determinanty w postaci końca świata
|
|
1 na 1 | Ag-nes (2295 punktów) | > że końca świata jednak nie będzie w 2012.A szkoda, nie trzeba by spłacać kredytu.  No cóż, trzeba się dalej "męczyć" na tym świecie.  Oby do następnego...końca świata.
|
|
10 na 10 | Meretseger (61860 punktów) | Prawdziwy koniec świata to jest taki, że na zdjęciu w artykule figuruje kalendarz Azteków, a nie Majów... Tak zwany Kamień Słońca. No, ale czego ja się spodziewam po rzepowo-onetowych codziennikarzach...
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
|
|
 | 1 na 1 | Tibor (1012 punktów) | >Prawdziwy koniec świata to jest taki, że na zdjęciu w artykule figuruje kalendarz Azteków, a nie Majów... Tak zwany Kamień Słońca. A nie to luzik, Uwaga, uwaga koniec świata nie odwołany, "kolegowie profesorowie kalendarz pomylyli"
|
|
| Au-gold (42 punktów) | > Już miałem nadzieję, że będę mógł oglądać koniec świata> własnymi oczami, a tu taki cios  Zawsze możesz obejrzeć oczyma wyobraźni  jak masz bujną to na pewno będzie ciekawie.
|
|
2 na 2 | marek milczewski (2335 punktów) | > Rzepa napisała, a onet powielił (portalwied(*)1258,1640381,1,czasopisma.html) ,> że końca świata jednak nie będzie w 2012. Już miałem nadzieję, że będę mógł oglądać koniec świata> własnymi oczami, a tu taki cios  Jest świetny sposób na strach przed śmiercią i końcem świata www.joemon(*)przed_smiercia_polskie_napisy_polecam, to działa 
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
|
|
 | | Micoud (38 punktów) | > >Rzepa napisała, a onet powielił (portalwied(*)1258,1640381,1,czasopisma.html) ,> >że końca świata jednak nie będzie w 2012. Już miałem nadzieję, że będę mógł oglądać koniec świata> >własnymi oczami, a tu taki cios  > Jest świetny sposób na strach przed śmiercią i końcem świata> www.joemon(*)przed_smiercia_polskie_napisy_> polecam, to działa  > dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugamSzacowny sofista Prodikos rzekł: Lęk przed śmiercią jest irracjonalny gdyż śmierć nie dotyczy ani żywych ani umarłych - pierwszych dlatego, że jeszcze żyją, drugich ponieważ już nie żyją. Jest to rozumowanie nie do obalenia i jeśli się nad nim trochę pomyśli to przekona się, że śmierć to najmniejsze z naszych zmartwień  .
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|