Racjonalista - Strona głównaDo treści
sens istnienia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
20-05-2006 00:28fróg (106 punktów)sens istnienia
Naiwnością jest wiara, że w nic człowiek nie jest w stanie wierzyć. Bezsensem jest niebyt, a przecież istniejesz, żyjesz, kochasz, nienawidzisz, a więc wszystko ma sens. Czy kiedykolwiek wszesnym rankiem wiosną lub latem oglądałeś cudowną harmonię stworzenia świata przyrody? Czy wsłuchałeś się w cudownie radosny trel ptaków? Bezsensem jest płytkość myślenia. Nie bredź - powiedziałaby ci Twoja babka.istnienia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

enfant (64444 punktów)
>Naiwnością jest wiara, że w nic człowiek nie jest w
>stanie wierzyć.

Że jest w stanie w nic nie wierzyć - chciałaś chyba napisać.

Postaraj się nie sklejać wyrazów. Chyba nie masz kłopotów z trafieniem w SPACJĘ?
enfant (64444 punktów)
>Naiwnością jest wiara, że w nic człowiek nie jest w
>stanie wierzyć. Bezsensem jest niebyt, a przecież
>istniejesz, żyjesz, kochasz, nienawidzisz, a więc wszystko
>ma sens. Czy kiedykolwiek wszesnym rankiem wiosną lub latem
>oglądałeś cudowną harmonię stworzenia świata przyrody? Czy
>wsłuchałeś się w cudownie radosny trel ptaków? Bezsensem
>jest płytkość myślenia. Nie bredź - powiedziałaby ci Twoja
>babka.istnienia
>

Domyślam się, że Twój wpis miał być postem w wątku "SENS 2-ODPOWIEDŹ". Musisz zatem wyjść z tego wątku, wciskając "Wróć do listy wątków" i wtedy kliknąć na tytuł "SENS 2-ODPOWIEDŹ". Postępuj analogicznie (klikaj w tytuły wątków, by w nich pisać) w przyszłości, bo widzę, że masz z tym kłopocik. Nie martw się, dasz radę.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365