>Naiwnością jest wiara, że w nic człowiek nie jest w >stanie wierzyć. Bezsensem jest niebyt, a przecież >istniejesz, żyjesz, kochasz, nienawidzisz, a więc wszystko >ma sens. Czy kiedykolwiek wszesnym rankiem wiosną lub latem >oglądałeś cudowną harmonię stworzenia świata przyrody? Czy >wsłuchałeś się w cudownie radosny trel ptaków? Bezsensem >jest płytkość myślenia. Nie bredź - powiedziałaby ci Twoja >babka.istnienia >
Domyślam się, że Twój wpis miał być postem w wątku "SENS 2-ODPOWIEDŹ". Musisz zatem wyjść z tego wątku, wciskając "Wróć do listy wątków" i wtedy kliknąć na tytuł "SENS 2-ODPOWIEDŹ". Postępuj analogicznie (klikaj w tytuły wątków, by w nich pisać) w przyszłości, bo widzę, że masz z tym kłopocik. Nie martw się, dasz radę.
|