Kaczyński radzi osobom, które chcą kupić węgiel - "Zamiast 3 ton niech kupią 1,5" czyli 6900 zł za "półtora tony". pbs.twimg.(*)XoAMchB5?format=jpg&name=largeJeszcze trochę i taniej będzie wynająć na zimę dom w jakimś cieplejszym kraju. Póki co mam radę dla prezesa - zamiast dziesięciu ochroniarzy i limuzyny, niech zacznie jeździć metrem. Pomogę rozmnożyć węgiel ☝️ Wyślij SMS na 9000 o treści PÓŁTORA TONY |