>PIS cynicznie żeruje na takich ludziach zamiast zapewnić im możliwość rozwoju zawodowego,
Co to znowu za bzdury?? PIS nie żeruje tylko KARMI I TUCZY SOBIE ELEKTORAT. Nie wolno inwestować żadnej kasy w rozwój zawodowy wyzwolonego demokraty. Można się tylko modlić o szczęście demokratów. Ponoszenie kosztów nie gwarantuje ponoszącemu, że będzie miał zyski z wykształconego demokraty. Myśmy się wyzwolili po to: by obcy na nas robili, by nam budowali fabryki, leczyli i karmili.
>>na liczne pomniki głupoty (przekop, port lotniczy, itp). >Ja uważam to za pożyteczne przedsięwzięcia.
To bardzo dobrze, że tak uważasz. Na pewno wcześniej uważałeś za pożyteczne przedsięwzięcia: elektrownię w Ostrołęce, Laboratorium Frakcjonowania Osocza w Mielcu, "lotniskowiec" Gawron, "Linia Y" Kolei Dużych Prędkości, program offsetowy przy zakupie F-16, program operacyjny Innowacyjna Gospodarka (wśród 1500 firm na świecie, które inwestują najwięcej w badania i rozwój, nie ma ani jednej z Polski), lotnisko w Modlinie, stadion Śląski, Pendolino ( 20 pociągów Pendolino kosztowało 2,7 mld zł, przebudowa infrastruktury to kolejne 13 mld zł.), most w Mszanie na autostradzie A1 itd.
>>Bojówki stworzone przez PIS będą albo mordować ludzi, albo "tylko" prześladować, zastraszać, >>niszczyć mienie. >Jak na razie to zwolennik PO zamordował posła PiS.
Bojówki PIS-u działają za granicą. Jesteśmy w świecie znani z tego, że używają nas Anglosasi do brudnej roboty. Nie mamy z tego zysków, tylko tworzy się nam "patriotów" z wysokimi emeryturami. Anglosasi użyli nas do napaści na Irak, obalanie Saddama Husajna kosztowało nas prawie MILIARD ZŁOTYCH. "minister obrony narodowej Bogdan Klich powiedział: nasz udział w misji w Iraku to "sukces polityczny, sukces wojskowy, ale fiasko ekonomiczne". Sukces, ze światowym bandytą napadać na słabszych, i jedyne co z tego mamy to: KOSZTY i wrogów.
|