wojna na Ukrainie będzie trwała 3 lata, bo tak chce usazyd. Zawsze wygrywaja na wojnie, czy to na 1wś, a na 2wś wzbogacili się przeogromnie. Dzieki wojnie na Ukrainie ich wzrost sięga 20%, bezrobocie =0, gdy cała europa biednieje, a my libki niedorozwojki się cieszymy, że Ukraina wygrywa, tak jak sie cieszyliśmy z balcerowicza, z bezrobocia, bezdomności, biedy, tacy my sa Polacy, libki niedorozwojki. Slawa ukrainie, śmiert lachom (znaczy sławaukrainie, śmierćpolakom, libkom niedorozwojkom)
niech żyje usazyd, umrzemy za jego dobrobyt, tak nam dopomóż buk |