Racjonalista - Strona głównaDo treści
nasz współczesny dzierżyński

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
18-10-2022 11:54okragly (21676 punktów)nasz współczesny dzierżyński
Ocena -3 na 3
balcerowicz to dzierżyński, nawet bardziej, spowodował migracje 4 mln Polaków, tysiące umarło w kazamatach kanałów ciepłowniczych, jako bezdomni, miliony cierpiało biedę jako bezrobotni, my jako naród zostaliśmy pozbawieni majątku indywidualnego i narodowego, wszystko to w imie antyludzkiej ideologii, św liberalizmu (św własności, św indywidualności, św wolności) Dzierżyński budował nadzieje, komunizm, balcerowicz to upadek, już sie nie podniesiemy. Polska zniknie, dzieki naszemu bohaterowi, i nam (libkom niedorozwojkom) którzy w niego wierzą

nasz bohater (libkow niedorozwojkow) ma wiecej ofiar na sumieniu niż dzierżynski
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Paluzel (699 punktów)
>balcerowicz to dzierżyński, nawet bardziej, spowodował migracje 4 mln Polaków, tysiące umarło w
>kazamatach kanałów ciepłowniczych, jako bezdomni, miliony cierpiało biedę jako bezrobotni, my jako
>naród zostaliśmy pozbawieni majątku indywidualnego i narodowego, wszystko to w imie antyludzkiej
>ideologii, św liberalizmu (św własności, św indywidualności, św wolności) Dzierżyński budował
>nadzieje, komunizm, balcerowicz to upadek, już sie nie podniesiemy. Polska zniknie, dzieki naszemu
>bohaterowi, i nam (libkom niedorozwojkom) którzy w niego wierzą
>nasz bohater (libkow niedorozwojkow) ma wiecej ofiar na sumieniu niż dzierżynski
>

Dobrze, zatem wyobraźmy sobie Polskę bez reform Balcerowicza z nierentownymi rozwalającymi się molochami- fabrykami, które są zupełnie niekonkurencyjne, których produkt nie ima się wobec jakości produktów z Wolnego Świata...

... Człowiek pozbawiony wolności i własności jest jak skowany niewolnik, to ze ktoś po 1989 postanowił zostać nierobem i nie umieć się przebranżowić przez 30 lat to jest niewyobrażalne lenistwo i pasożytnictwo społeczne, ale takich ludzi promuje Okrągły, szczęśliwych niewolników... Wolna Polska od 1989 nie jest idealna, ale dzięki Balcerowiczowi i Wilczkowi nie mamy patologii oligarchów jak w Rosji, czy biedy jak w Rumunii.
18-10-2022 14:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>balcerowicz to dzierżyński, nawet bardziej, spowodował migracje 4 mln Polaków, tysiące umarło w
>>kazamatach kanałów ciepłowniczych, jako bezdomni, miliony cierpiało biedę jako bezrobotni, my jako
>>naród zostaliśmy pozbawieni majątku indywidualnego i narodowego, wszystko to w imie antyludzkiej
>>ideologii, św liberalizmu (św własności, św indywidualności, św wolności) Dzierżyński budował
>>nadzieje, komunizm, balcerowicz to upadek, już sie nie podniesiemy. Polska zniknie, dzieki naszemu
>>bohaterowi, i nam (libkom niedorozwojkom) którzy w niego wierzą
>>nasz bohater (libkow niedorozwojkow) ma wiecej ofiar na sumieniu niż dzierżynski
>>
>Dobrze, zatem wyobraźmy sobie Polskę bez reform Balcerowicza
takie małe Chiny, Korea Południowa

>z nierentownymi rozwalającymi się molochami- fabrykami,
nasza dniówka była = 1 $, pół litra wódki, zaleli byśmy zachód wszystkim
a dzieki "dzierżynskiemu" oni zaleli nas, 5 mln bezrobotnych, 4 mln musialo opuscic nasz kraj
Jaki glupi jest ten liberalizm i my, libki niedorozwojki, jego wyznawcy

z tego szczęścia się nie rozmnażamy, tak nam dopomógł balceroweicz, geniusz ekonomi, profesor
nikt takich szkód nie uczynil co nasz bohater, poźniejusażyd wysłał go na Ukraine, jako doradca,pogrążyli się, jeszcze bardziej, byli 3 x biedniejsi od Białorusi, a to od balcerowicza, prof, geniusza ekonomi i nas, libkow niedorozwojkow

>które są zupełnie niekonkurencyjne, których produkt nie ima się wobec jakości produktów z Wolnego Świata...
produkty z Japonii, później Chin też bylo badziewie, ale pracowali za 1$ dziennie, tak jak MY

>... Człowiek pozbawiony wolności
wolność, indywidualizm to iluzja stworzona przez patoelity na potrzeby zniewolenia poddanych

liberalizm to wspolczesna forma feudalizmu, chłopa pańszczyźnianego, niewolnika, każdy libek jest niewolnikiem, dlatego możemy go nazwać libek niedorozwojek
bo indywidualizm, wolność to iluzja
a wlasność to też zniewolenie np musze pilnować, martwic sie o swego pięknego Mercedesa, dziewczynę, to tez niewolnictwo, w raju, komunie, kobiety (mężczyźni) były wspólne
18-10-2022 16:01 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)
>nasza dniówka była = 1 $, pół litra wódki, zaleli byśmy zachód wszystkim a dzieki "dzierżynskiemu" oni zaleli nas[...]
Zaleli byśmy - zapewne twoja kolejna okoliczna odmiana "ludowa" ze słownika gwary syna komunistycznych kołchozów, któremu bez wsparcia łojca, i bez szkoły nie pozostało nic innego jak żyć wspomnieniami z czasów kiedy wystarczyło mieć rodzica na stanowisku, to i dodatkowa kartka na flaszkę była.
18-10-2022 17:47 
 Ocena 1 na 1
Paluzel (699 punktów)

>takie małe Chiny, Korea Południowa
Chinom jeszcze wiele brakuje, Korea Południowa czerwona nigdy nie była.

>z tego szczęścia się nie rozmnażamy, tak nam dopomógł balceroweicz, geniusz ekonomi, profesor
Bo ludzie używają prezerwatyw?

>nikt takich szkód nie uczynil co nasz bohater, poźniejusażyd wysłał go na Ukraine, jako doradca,pogrążyli się, jeszcze bardziej, byli 3 x biedniejsi od Białorusi, a to od balcerowicza, prof, geniusza ekonomi i nas, libkow niedorozwojkow
Nie rozumiem co tam mówisz, to jakiś słowotok.

>produkty z Japonii, później Chin też bylo badziewie, ale pracowali za 1$ dziennie, tak jak MY
Teraz z Japonii to badziewie?!

>wolność, indywidualizm to iluzja stworzona przez patoelity na potrzeby zniewolenia poddanych
No tak ideal wolności to Homo Sovieticus

>a wlasność to też zniewolenie np musze pilnować, martwic sie o swego pięknego Mercedesa, dziewczynę, to tez niewolnictwo, w raju, komunie, kobiety (mężczyźni) były wspólne
To dlaczego plemiona pierwotne też ze sobą walczą? Na dzidy i łuki ale walczą, a przecież jest plemienna wspólnota.
18-10-2022 18:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>takie małe Chiny, Korea Południowa
>Chinom jeszcze wiele brakuje,
właśnie wybrali "gierka"

>Korea Południowa czerwona nigdy nie była.
ale była totalitarna, tak jak podobno my

>>z tego szczęścia się nie rozmnażamy, tak nam dopomógł balceroweicz, geniusz ekonomi, profesor
>Bo ludzie używają prezerwatyw?
wPRL-u prezerwatywy były za darmo. i aborcja

>>nikt takich szkód nie uczynil co nasz bohater, poźniejusażyd wysłał go na Ukraine, jako doradca,pogrążyli się, jeszcze bardziej, byli 3 x biedniejsi od Białorusi, a to od balcerowicza, prof, geniusza ekonomi i nas, libkow niedorozwojkow
>Nie rozumiem co tam mówisz, to jakiś słowotok.
nasz geniusz był oficjalnym,pierwszym doradcą rządu Ukrainy, wtedy pogrążyła się w biedzie (liberalizmie)

>>produkty z Japonii, później Chin też bylo badziewie, ale pracowali za 1$ dziennie, tak jak MY
>Teraz z Japonii to badziewie?!
ale zaczynali produkować dostając 1$ dziennie,tak jak my w PRL-u

>>wolność, indywidualizm to iluzja stworzona przez patoelity na potrzeby zniewolenia poddanych
>No tak ideal wolności to Homo Sovieticus
wolny koń podąża za swoim stadem, libek niedorozwojek jest niewolnikiem lub ląduje w kanałach

>>a wlasność to też zniewolenie np musze pilnować, martwic sie o swego pięknego Mercedesa, dziewczynę, to tez niewolnictwo, w raju, komunie, kobiety (mężczyźni) były wspólne
>To dlaczego plemiona pierwotne też ze sobą walczą? Na dzidy i łuki ale walczą, a przecież jest plemienna wspólnota.
nie walczą
1) bardzo slabo sie rozmnażaliśmy, kobiety rodziły co 7 lat, rolniczki co rok prorok. To niewolnicy rolnicy walczyli pomiędzy sobą (co rok prorok)
2) dlatego emigrowali, szukali nowych terenów, tak zasiedlili europę, azję, ameryki. Nie walcząc a emigrując. To niewolnicy rolnicy walczyli pomiędzy sobą (co rok prorok)
Thoter (6650 punktów)

>właśnie wybrali "gierka"



Chińczycy bardzo dobrze pamiętają i kultywują pamięć kolonializmu Anglosasów.
18-10-2022 20:52 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>właśnie wybrali "gierka"
>Chińczycy bardzo dobrze pamiętają i kultywują pamięć kolonializmu Anglosasów.
to ich ratuje, sa uodpornieni na anglosaską zarazę, my niestety nie
np podczas 2wś zabrali nam złoto jako zaplate za to, że ich broniliśmy, jako żołnierze w tym lotnicy w walce o anglię.
Thoter (6650 punktów)

>np podczas 2wś zabrali nam złoto jako zaplate za to, że ich broniliśmy, jako żołnierze w tym >lotnicy w walce o anglię.

Myśmy nie bronili Anglików tylko razem z nimi napadliśmy na Niemców.
Anglicy zmontowali w 1938 r. w ZSRR, sowiecką armię, uzbroili ją, dołączyli nas do niej i skierowali na Niemców. Żydowskie NKWD wymordowało Polaków na brytyjskie zlecenie. Celem mordowania Polków było ułatwienie przejścia przez Polskę uzbrojonej przez Anglosasów Armii Czerwonej. Tak opisywali to PROFESOROWIE HISTORII zaraz po wojnie.
Jak czytałem ich pierwszy raz wydawało mi się to niemożliwe. Dzisiaj jestem w 100% pewien tego, że mieli rację. Widzę i rozumiem, jak nam ponownie zainstalowali swoją agenturę i jak nas UŻYWAJĄ, TYM RAZEM DO NAPAŚCI NA ROSJĘ.
19-10-2022 19:06 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>. Widzę i rozumiem, jak nam ponownie zainstalowali swoją agenturę i jak nas UŻYWAJĄ, TYM RAZEM DO NAPAŚCI NA ROSJĘ.

Ubeków już niema co na zlecenie Stalina zainstalowali w Polsce komuszy rząd wymyślony w Moskwie.

Plujesz na wybór Polaków i ich wstąpienie do UE oraz w struktury NATO ale czasy KC KPZR i sterownia Polska z Moskwy już minęły.

Błochin i ponad setka nagrodzonych za mord na Polakach.....znasz już narodowość?

BLOCHINA NIE BEDE PRZEDSTAWIAL. ALE O RESZCIE MOZESZ NAPISAC.

napisz kto nagradzał to bydło i jakiej było narodowsci
Thoter (6650 punktów)

>No tak ideal wolności to Homo Sovieticus

Homo Sovieticusa stworzyli BRYTYJCZYCY. Zorganizowali ludobójstwo w 1937 r. w ZSRR. Żydowskie NKWD aresztowało 1,7 mln ludzi, wyselekcjonowaną połowę ZAMORDOWALI. Żydzi z NKWD wymordowali m.in. Żydów komunistów, którzy przybyli do ZSRR z III Rzeszy, ok. tysiąca. Żydzi z NKWD wymordowali w 1937 r. Żydów, którzy byli dyrektorami teatrów, aktorów, literatów. W 1937 r. żydowski zięć Jeżow wydawał tajne wyroki skazujące ludzi na kary śmierci. Jego pierwszy rozkaz 0049 spowodował śmierć 42 tys. NIemców, kolejny 00447 śmierć 390 tys. Rosjan, kolejny 00485 śmierć 110 tys. POLAKÓW. Po tym ludobójstwie, opłaconym przez BRYTYJCZYKÓW, 3 października 1938 r. UTWORZONO CZTERY SZKOŁY PROPAGANDY ANTYNIEMIECKIEJ. Brytyjskie służby szkolili sowietów do napaści na Niemców. Potem ich planowo UZBROILI i nas do nich dołączyli. Wcześniej ekipa Lwa Zacharowicza Mechlisa wymordowała kadry dowódcze Armii Czerwonej. Homo Sovieticus miał pokonać Niemca bronią otrzymaną na kredyt od ANGLOSASÓW. Homo Sovieticus był mięsem armatnim używanym przez Anglosasów.
Czym się różni współczesny POLAK od HOmo Sovieticusa stworzonego w 1937 r. w ZSRR a potem używanego przez Anglosasów??
Brytyjczycy nie potrzebowali czterech szkół propagandy by z Polaków i Ukraińców stworzyć Homo Sovieticusów. Przekierowali im tylko kierowanie się genetyczną nienawiścią, tym razem na Rosjan. Potem jak radzieckiego Homo Sovieticusa UZBROILI i używają do napaści na Rosję.
Polskie i ukraińskie Homo Sovieticusy dają nam, znawcom historii, wyobrażenie o tym jak działali BRYTYJCZYCY przeciwko NIEMCOM, jak nas używali a potem wykiwali.
Putin ma identyczne problemy z Anglosasami jak miał Hitler. Jak Niemców zaatakowali Anglosasi to się od nich odwrócili WSZYSCY. Dzisiaj za Putinem stoją jeszcze: Chińczycy, Węgrzy, Serbowie, Hindusi, Arabowie, Ameryka Południowa i Środkowa, Afryka.
Polak dalej trzyma stronę Anglosasów, nawet po tym jak nas Żydami z NKWD wymordowali w ZSRR, by przez Polskę przejść bez problemów i pokonać Niemców. Za to co Anglosasi zrobili z naszymi przodkami, ja nigdy nie stanę po ich stronie.
18-10-2022 18:12 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
> których produkt nie ima się wobec jakości produktów z Wolnego Świata...

Następna istota z "wolnego świata".
Kolonializm, mordowanie i okradanie stworzyło kilku bogatych, którzy dyktują warunki słabszym.
Rozumiałbym gdyby to chwalił ktoś od nich, ale brednie TU wypisuje skolonizowany demokratycznie ZADŁUŻANY NIEWOLNIK.
Miał pięć złotych teraz ma dwadzieścia i mu się od tego coś pod łysiną pomieszało.
18-10-2022 18:43 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>> których produkt nie ima się wobec jakości produktów z Wolnego Świata...
>Następna istota z "wolnego świata".
>Kolonializm, mordowanie i okradanie stworzyło kilku bogatych, którzy dyktują warunki słabszym.
>Rozumiałbym gdyby to chwalił ktoś od nich, ale brednie TU wypisuje skolonizowany demokratycznie ZADŁUŻANY NIEWOLNIK.

A kto maiłby to napisać ?

Polak żyjący w kraju gdzie rząd wymyślono mu w Moskwie i przywiozły go tu pachołki Stalina?



>Miał pięć złotych teraz ma dwadzieścia i mu się od tego coś pod łysiną pomieszało.


Już ci pisałem. Kup sobie 5ha ziemi i biegaj między oborą a kombinatem jak za komuny.
Ile będziesz miał?

Zarobisz na rower czy będziesz zaltwial po znajomości?
Thoter (6650 punktów)
>balcerowicz to dzierżyński,

Teraz Morawiecki cytuje Dzierżyńskiego.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365