Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak można tak kłamać?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
24-10-2022 09:51MaxGolonko3 (3459 punktów)Jak można tak kłamać?
Grafika:

pbs.twimg.(*)IAMTUMk?format=jpg&name=medium


Parodia.
Jak ci ludzie, wybrani specjalnie albo wożeni od miasta za człowiekiem, który powinien już siedzieć za PEGASUS, wytrzymują słuchanie tych bzdur z kamienną twarzą?
Pożyteczni idioci czy ciężka praca opłacana im tak czy inaczej?
Putina i Kima też ludzie na spotkaniach słuchają z uwagą.
Jak PIS sfałszuje wybory będzie 99.99% zwolenników a Tusk w więzieniu obojętnie za co.

Siema
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6812 punktów)
>Jak PIS sfałszuje wybory będzie 99.99% zwolenników

PiS dotrzymuje obietnic wyborczych i to da mu zwycięstwo z wynikiem około 40%.
Tusk okradł Polaków z pieniędzy w OFE.
Thoter (6650 punktów)

>PiS dotrzymuje obietnic wyborczych i to da mu zwycięstwo z wynikiem około 40%.
>Tusk okradł Polaków z pieniędzy w OFE.
>

Jakie to dotrzymał obietnice??
Nie słyszałem, żeby PIS nam obiecał, że zezwoli Amerykanom na używanie nas do napaści na Rosję.
Ile PIS wpakował naszych dolarów w amerykańskie firmy zbrojeniowe??
Ile PIS wpakował naszych dolarów w amerykański poligon na Ukrainie ??

www.youtube.com/watch?v=FO6nz-3Ceeo

Tusk okradł Polaków ??
Zgłosiłeś to na prokuraturę ??
Agent Morawiecki ściągnął do Polski bank JP Morgan, i podarował mu ponad 20 mln zł na drukowanie polskich papierów fiducjarnych.
TO NIE JEST OKRADANIE ??
panTeista (6812 punktów)
>>PiS dotrzymuje obietnic wyborczych i to da mu zwycięstwo z wynikiem około 40%.
>>Tusk okradł Polaków z pieniędzy w OFE.
>>
>Jakie to dotrzymał obietnice??

500+, przywrócenie wieku emerytalnego, budowa terminala gazowego w Świnoujściu

>Nie słyszałem, żeby PIS nam obiecał, że zezwoli Amerykanom na używanie nas do napaści na Rosję.

Jlu żołnierzy amerykańskich lub polskich wkroczyło do Rosji?

>Ile PIS wpakował naszych dolarów w amerykańskie firmy zbrojeniowe??

Otrzymaliśmy za to nowoczesną broń.

>Ile PIS wpakował naszych dolarów w amerykański poligon na Ukrainie ??

To na obronę Polski, Rosja nie zamierzała zatrzymać się na Ukrainie.

>www.youtube.com/watch?v=FO6nz-3Ceeo
>Tusk okradł Polaków ??
>Zgłosiłeś to na prokuraturę ??

Z pieniędzy zgromadzonych w Otwartych Funduszach Emerytalnych. Sąd nie skarze PO, będą prowadzić sprawę i ch.j.

>Agent Morawiecki ściągnął do Polski bank JP Morgan, i podarował mu ponad 20 mln zł na drukowanie polskich papierów fiducjarnych.
>TO NIE JEST OKRADANIE ??

Czyjm agentem jest Morawiecki?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365