Racjonalista - Strona głównaDo treści
dobrzy ludzie głosują na PiS?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
27-10-2022 10:36okragly (21676 punktów)dobrzy ludzie głosują na PiS?
ciekawe czy sa takie badania, wydaje sie, że PiS ma serce w przeciwieństwie do PO, bo wg nas libków, czym wiecej wolności, własności, indywidualności, tym wiecej szczescia, dobra (raju)

chyba na ziemi polskiej następuje przebiegunowanie, lewica staje się prawica a prawica lewica
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>ciekawe czy sa takie badania, wydaje sie, że PiS ma serce
Aniołek Victoria Secret po repolonizacji dała ci w prezencie plecak?
allegro.pl/listing?string=plecak kempa
Thoter (6650 punktów)

>chyba na ziemi polskiej następuje przebiegunowanie, lewica staje się prawica a prawica lewica

Następuje przebiegunowanie ale do XVIII w.

www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=5270

"Wielokrotnie zwracałem uwagę na analogie między czasami współczesnymi, a wiekiem XVIII.(...)
Polską rotacyjnie rządzą trzy stronnictwa: Stronnictwo Ruskie, Stronnictwo Pruskie i Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie".

Obce agentury bawią się nami, tworząc nam: "komunistów", wrogów tych "komunistów, i "patriotów".

kulturalib(*)-elita-polityka-spoleczenstwo/

"Polska elita? Nie istnieje.
Chociaż kilka cech - przede wszystkim wykształcenie i zawód - kwalifikują mnie niby obiektywnie do grona "elit", nigdy nie chciałem i nie chcę być do nich zaliczany. To nie skutek populistycznej propagandy PiS-u, umiłowania równości za wszelką cenę czy tchórzostwa, ale elementarnej racjonalności. Słowo "elita" nic dziś nie znaczy.


Dobrze, że piszesz, że to się dzieje na ziemi polskiej. Kilku mądrych Polaków, może się tylko bezsilnie temu przyglądać i trzymać się od tego z daleka i jak najdalej od polskojęzycznych "elit", poobwieszanych medalami przez obcą agenturę.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365