Jak informuje Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Wałbrzychu (największa placówka oświatowa Wałbrzycha): Cytat:
26 października odbyły się wybory na patrona szkoły. Uczniowie, rodzice oraz pracownicy szkoły oddawali głosy na swoich kandydatów. Komisja po przeliczeniu głosów stwierdziła, że spośród kandydatów na Patrona Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Wałbrzychu większością głosów wybrano Księżną Daisy. www.facebo(*)AaWz7vQo4Pl&id=100083023886831
Wybór księżnej Daisy Hochberg von Pless wywołał jednak oburzenie w środowiskach prawicowych. DLACZEGO?
DLATEGO: Cytat:
Dzieci za podszeptem wychowawców, rodziców i władz Wałbrzycha zdecydowały jednak, że nie warto za patrona obierać Jana Pawła II czy siostry Faustyny Kowalskiej. Generalnie polscy święci to - jak się okazuje - zużyty i nieatrakcyjny punkt odniesienia, nie wart brania na sztandary i za wzór do naśladowania. wpolityce.(*)epszym-wzorem-niz-papiez-polak
Czy ktoś może zna szczegóły wyników głosowania: czy Jan Paweł był... trzeci, czy drugi?
Drobner Pierwszy...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Myślę, że ta szkoła/przedszkole już nie dostanie węgla na tą zimę. Dobrze by było po wiaderku im wysyłać coś w tym guście... Co na to antychrysty z tego forum?
Pierwszy. Do bagatelizowania pedofilii w Kościele Katolickim. Ostani. Do pochylenia się nad ofiarami księży-pedofili, już nie wspominając o karaniu swoich podwładnych...