Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mądrości ad hoc i hyc w eter

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
08-11-2022 12:58hanging_bishop (1112 punktów)Mądrości ad hoc i hyc w eter
Ocena 1 na 1
Jak to? To kobiety nie rodzą przez alkohol? Myślałem, że dzietność byłaby jeszcze niższa, gdyby nie to... Okazuje się, że nauczyciel mądrości, Seneka naszych czasów, Zbawca Narodu, po raz kolejny wyprowadza nas z błędów. Chociaż nie syn położnej (jak równie wielki co on filozof), dobrze zna sprawy rozpłodowe - niczym ksiądz pożycie małżeńskie.

To prawie jak sytuacja pewnego arystokraty rzymskiego, którego imię zostało zapomniane bo wykazał się taką ignorancją, że każdego przyzwoitego obywatela przyprawiło o mdłości. Na widok z rogowaciałych dłoni rolnika, wyraził przypuszczenie, iż ten musi chodzić na rękach, że ma je tak zniszczone. Nikt nie zostanawiał się czy to żart - ani on, ani jego rodzina nie piastowała już ważnych w państwie stanowisk a jego gravitas spadło do zera, a imię - jak zostało już wspomniane - nie zachowało się do naszych czasów (dobrze dla owego Rzymianina i nas).

Żyjemy w czsach , gdy nie ma dnia by polityk nie powiedział jakiejś rażącej bzdury...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)

>Żyjemy w czsach , gdy nie ma dnia by polityk nie powiedział jakiejś rażącej bzdury...
tylko tak trafiają do nas, racjonalistów
picie młodych kobiet jest ważny dla naszego przetrwania (np wady rozwojowe dzieci u pijących matek)
08-11-2022 15:28 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
> picie młodych kobiet jest ważny dla naszego przetrwania (np wady rozwojowe dzieci u pijących matek)

Ten znowu rozgarnięty jak kupa liści.
08-11-2022 15:41 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> picie młodych kobiet jest ważny dla naszego przetrwania (np wady rozwojowe dzieci u pijących matek)
>Ten znowu rozgarnięty jak kupa liści.
wyraziłem swoje zdanie, picie kobiet w ciąży to tragedia narodowa, rodzą się niedorozwojki
styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki). Picie kobiet jest wynikiem naszej religii- liberalizmu (indywidualizm, wolność, własność), a wiadomo że do wychowania dziecka potrzeba całej wsi, wspólnoty, dlatego piją, bo nie mają wspólnoty, swojego stada
romaro (25211 punktów)
>wyraziłem swoje zdanie, picie kobiet w ciąży to tragedia narodowa,
to co wyżej, a to co niżej to dwa przeciwstawne bieguny
>>> picie młodych kobiet jest ważny dla naszego przetrwania
Poza tym... musiałeś sporo spijać z kobiecych ust gdy to pisałeś.

W 2017 roku fakt spożywania alkoholu w czasie ciąży zadeklarowało ok. 4,8% kobiet. Jeżeli obecnie jest to jak piszesz tragedia narodowa, to jeszcze większą tragedią jest, że nadal trzęsie Polską człowiek który za tragedię odpowiada.

Kaczynski, 1993:
Nie jestem zwolennikiem tego, co proponują konserwatyści z ZChN, czyli powrotu do rodziny tradycyjno-patriarchalnej, z ostrym podziałem zadań między współmałżonków, z niepracującą żoną otoczona masą dzieci. To nie jest model możliwy do zaproponowania współczesnemu społeczeństwu. Nawiasem moówiąc, szczególnie w Polsce, gdzie co drugi mężczyzna jest mizernym pijaczyną i stawianie na niego jest nierokującym powodzenia przedsiewzięciem. To smutne, ale taka jest nasza rzeczywistość
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki).
Kobiety, jako trzymające budżet, chyba stawiają na opakowania bardziej ekonomiczne niż małpki.

cr
09-11-2022 11:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki).
>Kobiety, jako trzymające budżet, chyba stawiają na opakowania bardziej ekonomiczne niż małpki.
to są dane sprzed 5 lat, 2 lata temu woc podwyższył akcyze na małpki dlatego dziś małpka kosztuje 8.8 zł (88zł/litr) a o.5 20zł w biedronce (40zł/litr)
chyba naprawdę nie lubi kobiet
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki).
>>Kobiety, jako trzymające budżet, chyba stawiają na opakowania bardziej ekonomiczne niż małpki.
>to są dane sprzed 5 lat
Nie ma znaczenia, przecież zasada ekonomicznych opakowań się nie zmieniła.

cr
09-11-2022 12:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki).
>>>Kobiety, jako trzymające budżet, chyba stawiają na opakowania bardziej ekonomiczne niż małpki.
>>to są dane sprzed 5 lat
>Nie ma znaczenia, przecież zasada ekonomicznych opakowań się nie zmieniła.
zmienia się, 3 lata temu małpka kosztowała 4.99zł a o.5l- 18zł, dziś małpka 8.55zł a o.5- 20zł
zmieniła się akcyza na wódkę dla kobiet
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki).
>>>>Kobiety, jako trzymające budżet, chyba stawiają na opakowania bardziej ekonomiczne niż małpki.
>>>to są dane sprzed 5 lat
>>Nie ma znaczenia, przecież zasada ekonomicznych opakowań się nie zmieniła.
>zmienia się, 3 lata temu małpka kosztowała 4.99zł a o.5l- 18zł, dziś małpka 8.55zł a o.5- 20zł
Skala opłacalności spadła (z 3,6 na 2,3szt małpki w cenie pół litra) ale nadal duże jest tańsze.

cr
09-11-2022 14:12 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki).
>>>>>Kobiety, jako trzymające budżet, chyba stawiają na opakowania bardziej ekonomiczne niż małpki.
>>>>to są dane sprzed 5 lat
>>>Nie ma znaczenia, przecież zasada ekonomicznych opakowań się nie zmieniła.
>>zmienia się, 3 lata temu małpka kosztowała 4.99zł a o.5l- 18zł, dziś małpka 8.55zł a o.5- 20zł
>Skala opłacalności spadła (z 3,6 na 2,3szt małpki w cenie pół litra) ale nadal duże jest tańsze.
dlatego w raju my mężczyźni nie polowaliśmy na myszy (zostawialiśmy to kobietom tak jak dzisiaj małpki) tylko na mamuty, wybiliśmy je wszystkie, a mysz zostały
"przecież zasada ekonomicznych opakowań się nie zmieniła"
chętnie racjonalistka (29094 punktów)
.
>dlatego w raju my mężczyźni nie polowaliśmy na myszy (zostawialiśmy to kobietom
Że niby w raju żywiono się myszami?


cr
09-11-2022 17:46 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>.
>>dlatego w raju my mężczyźni nie polowaliśmy na myszy (zostawialiśmy to kobietom
>Że niby w raju żywiono się myszami?
w raju mysz nie było, one są z zboża
Popiela? zjadły myszy,
w raju wszystko jedli, ale nie myszki (boisz się myszy www.youtube.com/watch?v=4xTwZEJigmI) do dzisiaj w Andach przysmakiem są większe myszki, -chomiki

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>dlatego w raju my mężczyźni nie polowaliśmy na myszy (zostawialiśmy to kobietom
>>Że niby w raju żywiono się myszami?
> w raju mysz nie było, one są z zboża
>Popiela? zjadły myszy,
>w raju wszystko jedli, ale nie myszki
To o co chodzi z tym niepolowaniem na myszy i zostawianiem tego kobietom?

cr
10-11-2022 08:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>dlatego w raju my mężczyźni nie polowaliśmy na myszy (zostawialiśmy to kobietom
>>>Że niby w raju żywiono się myszami?
>> w raju mysz nie było, one są z zboża
>>Popiela? zjadły myszy,
>>w raju wszystko jedli, ale nie myszki
>To o co chodzi z tym niepolowaniem na myszy i zostawianiem tego kobietom?
mysz rozmnożyły sie przy człowieku rolniku. i są za małe i trudne do złapania. Kobiety łapały małe zwierzątka np króliki, mężczyźni też, ale bardziej ich pasjonowało polowanie na mamuta (młode,bezdzietne też chodziły z nimi na mamuta
qwery (2864 punktów)
>>>>>>styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki).
>>>>>Kobiety, jako trzymające budżet, chyba stawiają na opakowania bardziej ekonomiczne niż małpki.
>>>>to są dane sprzed 5 lat
>>>Nie ma znaczenia, przecież zasada ekonomicznych opakowań się nie zmieniła.
>>zmienia się, 3 lata temu małpka kosztowała 4.99zł a o.5l- 18zł, dziś małpka 8.55zł a o.5- 20zł
>Skala opłacalności spadła (z 3,6 na 2,3szt małpki w cenie pół litra) ale nadal duże jest tańsze.
>
cr


To chyba wzrosla?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>>styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki).
>>>>>>Kobiety, jako trzymające budżet, chyba stawiają na opakowania bardziej ekonomiczne niż małpki.
>>>>>to są dane sprzed 5 lat
>>>>Nie ma znaczenia, przecież zasada ekonomicznych opakowań się nie zmieniła.
>>>zmienia się, 3 lata temu małpka kosztowała 4.99zł a o.5l- 18zł, dziś małpka 8.55zł a o.5- 20zł
>>Skala opłacalności spadła ( z 3,6 na 2,3szt małpki w cenie pół litra) ale nadal duże jest tańsze.
>To chyba wzrosla?
Z 3,6 na 2,3 to spadek.

cr
qwery (2864 punktów)
>>>>>>>>styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki).
>>>>>>>Kobiety, jako trzymające budżet, chyba stawiają na opakowania bardziej ekonomiczne niż małpki.
>>>>>>to są dane sprzed 5 lat
>>>>>Nie ma znaczenia, przecież zasada ekonomicznych opakowań się nie zmieniła.
>>>>zmienia się, 3 lata temu małpka kosztowała 4.99zł a o.5l- 18zł, dziś małpka 8.55zł a o.5- 20zł
>>>Skala opłacalności spadła ( z 3,6 na 2,3szt małpki w cenie pół litra) ale nadal duże jest tańsze.
>>To chyba wzrosla?
>Z 3,6 na 2,3 to spadek.

Ale Ty chyba piszesz o opłacalnosci ekonomicznego (wiekszego) opakowania. Jak wczesniej za poł litra było 0.36l w malpkach a teraz jest tylko 0,23l to ta wzrosła, czyli jeszcze bardziej teraz niż kiedyś oplaca sie zakupić wodeczke w wiekszym opakowaniu.
Spadła zaś ilosc małpek ktore mozna kupic za rownowartosć poł litra.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>>>>>styl picia kobiet jest inny, piją samotnie, to one najczęściej kupują małpki (100gr wódki).
>>>>>>>>Kobiety, jako trzymające budżet, chyba stawiają na opakowania bardziej ekonomiczne niż małpki.
>>>>>>>to są dane sprzed 5 lat
>>>>>>Nie ma znaczenia, przecież zasada ekonomicznych opakowań się nie zmieniła.
>>>>>zmienia się, 3 lata temu małpka kosztowała 4.99zł a o.5l- 18zł, dziś małpka 8.55zł a o.5- 20zł
>>>>Skala opłacalności spadła ( z 3,6 na 2,3szt małpki w cenie pół litra) ale nadal duże jest tańsze.
>>>To chyba wzrosla?
>>Z 3,6 na 2,3 to spadek.
>Ale Ty chyba piszesz o opłacalnosci ekonomicznego (wiekszego) opakowania. Jak wczesniej za poł litra było 0.36l w malpkach a teraz jest tylko 0,23l to ta wzrosła, czyli jeszcze bardziej teraz niż kiedyś oplaca sie zakupić wodeczke w wiekszym opakowaniu.
>Spadła zaś ilosc małpek ktore mozna kupic za rownowartosć poł litra.
Masz rację, w pierwszym przypadku kupując w ekonomicznej półlitrówce zamiast w małpkach oszczędzamy tylko 6,95pln (4,99*5-18), a w drugim aż 22,75.


cr
Cieślański (994 punktów)
>Okazuje się... nauczyciel mądrości, Seneka naszych czasów, Zbawca Narodu...

Czasem ktoś palnie piJaRną bzdurę. A potem ludzie powtarzają tę  bzdurę jako tajemniczą mądrość. I jeszcze dorabiają własne kartoflane teorie które im pasują.

No ciut Jarcyz przeholował. Jale to dziaderskie przejęzyczenie bredzesa mlaskacza o antykoncepcyjnym alkowa-holizmie 20latek da się jakoś racjonalnie zrelatywizować. Uderzanie w szyjkę macicy (adekwatny przymiotem męskości) może powodować ból w wyniku którego organizm kobiety wytwarza zwiększone dawki endorfin (w tym Oksytocyny) łagodzących ból, chloniących noworodka przed skutkami niedotlenienia okołoporodowego. A także zwiększających intensywność skórczów macicy, zarówno w trakcie porodu jak i podczas przeżywania orgazmów.

Bardzo intensywne skurcze orgazniczne mogą powodować naturalną aborcję wcześniej zapłodnionego jaja. Dla tego religjanci czarnosukienni  tak troskliwie "chronią" kobiety przed nadmiarem przyjemności ze stosunków seksualnych, już od przeszło 20 wieków.
A i tak (statystycznie) tylko co czwarta gameta ludzka zdoła się zagnieździć i nie ulec naturalnemu poronieniu, czyli z boskiej woli wszechobecnego.

Oksytocyna wzmaga też matczyny odruch przytulania i przywiązania do podmiotu tego wniebozięciowego działania. Pierwej chłopa, później dzieci.

Co prawda w badaniach statystycznych większość kobiet twierdzi że więcej przyjemności w partiach dolny, doznają od penetracji członków grubych niż długich. I to niewątpliwie daje handy-Cap wyborczy Bredzesu Jarosławu u głosujących nań, cześwych Pań.

Dobieranie pozycji seksualnych pomaga regulować zgrubnie te wymierne (stosunkiem Średni do Dystansu) doznania prokreacyjnego zakochania.

Natomiast ilość niechcianych ciąż oraz wad i uszkodzeń płodów jest skorelowana dodatnio z podwyższonym spożyciem alkoholu w narodzie gdzie wino jest Bogiem w płynie (wyskokowym) a bóg nałogiem. (Z nieletnią nałuższnicą Merry Juchanną)

Klęska urodzaju nie chcianych dzieci bardzo Cieszy zakonnice handlujące adopcjami upośledzonych w prowadzonych przez nie ołajzach opieki

krytykapol(*)n-matka-teresa-handel-dziecmi/

www.polity(*)panow-odebranych-rodzicom.read

Teorie sPiSkowytowe Bredzisława K. ? To się daje leczyć. Lekami przeciwurojeniowymi.

Straszenie ludzi w reklamach znachorów i "cudownych" leków, propagandzie politycznej, mediach rywalizujących o wyższą oglądalność, religiach obiecujących życie po śmierci, może powodować psychozy urojeniowe. Internet rejestruje każdą reakcję odbiorców bo wszyscy korzystający muszą się zarejestrować z PESEL, adresem i numerem dowodu i karty SIM.
Tym sposobem rośnie osobowa baza danych które można wykorzystywać we wszystkich dziedzinach ludzkiej działalności. I dobrej i złej.

Dla tego dla szczęścia i osobistego powodzenia tak ważne jest abyśmy sami znali własne wady i zalety, predyspozycje, talenty i ograniczenia, bez ujawniania ich całemu internetowemu światu.

Warto więc przez całe życie regularnie badać i dbać o nasze zdrowie psychiczne i naszych dzieci, na równi ze zdrowiem fizycznym. Bo obie dziedziny są ze sobą powiązane i wzajemnie zależne.

Na przykład: Zaburzenia_afektywne_dwubiegunowe.
Dla nielicznych szczęściarzy wykształconych naukowo i artystycznie to błogosławiony talent badawczego geniuszu i twórczości artystycznej, hormonalnie powiązany najczęściej z darem biseksualnego mózgu.

youtu.be/BCQ1BKJ-r4M

Niestety dla milionów  biednych, mas ogłupionych religNijnymi zabobonami: raczej choroba, lęk i cierpienie. Zbrodnia synergii ChAD i systemowo manipulacyjnego indoktrynowania łatwowiernych "pacjentów" przez kler. Wpajanie, od dzieciństwa, razem z kultem wampirycznego alkoholizmu, pobożnych obsesji strachu, winy i poczucia wstydu. Pod kanibalizm-tuczną zagrychę z hybrydy półboga-pół człowieka?


bóg jest oszustwem
zwoń futurymśkolwiek kozciele; 534 769 644 byś biła mi Biustwem

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365